Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
364
Reaction score
1.558
Локација
Novi Sad

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.507
Reaction score
29.249
Локација
Novi Sad

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија
Sta mi imamo od toga ? jer imamo ista od toga ? :D

Veliki talenat + dijabola u glavi + tata alavi debil. Da se sutira u dupe ako dostigne bar 50% kariere tatine krave muzare zvani andrija zivkovic ili onog ciganskog debila radonjica.

A ocito da nam u mladjim selekcijama trebaju i psiholozi ili treneri koji pored treneskog znanja treba da imaju i veliki autoritet kod tih mladih igraca, a ne da budi drugari sa njima. Ali kakve nas stetocine vode dobro sto smo uvek poluzivi.
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.320
Reaction score
2.537
Локација
Humska 1
Dusan je u odlicnoj formi, uskoro mozda debituje i Vanja za Atalantu-najboljije strelac mladog tima 18ut/18g, lopovi su ga poklonili prosle godine za pola miliona.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.952
Локација
NbG
Ma gde zna, dok namiri partiju, saradnike, podobne navijace... ostane tek nesto malo za njegove gmazovske potrebe, po neka mrvica. Muka sastaviti kraj sa krajem.
 

Zbunjen

Početnik
Учлањен(а)
10.11.2007
Порука
189
Reaction score
527

"Partizan je u krizi – ima predsednika, pa nema, a dugovi samo rastu"

Bivši fudbaler Partizana i reprezentaticac Srbije Radosav Petrović vrlo kritički se osvrnuo na aktuelnu situaciju u svom voljenom klubu.

"Rezultati Partizana poslednjih godina su problematični, ali mene brinu neke druge stvari koje se odnose na organizaciju kluba i finansijsku situaciju. Sve češće i glasnije se govori o krizi u tom segmentu rada. Klub nema predsednika, pa ga ponovo ima i imam utisak da nikome nije jasno šta se tu zapravo dešava"

"Nije mi jasan ni način funkcionisanja kluba. Mi imamo Upravni odbor koji bira članove Skupštine, a onda ta ista Skupštona bira Upravni odbor i sve je to konfuzno. Partizanovi navijači i sportska javnost ne znaju ni koliki je dug kluba. Određeni ljudi iz uprave kad su preuzeli klub su govorili o tom dugu, a on je sada višestruko uvećan i ako sam dobro shvatio, on samo raste. Ukoliko se ovako nastavi taj problem će biti nerešiv".

"Imao je Partizan i duži period bez osvojene titule, doduše u mnogo većoj zemlji i kvalitetnijoj ligi, ali je sve to preživeo, pa će preživeti i ovo. Optimizam mi uliva energija koju je u košarkaški klub doneo Željko Obradović, a ona se, bez obzira na bojkot najvatrenijih pristalica kada su domaće utakmice u pitanju, preliva i na tribine fudbalskih mečeva i nadam se da će Obradovič još dugo ostati u Partizanu".
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.979
Reaction score
25.984
Локација
ante portas

Black Voyage

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
301
Reaction score
355
Odigrao je fantastičnu sezonu u Partizanu. Baš je izgledao moćno na terenu. Klicalo mu se na skoro svakoj utakmici. Lepa sećanja. Iako to nije bila rezultatski uspešna sezona. Velika letnja rasprodaja te godine učinila je svoje. Ali Isu pamtimo kao najsvetliju tačku te 1997/1998. Razbijač.
 
Top