Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Biću na utakmici u Istanbulu ako Bog da, poklopilo se sa poslom da mogu uhvatiti barem jedno gostovanje ove godine. Ima li detalja, koliko će nas biti, za koji sektor kupiti kartu pošto idem u samostalnoj režiji, da li nas uvode sve džumle, ima li nekog okupljanja itd..
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Ili,ne daj Bože, pu,pu..neka "dama"
Bukvalno ako dodje Ana Panter tu ni Stefon Kari i Jokic ne pomazu. Ali ipak Ilija je jedan jedini sa njim bi i OKK Beograd dobio Boston Seltiks. Samo Larkin je dobro odigrao a Micic je vratio Real iz mrtvih. Mozda je najpostenije da ih izbacimo u medjusobnom duelu i da zavrsimo sa njima.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Biću na utakmici u Istanbulu ako Bog da, poklopilo se sa poslom da mogu uhvatiti barem jedno gostovanje ove godine. Ima li detalja, koliko će nas biti, za koji sektor kupiti kartu pošto idem u samostalnoj režiji, da li nas uvode sve džumle, ima li nekog okupljanja itd..
Ja sam u Istanbulu, uzmi za sektor 317, biću tu sa grupom turaka koji će navijati za Partizan. Ako ode 317, 316 je solidna bekap varjanta.

Upravo se vratih iz hale, gledao sam uživo Efes - Real, Micić ne može, nije 4 nedelje trenirao, više je tu da popuni roster i poremeti pripremu utakmice protivniku, šutira po neku trojku, ulaz izbegava, bio je u Minhen kod lekara koji ga je operisao, oseća opterećenje na ligamentima već neko vreme (ne pitajte me odakle znam). Larkin je podivljao večeras, Buboa nije igrao, pojavio se Singleton kao i Dunston koji se i povredio, još se ne zna da li je nešto ozbiljnije. Nije Efes ovom pobedom ušao u neku formu, Klajburn je prvo izmašio svoje šuteve, onda nešto i ubacio, nisu mi ostavili utisak da su nedodrljivi! Hala im je brutalna, imaju i publiku, najveći deo vremena zvižde, kada ih napali spiker malo navijaju... imaju organizovane bubnjare na platou između dva nivoa tribina i to je to od informacija :D
 
Последња измена:

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.369
Reaction score
37.742
Efes je daleko od neke forme, sve je to na "silu". Ja vidim neke naše šanse ako se odbrana bude igrala 40, a ne 20 minuta kao juče. Takođe i Real kako sezona odmiče izgleda sve gore i gore. Nadam se da će taj trend nastaviti i kad dođe vreme da gostuju nama, mada kakve smo mi sreće kurate sa njima, baš tada ima da imaju svoje veče. Retko odvratan klub, ne znam da li nekoga manje želim da gledam prekoputa u EL od Reala.
 
Учлањен(а)
22.02.2023
Порука
278
Reaction score
2.565
Локација
Subotica
Real da nema Tavaresa ove sezone bio bi u zestokoj borbi za top8, igra im je blagi uzas, a toliko kvaliteta na svakoj poziciji… efes su unistile povrede, kao i njihova neozbiljnost u regularnom delu sezone. Zaustaviti Larkina, Brajanta i Bubou(koji ce po najavama igrati protiv nas) i organizaciono i poenterski, pod moranjem!
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Na ovom snimku od tv Partizan za novi shop kod Arene, pitaju Zeka "igrate sa back-to-back sampionom Evrope, ali su ove sezone u losoj formi (shape), da li uopste razmisljate o protivniku ili ste fokusirani na sebe"?

Zekov odgovor za anale:"Just because a pitbull is not in a good shape it will still bite the shit out of you." :buhaha :D

 

Kinzal

Početnik
Учлањен(а)
01.07.2022
Порука
93
Reaction score
120
Локација
Sarajevo
I umjesto da se fokusiramo na po meni najvažniju utakmicu u ovom dijelu sezone mi se "valjamo u blatu" i trošimo energiju na gluposti...
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
429
Reaction score
2.790
Локација
Beograd
Danas mir ću opet saletovu "Mir u glavi, vatra u srcu!"
Baš nam treba d anekako dođemo u situaciju da smo tu rezultatski uz njih, jer njima ova utakmica znači kraj ukoliko je izgube. Pametno, staloženo, u našem ritmu...nijedan cilj nije nedostižan.
Ajmo mi!
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.130
Локација
Žrnov
Meni je sa italijanske turnere 1/2 bilo skroz ok, medjutim - kada sam slušala neke izjave igrača, oni smatraju da je Milano bio kiks.
S tim u vezi, i za večeras se slažem da više dobijamo pobedom nego što gubimo porazom, ali sam nekako sigurna da se igrači ne bi složili.

Verujemo u pobedu i u momke!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top