Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

WAleks

Grobar
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
292
Reaction score
11
Локација
Zemlja izlazeceg sunca..
Koliko će čudno biti na početku sezone pogledati klupu a tamo nema Duleta.. Sve najbolje legendo, da osvojiš EL ako nas ne bude u finalu! :respect za sve što si uradio za naš klub.
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.552
Reaction score
865
Hvala Dule na svemu:respect:respect.
I srećno.
 

Nikola_KKP

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
475
Reaction score
2
Tuga... ja i dalje ne verujem.
348iyq1.jpg
 

Coa-

Grobar
Учлањен(а)
11.01.2010
Порука
675
Reaction score
1
Локација
Petrovgrad
'Ajde ljudi pa nije Dule umro, ne daj Boze... Bicemo mi jednako dobri i bez njega, jer, kao sto je i on rekao, SISTEM NE CINI JEDAN COVEK! Vlada ce biti jednako dobar kao i on, samo ce mu trebati mozda prva 2 meseca da se malo "uhoda" i sve ce biti isto... ali ja znam da ce se Dule vratiti... da li po isteku ugovora sa CSKA ili ranije ne znam, ali vratice se... nece on imati vremena da tamo uspostavi sistem + nece moci da psuje igrace i da izgradi takav autoritet kao ovde...
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
ja još ne mogu da poverujem da Dule više nije naš trener,verovatno ću biti svestan da je otišao kad na prvoj utakmici u sezoni na 17 minuta do početka utakmice izađe neko drugi(nadam se vlada) umesto Duleta.kad nisi mogao kod nas uzmi sa cska evro-titulu.srećno majstore!
 

delboyPFC

Strogo desno
Учлањен(а)
13.10.2007
Порука
642
Reaction score
0
Локација
Liman, Novi Sad
stvarno je jako tesko odgledati ovaj video...ja nemogu da zamislim da ce neko drugi biti nas trener, toliko smo svi navikli na duleta i na sve sto je radio za partizan... i dalje cemo imati sjajne rezultate ali nista vise nece biti isto...

dule sve najbolje u nastavku karijere i ostvari sve ono sto zazelis a izabrao si nama nablizi i najbratskiji klub sa kojim ces to ostvariti

PS malo fali da pustim suzu uz ovaj video...
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.584
Reaction score
3.508
Nisam verovao, ili nisam hteo da verujem do zadnjeg trenutka... sad kad se vec desilo da spodelim ovde, jer slabo da me neko u blizem opkruzenju moze razumeti.
Imam 30 godina, uspona i padova koliko 'oces, razloga za suzu na pretek, a nikad je nisam pustio i evo me sad- placem i ne mogu da se zaustavim. I to vec dva sata.
Okrecem klipove na youtubu i u glavi, cekam trenutak kad CSKA dodje u Pionir i zivim za pravu reakciju publike. Malo dalje, da neko pricuva nasu klupu neko vreme, pa da ga vidimo opet nazad.
Do tada mu zelim da prikupi lovu koju zasluzuje, da uzme i onaj pehar koji zasluzuje i da misli na nas.
Hvala nasem duhovnom lideru na svemu.
Bog na nebu- Dule na zemlji!
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
A sad kad je Dule zvanicno otisao, da se i zvanicno oprostimo...
Hvala ti Dulence do neba za sve sto si uradio za nas Partizan, sto si od njega napravio jednog velikog evropskog giganta, i najveci brend zemlje Srbije, hvala ti!
 

VUGA

Grobar
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
314
Reaction score
1
Dule legendo, srecno i hvala na svemu ! Zauvek ces ostati u nasim srcima.
PUTUJ IGUMANE PA SE VRATI U MANASTIR.
 
Top