Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.809
Slusao sam i onaj video sto ste postavili gde Tadic i Radulovic razgovaraju i ne mogu reci da su me kupili pricom, iako mogu recu da se slazem i dosta stvari mi ima smisla, osim toga sto mi zvuci kao da Tadic prilicno gura sebe. Ni ovaj video im nije najsrecniji, ali zbog Duleta, zbog toga sto je govorio kako priznaje i neke svoje greske i kako mu izgleda da to i Tadic cini, a mozda jos vise kad vidim komentare ispranih mozgova na ovaj video, glasacu za njih od srca. Zamislite Duleta u skupstini (ne znam je li na listi za to).
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.913
Ne pratim previse, mozda gresim, ali obratite paznju da se ovo odnosi pre svega na Beograd i da to i ciljaju i da je Dule tu karta na koju igraju. Gradska vlast.

Ne bacajte glas na republickom nivou, posto cenzus verovatno preci nece.
 

Moskri63

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
333
Reaction score
778
Bice oko cenzusa i na gradskom i na republickom nivou, nista nije sigurno.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.913
Kako objasnjavas da budu oko cenzusa i na gradskom i na republickom nivou, a velika vecina glasova im je u Beogradu. Nismo grad-drzava (jos uvek :D )
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.913
Kolega, ovde je rec o Dusku Vujosevicu na njegovoj temi :D Trenutno je aktivan van sporta :D

Ali, da, treba usmeriti sve na temu Izbori, dovoljno je i ona otrovna, ne treba siriti :D
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
282
Reaction score
1.303
Локација
Čačak
Vidim da Dule nema ni 1% u Beogradu.. zar smo dotle došli...
Izvinjavam se ako je pogrešna tema.. ali po mom mišljenju nije. Nebitni su izbori, već odnos prema drugom najboljem treneru u našoj istoriji i velikom borcu za klub
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.302
Reaction score
11.912
Локација
Tu, odmah iza tebe
A zasto bi imao vise?

Sta je uradio da bi imao?


Idol je nama, ali ne vidim cime se on kvalifikuje za nesto vise od toga.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.142
Reaction score
4.577
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
A zasto bi imao vise?

Sta je uradio da bi imao?


Idol je nama, ali ne vidim cime se on kvalifikuje za nesto vise od toga.
Zato što je zadužio navijače Partizana borbom za taj isti Partizan, između ostalog doneo nam gomilu trofeja,sreće ....
Ako je dobio samo 1% glasova u Bg koji slovi za centar navijača Partizana onda tu nešto debelo smrdi. Ne očekujem da cigani kojima je uništio pola života glasaju za njega ali sam očekivao sa će ovi tzv "naši"uključiti mozak.
Tri puta smo izneverili Generala zato i zaslužujemo sve ovo šta nam se dešava
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.142
Reaction score
4.577
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.142
Reaction score
4.577
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Da su glasali svi kojima je crno bela boja mila ne bi bilo priče o cenzusu a poenta kandidature bilo kojeg nosioca liste isto upitna jer to dokazuje rezultat ovog šarlatana Nestorovića.
Jer ako je neko birao između Nestorovića i Duleta i pritom navijač Partizana najebali smo žestoko
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
282
Reaction score
1.303
Локација
Čačak
Da su glasali svi kojima je crno bela boja mila ne bi bilo priče o cenzusu a poenta kandidature bilo kojeg nosioca liste isto upitna jer to dokazuje rezultat ovog šarlatana Nestorovića.
Jer ako je neko birao između Nestorovića i Duleta i pritom navijač Partizana najebali smo žestoko
Poenta priče
 
Top