Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Dominus et dues

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.389
Reaction score
168
Локација
"kod proganog forumaša"
A ko kaze da ce Barsa da prodje.... Kalkulator nikad nije dobro prošao. Neko od gore vidi sve. Ne navlačimo lošu karmu na sebe, ja mislim da Željku da spomeneš ovako nešto, ne da bi dobio ljubičastu boju, nego ultraviolet . On će bre da namesti taktiku za 1/2 finale i bez Pantera.
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
157
Reaction score
938
Локација
Београд
Први сценарио: Играти без калкулација, ако добијемо њих осакаћени можемо и Барселону мање осакаћени.
Други сценарио: Трећу намерно изгубимо поен разлике. Четврту их намерно добијемо стока разлике.

Сваком је први сценарио дражи иако је други паметнији.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.498
Reaction score
41.500
Локација
Žrnov
Evo, na RTS-u u OKO Magazinu, veliki strucnjak Vlade Djurovic rekao da je bolje sledecu da izgubimo. Znaci, jedino ispravno je da dobijamo.
Nema kalkulacija, ako mozemo - treba da dobijrmo.
Svako tankivanje navlaci lisu karmu.

I samo jos jedna stvar - ja sam prva sinoc pod emocijama zamerila Panteru sto nije "iskulirao".
A ja sam isto tako bila prva koja sam fudbalerima zamrila sto se nisu na onom derbiju posibali nego su "iskulirali" - klasicno upadanje u zamku dvostrukih standarda.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.552
Reaction score
2.602
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Najsladji scenario za nas bi bio preslikana prva utakmica u petu. Tada bi sve palo u vodu da im se useremo u petoj na takav nacin kao u prvoj, e sad to je ono sto bi bilo najsladje za nas kao navijace, ono sto bi bilo najbolje je da ih dobijemo u cetvrtoj, ne mora na nacin kao prvu moze i na svaki drugi, onda je i vuk sit i plen na broju. Ono sto moze da bude a i ne mora da znaci da ce biti kao rizik je dobiti odmah trecu utakmicu, ok idemo u 1/2 na F4 bez Pantera na Barselonu, ali i ona igra jos minimum jednu utakmicu na kojoj moze svasta da se desi, da neki bitan igrac nezgodno doskoci, istegne neki misic, mozda mu zakaze koleno kao Tavaresu i eto sanse. U sustini ko zna za rad cega je ovako nesto dobro. Mozda ce biti sladje zato glavu gore i hrabro napred pa sta bude. Grobarski mars nakon Da volim crno bele u areni, pune tribine ludih navijaca, gde god ti da igras itd da im se noge odseku u startu i na trecoj i na eventualnoj cetvrtoj.
 

Залад

Форумски курсаџија
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.250
Reaction score
28.432
Локација
Ljubuški
Ne verujem da će Obradović rizikovati sa Egzumom u utorak...i kakva crna majstorica možete misliti na što bi to izgledalo u 5oj u madridu. Mora se to rešavati ovde, a u Kaunasu šta Bog da.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.493
Reaction score
38.559
I samo jos jedna stvar - ja sam prva sinoc pod emocijama zamerila Panteru sto nije "iskulirao".
Verujem da ćeš kao roditelj uvek učiti decu da ne započinju kavge i izazivaju probleme, ali isto tako da nikada ne daju na sebe. E to je sinoć kapiten uradio, nije započeo ništa i nije dao na sebe.

@Zalad
Ubeđen sam da ako postoji i 1 promil rizika da Dante preskače u utorak, ali ne zbog kalkulacija već zbog njegovog zdravlja, a to je najbitnije na kraju.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.778
Reaction score
6.496
Pa ko će da igra onda? Željko :D
Mi bez pantera , Dantea i lesora nemamo šanse velike ni protiv nekog. Asvela a ne protiv Reala .
Nadam se da ćemo bar cirkus oko karata za 4. meč izbeci. I da će Ostoja pustiti 26 k ljudi da udju i nema izlaska dok ne dobijemo.
 
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
351
Reaction score
2.446
Локација
Beograd
ako postoji karma, ako postoji pravda, neki balans u univerzumu, ovo će se govnarima iz madrida obiti u glavu samo tako
a po nas će biti najbolji mogući scenario...
svejedno da li ih dobijemo u utorak ili cetvrtak ili sledeci utorak, mi ćemo njih proći, a proći ćemo i u finale, i sa i bez KAPITENA
jos jednom da pozelim ljulju sve najgore
a inače celo ovo sranje je tako GROBARSKI, grobarskije od ovog ne može :D
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.254
Reaction score
3.779
Poslije ovih kazni, tačno sve vodi na zaključak da je sve ovo planski izazvano od strane smrdljivih španaca.

Mnoge se stvari mijenjaju poslije svega ovog.

Da je jedna utakmica Panteru, jedna Lesoru, pa da i razumijem, ali Panteru 2, a onom orangutanu 5, čisto ponižavanje od strane korumpiranih čelnika evrolige.

Nevjerovatno, kako smo u sekundi došli u situaciju da imamo ovako tešku poziciju.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top