Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.331
Reaction score
2.770
Ovde kad razmisljas svojom glavom koju su napunili Belivuk i ekipa i imaš SNS cigan-misljenje odmah si SNS cigan..... nevjerovatno

Maestralno. Kako uopšte možete da poredite Vujoševića sa bilo kojim trenerom (uz svo poštovanje Džiletu), posle svega što je postigao sa Partizanom. Čovek je živa legenda, i ima pravo da nazove stvari pravim imenom. Šta je rekao loše? Ništa. A to što se ovi "iz priče" našli uvređeni, njihov problem.
 

Arno

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
596
Reaction score
216
Локација
Dire
Lol.

Aman nije Dule Bog! Ima i on svojih mana...jedna možda jeste i pomalo sujeta ili u ovom slučaju afektna izjava (možda izvučena iz konteksta?).

Tačno je da iole u glavu naštimovani misle ono što je Dule rekao, ali Dule ipak treba da se seti da taj tim vodi čovek, protiv kojeg, koliko ja znam, Dule nema ništa protiv (čak naprotiv), i da je delom on silom prilika zato što je morao tako birao ovaj tim...Sa te strane mislim da Dule nije trebao da da tu izjavu.

Ali moramo razumeti...Dule je emotivac i takvi ljudi često iz emotivnih pobuda znaju da kažu i deo stvari koji treba biti, pa, malo taktičniji.

Dakle:

1. Ne greši oko uprave.
2. Trebalo bi da vodi računa barem o Džiletu pa makar i o tim igračima koji možda znaju koliko znaju za dobar deo njih se ne može reći da se ne bore za Partizan (što bi i on sam voleo da je u timu).
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Tek sad posle tekme se vidi da je svojom izjavom samo motivisa igrace i trenera :D

za sledeci derbi nek se ponovo javi, doduse ko sto rekoh moze da se javlja svake nedelje :wink:
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
http://www.sportskacentrala.com/index.php?s=read&cat=2&id=175165

- On je pismen trener, dovoljno dobro radi na svom marketingu i ne treba mu reklama mimo toga. Dugo godina je radio sa mnom. Zameram mu neke stvari, u vreme moje političke smene i on se kao neka vrsta lešinara motao oko svega toga, ali diskretnije od mnogih drugih. Potom je jednog od pomoćnika Pere Božića koje je zatekao smenio uz reči "na leđima ti piše Duško Vujošević", a nije se javio nijednom. Ja nemam prema njemu loše emocije i znam da je pismen trener. Možda njegov koncept nije stavralački u smislu razvoja mladih igrača, ali je dobar trener, napravio je pomak u smislu rezultata sa Partizanom. Nije mu lako, ne želim da mu otežavam na bilo koji način, ali ni da mu pomažem, rekao je Vujošević.


- Radonjić mi je bio asistent u reprezentaciji Crne Gore, a posle toga je bio moj izbor, uz Danila Mitrovića, za selektora Crne Gore. On je posvećen košarci, pametan, radan, zna da nametne red i disciplinu igračima. Radi u jednom uređenom sistemu u kojem takođe nije lako raditi i on dobro balanasira u složenoj situaciji. U Crvenoj zvezdi pokazuje da je dobar trener, ali lakše je raditi sa našim igračima, makar i u Crvenoj zvezdi. Zvezda nema nijednog igrača koji ne igra odbranu, u odbrani nema rotacije, a imaju i tri specijalca koji sa određenim kriterijumom suđenja mogu da drže najboljeg igrača u Evropi. Imaju i lakše takmičenje u odnosu na tursko ili špansko, dodao je Vujošević.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Pa sta ima pogresno?

Oteran je Tajson iz kluba zato sto je bio zadnji covek koji je radio sa DV. Covek je radio sjajno pripreme utakmice i svu imali reci pohvale za njega.

Sto se tice Radonjica, jasno je da je ovaj prekopirao rad DV, i da se time Dule "ponosi". Problem je to sto je to na strani gde ne treba, zato i navodnice na to ponosi.
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Nista Dzile je lesinar, Vujosevic je uvek ispravan. On nije lesinario oko Jovanovica.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Ovim dijelovima što si boldovao, vjerovatno hoćeš reći kako Dule napada Džikića, a hvali Radonjića. Ne pamtim kad je ijedan trener loše govorio o treneru rivala. U košarkaškom smislu nije ništa loše rekao ni za Džikića, naprotiv. Jedino je spomenuo tu selekciju, koju, složićemo se, i treba napomenuti.

Još od početka se dalo naslutiti da se Džikić i Dule ne mirišu, tako da me ovo ne iznenađuje. Čudi me kako prije nije bilo sličnih izjava, iako mi se ne sviđa što je i sad došlo do toga.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Pa sta ima pogresno?

Oteran je Tajson iz kluba zato sto je bio zadnji covek koji je radio sa DV. Covek je radio sjajno pripreme utakmice i svu imali reci pohvale za njega.

Sto se tice Radonjica, jasno je da je ovaj prekopirao rad DV, i da se time Dule "ponosi". Problem je to sto je to na strani gde ne treba, zato i navodnice na to ponosi.

Znaci oteran je zato sto je bio poslednji covek koji je radio za DV. I Dzikic ga je oterao tim recima a?

Sacayak pa zasto, sad je idealan trenutak bas?
I necu ja da kazem nista, sve lepo pise u intervjuu, nemam sta da dodam zaista.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Nista Dzile je lesinar, Vujosevic je uvek ispravan. On nije lesinario oko Jovanovica.

Nije, oterao ga je ko psa, jasno.

Previse se hvatate za tu rec lesinarenje. Ne zvuci uopste dobro ali kapiram sta je time hteo da kaze. On postuje Miloja zato sto je odbio poziciju i zamera Bozicu i Dzikicu koji su prihvatili i nisu mu dali podrsku. Prosto.

I previse se bavimo Duletom, covek vise nema nikakve uloge u fukncionisanje KKP. Nit moze i hoce da pomogne, nit moze i hoce da odmogne klubu.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.788
Reaction score
55.688
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Meni iskreno smeta sto komentarise negativno Dzikica ako se vec ne slaze sa njim, ne treba da odmaze komentarima.
Ali cinjenica je da je Tajson koji ostale pomocnike da pojede kosarkaskim znanjem, a da su ostali neiskusni pomocnici bez dana iskustva i covek koji je mesto zasluzio tuzbom kluba pri oprostajnoj utakmici.
 

Shata

Početnik
Учлањен(а)
24.03.2011
Порука
45
Reaction score
12
Mnogo je pametnije da preslusate nego procitate Duletov intervju. Sem te rijeci oko lesinarenja koja bode usi, ali je ne bi trebalo vadit iz konteksta, jedan sasvim fin, korektan i pristojan intervju
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Nije, oterao ga je ko psa, jasno.

Previse se hvatate za tu rec lesinarenje. Ne zvuci uopste dobro ali kapiram sta je time hteo da kaze. On postuje Miloja zato sto je odbio poziciju i zamera Bozicu i Dzikicu koji su prihvatili i nisu mu dali podrsku. Prosto.

I previse se bavimo Duletom, covek vise nema nikakve uloge u fukncionisanje KKP. Nit moze i hoce da pomogne, nit moze i hoce da odmogne klubu.

Ma ok,ali aj realno brate, da je obrnuto,da je Dzikic rekao da Vujosevic lesinari ovde bi se za Dzikica pisalo svasta. Realno?
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Preslusao intervju. I dalje sokiran ovim sto je rekao.
Stojance, slozices se da se trener treba da se pita oko pomocnika , kondicionog i slicno?

Dule je rekao da je Dzikic los jer je lesinario oko njega.
Pa dobro voleo bih da pitam Duleta samo jednu stvar. Da li on misli da je DV=Partizan i da li neko treba da bude u tom klubu posle njega? Jedno je napadati upravu, druge je posrati se po treneru jer je prihvatio poljuljan klub. Kao sto sam rekao ranije, svi su za sve krivi.
 
Последња измена:

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Kako navlače duleta novinari. Naivno od njega, zna se kome to koristi
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Odakle ti ovo? ja bas znam/cuo skroz suprotno o njemu

Ja znam ovu pricu i kad je Dule pomenuo da je oteran covek zato sto na ledjima mu pise DV odmah se setio njega. To je to sto ja znam, ne kazem da mozda sam pogresno obavesten.

Dule prica ono sto je osetio, on voli KKP, al ne voli ljude koji su u njemu.
Nesto slicno kao mi, jesmo navijaci Partizana, ali potezi koji prave ortaci sa juga nesto bas i ne volimo. A jedno te isto smo.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.771
Reaction score
6.399
Realno bi se pisalo zato sto Dzikic i DV ne mogu u istoj recenici da budu kada je doprinos celom sportskom drustvu i Partizanu u pitanju. Dzile je Grobarcina, pravi covek na pravom mestu puna podrska za njega ali za neke stvari je jos mali da bi diskutovao sa Duletom o bilo cemu sem o kosarci. A jednog dana kad osvoji 5 titula npr. njegova rec ce imati tezinu kao sto ima Duletova sad.

Ni meni se ne svidja sto toliko daje intervjue u poslednje vreme gde se samo recenice izvlace iz konteksta. A zna se da su cigani majstori u tome.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Pa nije isto, ja volim Partizan, ne zivim od njega, nemam nikakve poslice obezbedjenja, dilovanja, regrutovanja i glasanja za SNS. Tako da nismo isto moj spejsi :D

Ko je izjavu izvukao iz konteksta? Pa izjava je od reci do reci prepisana sa video intervjua.
 
Последња измена:
Top