Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
ako dobro razumem ovu objavu,pustice i ostale ali ce ih obezbedjenje traziti po hali i premestati u taj sektor

 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
U metrou sam... mozemo li unutra ili ne... dajte neko pojasnjenje za nas sludjene i zbunjene koji jurimo po Barseloni ceo dan i kojima je mozak otkazao...
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.546
Reaction score
3.845
Локација
Beograd
Samo pustaju one koji imaju karte za gostujuci sektor. Ostale karte, vise od 250 su otkazali.
Ako primete nekoga van ovog sektora u hali prebacice ga obezbedjenje u taj gostujuci sektor.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.700
Reaction score
22.673
Локација
Beograd
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Nejasni su sa saopštenjem na sajtu... prvi deo teksta da ce refundirati, drugi deo teksta da ce nas grupisati u isti sektor... ne znam vaze li karte ili ne...
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Nejasni su sa saopštenjem na sajtu... prvi deo teksta da ce refundirati, drugi deo teksta da ce nas grupisati u isti sektor... ne znam vaze li karte ili ne...
Brate, kada si se već toliko iscimao, ide do hale i čekaj ispred. Barem bih ja to uradio. Verujem da ćeš se već nekako snaći, ili sam, ili zajedno sa drugim Grobarima koji ne mogu da uđu.

Jbg, ne bi trebalo ništa od ovoga da se dešava kada si već uredno kupio kartu, ali ne može se sa jebenim ciganima.

Zbog ovoga sam ubeđen da ćemo ih jebati.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
JBT kakva ciganija, čitam i ne verujem. Ovi zajebali SKORO i FMP cigane. Razumem da je za 4-5 hiljada ljudi ispao problem /mada ni tada ne razumem/, ali da prave pitanje za 300 ljudi van gostujućeg sektora to ne kapiram. Pocrkali majci ciganskoj. Ima da ih nabijemo večeras pizda im se ogadila!
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Slažem se. Pokušajte svi da odete i budete ispred hale.

Nije garancija ali vredi pokušati. Ja ranije dok sam išao masu puta smo tako ulazili što u Pionir što na strani.

Osim u Železniku, tada mi Neša Strah dao ulaznicu :D
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.700
Reaction score
22.673
Локација
Beograd
Ne zaboravite neki link vi koji niste u hali... :D
 

Pato9

Grobar
Учлањен(а)
10.12.2007
Порука
400
Reaction score
1.503
Stvarno prava ciganlona, pu majke im ga nabijem u pičku.
Da im došli neki fanatici tipa turci, zdušno bi ih prihvatili kao goste govna ciganska.
Da su se cigani našli u ovom problemu, zamrznuo bi se dijalog za KiM i za Španiju bi odleteo kompletan državni vrh da ovo reši.
E sad im stvarno treba jebati mater ciganlonsku.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top