Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.514
Reaction score
29.303
Локација
Novi Sad
Ljudi polako sa osudama igraca a pogtovo strucnog staba.... pa jebem mu mater, Zelimir je trener, znamo da ce im jebati majku za ovakvu igru, za katastrofalnu prvu cetvrtinu gde su nas resili...
Ja verujem u ovaj tim i posle ovakve utakmice, iskreno verujem da ce svi doci na svoje mesto ili ce izgubiti to mesto!

Malo feel devotion, a ne madness
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Svaka čast Exum-u,odigrao je vrhunski.Ostali se raspali.Prva petorka mi stvarno nije jasna... Krećeš sa klincima i izgubiš utakmicu posle prve četvrtine.
Utakmicu nisu ispustili klinci koliko god da su nesigurno krenuli, bili su tu.
Iskusni igrači nisu ni pokušali da igraju odbranu i sve se raspalo.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.249
Reaction score
3.658
Ma ovo smo jednostavno mi, služićemo kao ekipa za nabijanje koš razlike.

Ne znamo odbranu da igramo evo već drugu sezonu zaredom, o organizaciji napada da ne pričam jer nam se sve svodi na improvizaciju. O skoku šta tek reći...

Uz sve to se provlači pitanje šta mi to radimo na treningu jer je ovo totalna anarhija.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Iskren da budem, nisam očekivao da pobedimo. Nadao se jesam, ali sam znao da će to biti teško.
Znam da su mnogi bili srećni gledajući raspored, ali ja sam i tad smatrao da je katastrofa. Igramo na strani protiv dve ekipe kojima je prognozirano dno tabele. Mi još neuigrani, a oni kao mašine uštimovani. Više bih voleo da smo igrali protiv njih kod kuće, a najviše bih voleo da su prve dve utakmice bile gostovanja nekom od favorita. To bi nam mnogo donelo u smislu iskustva, da vidimo kako to sve izgleda na najvišem nivou, za koji definitivno nismo još spremni.
Što se samog meča tiče, jasno se videlo koliko nam fali igrač tipa Mozli, da se protivnici prosto uplaše kad ga vide u reketu. Tada bismo mnogo lakše branili i ove šuteve spolja. Plej kao plej, ne bi škodio, ali ne mislim da bi trebao biti prioritet.
Idemo dalje, nadam se pobedi protiv Baskonije i bar jednoj pobedi protiv Italijana u Areni. Sa 2-2 skorom bih bio zadovoljan.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.476
Локација
Novi Sad
Moramo li prvo kolo bez centra i sa pola pleja igrati...
Defanzivno kriminal i timski i individualno, ofanzivno samo 16 asistiranih poena, toliko o tome...

Biće to sve bolje kad zatvorimo skok...kad budemo imali centra.

A ove nemačke košarke mula mi je od njih i 400 šuteva za 3.
 

Born/Webb

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
123
Reaction score
256
Локација
Na šljivi...
Skokovi nas ubiše, nejasno mi je kako smo im dozvolili toliko ofanzivnih skokova. Lesor i Koprivica su nam tanki za nastavak sezona na centru. Jedini vredan pomena veceras Exum
 

Alek97

Početnik
Учлањен(а)
02.07.2022
Порука
15
Reaction score
14
Локација
Beograd, Rakovica
Jedino što je loše bilo je prva četvrtina. Moramo jače ulaziti u utakmicu. Nedopustivo je da nam protivnik napravi veliku razliku u prvoj četvrtini i da onda jurimo ceo meč. Moraćemo timski da igramo mnogo bolje, bilo je nekoliko solidnih akcija. Uvukla se nekako nervoza od početka, nekoliko promašenih otvorenih šuteva.

Odbrana mora da se popravi ako mislimo da imamo ozbiljniju ulogu u Evroligi. Napad je solidno funkcionisao danas. Exum je večeras delovao kao Bo Mekejleb na steroidima. Odličan prodor ima. Ceo tim može i mora mnogo bolje od ovoga.

Sezona je tek počela, puna podrška za ekipu i stručni štab.
 

GoranMd

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
79
Reaction score
723
Локација
Modriča, Republika Srpska
11 razlike, Panter ima loptu, drzi je 19 sekundi, nema rjesenje, nema protoka, daje Andjusicu na 5 sek do kraja, ovaj normalno ispaljuje frizider, ja bih je na basketu nabio u kukuruz!

Taj prikljucak kad smo ispustili znao sam da je to to i da nemamo vise sta traziti !

Podrska momcima, treba hemije, treba jakih utakmica, mora ovo biti bolje.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.749
Reaction score
29.602
Локација
Beograd
Po kvalitetu ovi su za nas ono što smo mi za Cibonu. Samo što je Cibona pokazala želju za nadigravanjem a većina igrača u našem timu su večaras bili k'o mrtva puvala.

Svaka čast Egzumu, ko igra za Partizan mora da ima želju za igrom, inače je debelo zalutao ovde. Nije stvar u porazu, stvar je u pristupu - ja im na licima vidim da ih boli ona stvar za rezultat ove utakmice. A navijači Partizana na bensedinima i bromazepanima ili lupaju glavom o zid! :banghead: E ne može to tako!
I mučeni Lesor bi hteo, ali ne zna. Ja sam ,uživo, video čoveka on je pravi džin, ali koliki li je tek onaj njihov crnac kad pored njega Lesor izgleda kao mali čovek?!

Nisam imao utisak da su klinci krivi za veliku razliku u prvoj četvrtini, zapravo smo se raspali kad su u igru ušle dede...
Panter opet ima kredit da šutira i da ne pogađa, pa jebemusve, daj mi Madara u igru nek šutne i on toliko puta, dao bi bar nešto!
Jedino ako nije nešto povređen, ja sam gledao preko strima pa nisam imao ton da čujem nešto...makar na nekom stranom jeziku...

Ne bi bilo loše da ima neki radio prenos negde, pa da ga uključim uz sliku. Ako ima obavestite me, ako nema, daj nek ga napravi Partizan net. Uz Chat.

:napred-partizan:
 

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
339
Reaction score
837
Локација
Kraljevo
o kakvom centru vise pricamo kada nam konstantno visoki preuzimaju gore, a niski na niskom postu ? sta cemo da dobijemo sa tim centrom neka mi neko objasni ? spoljni igraci i njihovo odsustvo agresivnosti i kontakta u odbrani i nemogucnost da prate igrace oko blokova nam predstavlja najveci problem. Od toga krecu svi problemi u odbrani. Nema pritiska na lopti..
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.158
Reaction score
3.675
Skokovi nas ubiše, nejasno mi je kako smo im dozvolili toliko ofanzivnih skokova. Lesor i Koprivica su nam tanki za nastavak sezona na centru. Jedini vredan pomena veceras Exum
14 ofanzivnih je imala Alba veceras. Ej, 14 lopti u polju Partizana. Uzas. I to pored njihovog fenomenalnog suta.
Nekada bi za to citav tim isao bez vecere u krevet.
EDIT: Centri su najmanje krivi za ovo.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.987
Reaction score
26.001
Локација
ante portas
Za mene očekivan poraz.
Gledao sam Albu xy puta prošle sezone tako da sam ovo očekivao.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Ma poraz ko poraz nije problem.
Naročito u ovom formatu gde imaš milion utakmica.

Nego, najzad sam shvatio kako se osećaju navijači duplo skuplje i kvalitetnije ekipe kada izgube od nas u evroligi.

Oni bili tim, mi skup imena i preplaćenih košarkaša..

Jbg...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top