Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2011/2012

Статус
Затворена за писање одговора.

Loki85

Grobar
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
851
Reaction score
876
Локација
Wien
pored pomenutog Kecmana, smatram da bi i Cakarevic mogao sutra da ima vaznu ulogu. Mislim da ce u napadu moci malo vise da pokaze nego do sad, a i treba da menja Milosavljevica u odbrani.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.627
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Мање више су то Moraelyn и Талични лепо објаснили.
Додао бих да нису индијанска екипа карактеристична за тај запад европе, и да воле да играју и на мало кошева са прилично добром, ангажованом одбраном, а пре свега брзом.
Малет је одличан играч један од бољих нападачких плејева уопште у ЕЛ, Хамилтон је доста напредовао.
Крис Хил је класична будала :D , сабије једну па лади 3. Е сад нисмо ваљда малери.
Имају маторог специјалца који је код њих од изума ватре, и за своје године и даље има одличан одраз, а некад је био класичан закуцавач и бананамен.
Прилично користан и паметан играч који може да направи невоље.
Наравно јасно је где смо најјачи, гурати све под кош и покушати да орасположимо Милосава,Лоуа и Анђушића.
Само пазити на почетку да Пековић не уђе у проблем са фауловима, а сигуран сам да ове и Радуљица на почетку може да доминира под кошем у нападу, па би могао и он да почне, мало им оптерети центре и онда силовање.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
REFEREES J.C. Garcia Gonzalez ,Marek Cmikiewicz Elias Koromilas


хммммм :?
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Čujem da se Ejsi povredio na treningu...Lakša povreda je u pitanju,ali hoće li biti spreman za Belgijance?
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Ukupno gledano mi ovo moramo dobiti sve i da nam njihov trener sudi!
Voleo bih da mi neko objasni kako se to Lou okliznuo na reklamu,ne ide mi u mozak!Jednostavno je,jači smo i igramo kući.Moramo da dobijemo,ako se to ne desi možemo polako da se "pakujemo".
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Pa meni jedino pada na pamet reklama koja je nalepljena na parket.
Al to je i nebitno. Ja iskreno ni ne razmišljam o ovoj utakmici. Već je gledam kao priliku za povratak samopouzdanja svih. Ali bukvalno svih. Kako bi krenuli uzlaznom putanjom do Reala jer to je ona ključna. A o ovome ne razmišljam, jer ne želim da mislim da uopšte možemo da izgubimo. Daće Bog i biće tako.
 

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
KK Partizan: Pobeda ili propast!

Crno-beli košarkaši večeras (20.45, RTS) protiv belgijskog prvaka Šarlroa žele da uhvate priključak za TOP 16 fazu Evrolige

sp-kecman-i-raduljica_310x186.jpg

Dušan Kecman i Miroslav Raduljica

SAMO 40 minuta bilo je dovoljno košarkašima Spirua Šarlroa da cela košarkaška Evropa promeni ugao promatranja belgijskog šampiona. Potpuni austajder Evrolige, koji je srećno prošao kvalifikacije (Nimburk izbacio apsolutnog favorita Himki), u Istanbulu se "presvukao" u ravnopravnog konkurenta za Top 16 fazu.

Partizan bi večeras (20.45, RTS) u "Pioniru" mogao legiju staranaca u dresovima belgijskog kluba (osam internacionalaca) da vrati na "početnu" poziciju, ali i da, što je mnogo bitnije, žadrži korak sa rivalima za plasman u narednu rundu.

- Izuzetno važna utakmica za nas, jer pobedom ostajemo u igri za Top 16 - svestan je težine večerašnje "obaveze" najiskuniji član crno-belih Dušan Kecman, podsećajući da istanbulski uzlet nije jedini u biografiji Spirua. - I prošle godine su imali nekoliko pobeda u Evroligi. Dugo sezona igraju zajedno, dolaze u Beograd potpuno rasterećeni, ali mi treba da razmišljamo o nama, da se koncentrišemo na našu igru i da uz sjajane navijače ostvarimo trijumf.

Startnih 0-2 u Evroligi i imperativ pobede nad Spiruom, "kači" na leđa košarkaša Partizana i određeni pritisak.

- Mislim da ovaj tim može uspešno da ga iznese. Voljni smo da ga pretočimo u kvalitet na parketu. Trebalo bi da budemo realni. Nalazimo se u izuzetno teškoj grupi, sigurno najtežoj, ali moramo da gledamo samo svaku sledeću utakmicu, da se na nju koncentrišemo. Dakle, da idemo iz meča u meč.

U prva dva duela bilo je evidentno da se mladi igrači još nisu navikli na nove uloge.

- Polako, biće sve u redu. Mi stariji smo tu da im pomognemo. Daćemo sve od sebe svi zajedno da pobedimo Šarlroa.

Ni Milan Mačvan, koji se poslednji priključio crno-belima, ne sumnja da će Partizan večeras biti produktivniji nego u duelima sa Anadolu Efesom i Makabijem.

- Moramo da odigramo mnogo agresivnije nego protiv Makabija, koji je tim u formiranju, kao i mi, pa samim tim još više žalim što ga nismo bar jednom pobedili. Siguran sam da će biti bolje protiv Šarlroa i da ćemo uz pomoć publike dobiti ovu utakmicu - optimista je Mačvan.

PETORKE
PARTIZAN:Lo, Milosavljević, Lučić, Mačvan, Peković
ŠARLROA: Malet, Hamilton, Velš, Šengeila, Bigan.
novosti
 

graha

Grobar
Учлањен(а)
13.09.2007
Порука
707
Reaction score
21
@DULE_BG

Orlean u Pioniru pre dve godine, isto u trecem kolu? Iako za sad igra ne stima, nadam se da ce ova ekipa pokazati karakter kao i ona koja je otisla u Pariz. Ova utakmica i sledeca protiv Reala su presudne.
 

Grobar_BL

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
680
Reaction score
16
Sve ravno pobedi bi bilo ravno katastrofi. Za razliku od prve dve utakmice mi smo sada favoriti...
Igrati borbeno od početka, bez praznih minuta.
Očekujem odličnu igru Pekovica, rezultat preko 10 razlike...a valjda ce i Lou poceti igrati!
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Велш: Атмосфера у Пиониру најбоља у Европи

- Многи су ме годинама питали о атмосфери у Београду, не само саиграчи већ и пријатељи и ја им свима кажем да је то најбоља кошаркашка атмосфера у Европи. Свака част навијачима Макабија, Панатинаикоса и осталима који важе за ватрене, али за мене публика у Београду ће увек бити број један. Можда су некад и на ивици превише навијања, али то је та страст према клубу и игри која мене привлачи да играм пред њима - каже Јиржи Велш, један од најбољих чешких кошаркаша у протеклој деценији.
 

Dr.Hofmann

Guest
Nažalost večeras će se atmosferom po svemu sudeći razočarati i on i njegovi saigrači a bogami inaši igrači!


Mnogo će to faliti igračima , donosilo je prevag u važnim momentima davalo nam je dodanih 30% ako ne i više, večeras će biti teško igračima bez te podrške!
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
852
Reaction score
653
Ово вечерас се мора добити, а прва од низа кључних у сезони биће 10-ог против Реала!! Заједно до победе
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.251
Reaction score
3.689
Да победимо, морамо. Тај притисак морања ће нам дати одговор јесмо ли ми ментално здрава екипа.

ВЈ, тргни се вечерас. Покажи живост.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Odavno se nije deslilo da u ovako ranoj fazi takmicenja igramo tekmu u kojoj bi nas poraz skoro definitivno najurio iz trke za top16. To moranje da se veceras pobedi me najvise brine...
Ne piši ovakve postove. Em mračiš ko namerno, em iznosiš neistine. Skoro svake godine smo startovali porazom, imali 0-2 ili 1-3 na početku i igrali tu "neku" utakmicu u 3. ili najdalje 5. kolu koja je u tom trenutku bila "dža ili bu". Ako osećaš neviđeni pritisak - sačuvaj ga za sebe, ne širi ga dalje na druge ljude koji su optimističniji od tebe. A pobedu večeras i narednog četvrtka najviše želim najpre zbog samog Partizana, a onda odmah iza toga zbog tebe i tebi sličnih koji ste toliko puno mračili ovde prethodnih dana. Daće Bog da dobijemo i večeras, a i Reala i onda jedva čekam da čitam kako u postovima menjate vašu već dotrajalu ploču.

Hoćeš nešto onako najiskrenije? Ličiš mi na cigana provokatora sa svojim postovima - sa načinom kako pišeš postove, sa momentima kad se javljaš i kako se javljaš i sa momentima kad te nema nigde sa postovima....Strašno mi ličiš na provokatora. Ne znam da li si, želeo bih da verujem da nisi, ne mogu otvoreno da te optužim jer nemam dokaza, ali da mi da ličiš na cigana - ličiš mi. A za to si sam kriv...ako nisi ciganski provokator...

Postoje ovde ljudi koji čak i drastičnije mrače od tebe svih ovih dana, ali...to su Grobari, zapravio Grobarčine, oni to rade nekako drugačije od tebe...zato mi nisu sumnjivi nimalo, ne samo oni koje poznajem lično nego i oni drugi...ali ti....hm, hm, hm...upisao si se ovde u julu, pre 3-4 meseca i kad ti se analiziraju postovi za ovih par meseci...tobož optimista na prvu loptu, a onda bojiš se svega najgoreg, stvaraš tenziju...
...Mislim da nije toliko presudna za klupu VJ,jer mislim da ga niko ne moze oterati bez obzira na rezultate...
Ovde si 100% u pravu. Osim što je umesto onog "ne može" trebalo da napišeš "neće"...i posle toga ništa više.
Nažalost večeras će se atmosferom po svemu sudeći razočarati i on i njegovi saigrači a bogami inaši igrači!
Mnogo će to faliti igračima , donosilo je prevag u važnim momentima davalo nam je dodanih 30% ako ne i više, večeras će biti teško igračima bez te podrške!
Večeras su bitni oni koji će biti tu. Koga nema, bez njega se i može i mora. To važi i za tribine. Svi koji će biti u hali da daju punu podršku timu i to će biti dovoljno za pobedu protiv ove legije stranaca.
 
Последња измена:

Dr.Hofmann

Guest
Dali će ta podrška biti dovoljna ili ne nisam prorok da znam , ali je činjenica ono što sam napisao da će mnogo faliti Grobari( ili ako hoćeš organizovano navijanje)!

Ono što je činjenica i što svako ko hoće da vidi vidi jeste da će atmosfera biti neuporediva u odnosu na prošle utakmice evrolige i u odnosu na neke prošle sezone u evroligi i to će nam po mom mišljenju biti ogroman hendikep!


Naravno da su bitni oni koji će biti tu, ali budimo realni pa nemojmo filozofirati pa recimo da smo večeras u "kurcu" što se tiče "domaćeg terena" i navijanja.
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
To je neoboriva činjenica ali takođe i ljudi koji će biti večers u hali će dati podršku timu u to ne treba da sumnjamo. Setimo se prošle godine i bojkota prvog kola el tada nije bilo kao sa organizovanim navijanjem ali je bilo sasvim solidno s obzirom na okolnosti.
Ma bre večeras preokrećemo stvari u našu korist!:šal
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
...Naravno da su bitni oni koji će biti tu, ali budimo realni pa nemojmo filozofirati pa recimo da smo večeras u "kurcu" što se tiče "domaćeg terena" i navijanja.
Ne filozofira niko, nego treba bi ti optimista uprkos svim tim negativnim okolnostima.
Naš Partizan će pobediti večeras i tačka!!!
Oni koji budu u hali - bodriće maksimalno koliko mogu i na kraju ćemo se svi radovati i tačka!!!
:šal
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.356
Reaction score
6.649
Локација
Tamo gde si ti!
Пробуди ложу, натерај их да дивљају :Д
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top