Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Nemoj tako, njega i sikija je ostoja pohvalio...a kao sto vidimo, nije lako impresionirati ostoju, zna covek znanje.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
“O tome smo pričali pre nekoliko dana. Istina je da on navija za Zvezdu, ali nije istina da ne želi stabilizaciju Partizana. Želi da nam pomogne, nekoliko minuta smo pričali o tome. Zašto bi predsednik države koji je svestan da su navijači Partizana, njih 2.500.000, njegovo biračko telo, mrzeo svoje birače?”

Kao što sam pisao i kao što su mnogi pisali, dok su nas slebednici svetog toše ubeđivali u nekakva sranja, na kraju će ispasti da smo mi bili državni bankomat za vreme ove budaletine.

Inače, na vest o ovom klovnu, 90 posto su botovski komentari.

A ima i onih o tome kako Dule nije oteran već mu nije produžen ugovor, mislite o tome...
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.751
Reaction score
6.270
Ko nas je kleo nije dangubio. I od pekovica ima gore. Kakva gnjida od coveka ovaj ostoja.
Usao u dirigente mod i ne prestaje da nas jebe.
Umesto da stoji mirno na pomen DULETA on ga provlaci kroz blato. Jebem li mu sve placenicko.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Kad smo predstavljali doticnog nam predsjednika bilo je jasno da se radi o prevarantu i ljudskoj splacini. Medjtim neko rekao da ga za tu funkciju odabrao covjek iz sjenke koji zeli dobro Partizanu i sve se to progutalo vrlo brzo. Sto je najgore meni se cini da je taj covjek iz sjenke aca picousti.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Ma kakvi da stane mirno, ja bih njemu, a i mnogim drugima, zabranila da spomenu Duleta, u bilo kom kontekstu... djubrad sektaška, seme im se zatrlo..m
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
da se i ja pridruzim "cestitkama" preCedniku, i ovom "nasem" a jos intenzivnije onom njihovom...
da vam obojici (a i svima ostalima koji to jesu) jebem mater nazadnu smrdljivu!!!
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
I hocel biti ona zurka kod tegija... ostoja i Dule? a mozda i Grbovic kao sto on sam rece da nebi imao nista protiv.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Zadnje je vreme došlo kad svaka šuša uzima za pravo da spominje čoveka koji je ugasio crveni klub i napravio doživotne komplekse crvenim generacijama koje će biti vidljive još decenijama..
 

Potres

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
466
Reaction score
164
DT77OCaW4AIIwTR


Davis Bertans o Duletu :)
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Prvi put čujem za Duletove treninge šutanja u baštenskim rukavicama. Zato se posvađao sigurno i sa vrtlarom.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Nije tacno da su bastenskee, vec one zidarske narandzaste.. :D

1304228205982.jpg
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
ako imate link sa sos kanala, kacite
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Dule je dao veliki intervju sarajevskim Danima na 4 strane. Mali izvod:



Vujošević: Ljudi odlaze iz Bosne, odlaze iz Srbije. Većina roditelja razmišlja o tome kako da mu dete, čim napuni neke godine, odavde pobegne glavom bez obzira. Sve rade ne bi li svojoj deci omogućili da odu. Ima li za roditelja veće kazne? Jer ko osta? Polupismeni gmazovi koji glasaju za Srpsku naprednu stranku i Aleksandra Vučića?! Kažu - svakome od nas se događa ono što je zaslužio.

DANI: Jesmo li?

Vujošević: Verovatno jesmo.

Ko hoce da procita ceo intervju, evo nek skine skenirano
http://www18.zippyshare.com/v/TXs8GP16/file.html
 
Top