Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

TheWhiteCrow

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
102
Reaction score
1.399
Локација
Kosovska Gracanica
Jedna od najbitnijih pobeda (rekao bih posle derbija) u dosadašnjem delu sezone. Utakmica koja se morala dobiti u trenutku kada ne izgledamo ni približno našem potencijalu.
Utisak večeri je da smo utakmicu počeli da okrećemo od momenta kada je Gonzales tražio onaj glupi čelendž i kad se probudila Arena na gledanje snimka. Odmah me podsetilo na jednu izjavu Itudisa na pressu (čini mi se prošle sezone nakon utakmice sa Fenerom), kada je rekao da protiv Željka ozbiljno morate da vagate kad da tražite čelendž, jer je on stari lisac i na taj način mu dajete mnogo prostora da on nacrta svojim igračima šta se igra i podeli im savete - bukvalno mu dajete besplatni tajm aut. Čini se da smo baš od tog momenta počeli da prelamamo večeras.
 

grtalica

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
238
Reaction score
1.634
Локација
Canada
Nisam gledao,čekam snimak na SK2.
Čestitka na pobjedi,idemo sljedecu da drknemo turke.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.086
Reaction score
8.439
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Nešto ovde očigledno ne štima.
Ne znam da li je bilo nekog problema većeg, svadje, nesuglasica medju igračima ali atmosfera je očajna u ekipi. Možda je samo ovo reakcija na Željkovo ribanje zadnjih par konferencija...
Pobeda na kraju i igrači na centru polu mrtvi, bezvoljni, bez ijednog osmeha.

Vidi se da apsolutno svima u igri fali i energije i samopouzdanja i to prilično. Uvukao se strah, nervoza...

Moramo da se trgmemo što pre, da se uzdignemo, previse igrača nam je vanritma a ide težak period. Kapiten da se vrati i pokrene mašinu!
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.462
Reaction score
4.867
Mučno prvo poluvreme i solidno drugo. U prvom smo imali 9 skokova naspram 18 Albinih. Od toga ofanzivnih 1-6. Na kraju 29-29.
Takođe u odnosu na nekoliko proteklih utakmica, danas smo bili sigurni sa linije za bacanja 18/19.
U prvom poluvremenu smo imali šut za tri 4/14, i mislim da su svih 14 promašenih bile otvorene trojke. A na zagrevanju pogode sve.
Držimo korak, imamo samo pobedu manje od četvrtog na tabeli. A još uvek nemamo Pantera.
Biće to sve dobro.
Edit: Vlahović je Grobarčina, ali je realan komentator i realno komentariše događaje na terenu i tribinama. Pa nećemo valjda da prizivamo neku budalu kao Plavšića i Kovačića?
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
818
Reaction score
4.323
Локација
Beograd
Mnogo bitna pobeda. Ljudi nek se ljuti ko hoće Frenk je skandalozan kosarkas. Mnogo bi voleo da me demantuje. Slavko Vranes je za njega Janis sto se motorike tiče. On ofanzivno mora da bude mnogo ozbiljan monstrum da kompenzuje kriminalnu defanzivu i skok. Bojim se da to nike slučaj, ni blizu…

Sta je kod njega bilo toliko problematicno veceras, osim sto mu je Kumadje skidao skokove sa glave, sto i nije njegova krivica nego logican rezultat kad se pogledaju fizicke karakteristike i jednog i drugog? Zato mi je i bilo cudno sto je poceo on a ne Kaboklo koji mi mnogo vise ima smisla da odgovori Kumadjeu. Kaminski je jedan od najkonstantnijih i najboljih nasih pojedinaca ove sezone, i vrlo bitan sraf ove ekipe.

Nije on ništa rekao u jednoj rečenici. Brat nije prestajao da "izgovara" i žali za Albom celu treću četvrtinu. Suština njegovog komentara je da Alba sama od sebe greši, da se nudi Partizanu. Ako odigramo odbranu, Alba sama pogrešila, kad promaše šut, imali smo sreće.

Kad mi pogodimo šut isto imamo sreće. "Neutralni navijači bi verovatno sada promenili kanal", obe ekipe su loše a tekma je "dosadna" itd...

Nisam gledao na SK ali na osnovu tvog opisa ne bih rekao da je previse pogresio. Mi smo bili solidni, nismo dozvolili sebi da se spustimo na protivnikov nivo, a Alba je odigrala poprilicno lose.
Pritom, dovoljno nasih utakmica koje je Marko prenosio sam odgledao da znam koliko taj covek voli Partizan.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.108
Reaction score
15.903
Локација
Храм фудбала
Nešto ovde očigledno ne štima.
Ne znam da li je bilo nekog problema većeg, svadje, nesuglasica medju igračima ali atmosfera je očajna u ekipi. Možda je samo ovo reakcija na Željkovo ribanje zadnjih par konferencija...
Pobeda na kraju i igrači na centru polu mrtvi, bezvoljni, bez ijednog osmeha.

Vidi se da apsolutno svima u igri fali i energije i samopouzdanja i to prilično. Uvukao se strah, nervoza...

Moramo da se trgmemo što pre, da se uzdignemo, previse igrača nam je vanritma a ide težak period. Kapiten da se vrati i pokrene mašinu!

Па сигурно да им није лако, распоред је згуснут а због својих глупости направили смо себи ситуацију да нам је свака следећа утакмица најбитнија (поготово у Аба лиги).
А и вечерас смо били очајни, још сам и навикао на очајну одбрану, али стали смо у нападу, немамо идеју, спори смо, у грчу, не нападамо кош, сви су у неком страху да шутну (сем Анђуше, њему се баш јебе погодио не погодио, што нам је вечерас и одговорала).
Све у свему, мој коментар је да једва чекам повратак Капитена Кевина Пантера.
 

Mr Petrov

Početnik
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
156
Reaction score
1.182
Локација
Pozega
Ako smijem, jel' problem reći ovde i sada, da sam ja sa svime zadovoljan. Posle 48h i leta iz municha, dobiti +15 albatrose, bez K.P., bez Smailage, praktično bez Ponitke, Balša nije ni ulazio, i sa tek stiglim Kabokom, pa još puna Arena, po ovom pasjem vremenu...Inače, meč sam gledao, na magenta tv, deutche komentator, tako da nisam slušao Vlahovića...
Andjuša odličan, Kaminski i Jare manje, ali eto, ne bih ja tako lako otpisivao bilo koga, od igrača...ne verujem da je iko tu slučajno...U svakom slučaju, da vidimo sada u Ljubljani, to je bitan meč baš.
Napred Partizan, uvek i svuda.
 

GraveDigger88

Početnik
Учлањен(а)
04.04.2023
Порука
120
Reaction score
596
Локација
Netherlands
Znači neki su počeli i posle pobeda da pljuju igrače. Svaka vam čast!!! Ponavljam, ne zaslužujete vi Partizan, sramota. Razumem kritiku igre i sam kritikujem ali pljuvanje igrača pored svega ostalog da se ističe, to ne razumem. Svaka čast momcima na borbi, u nekim trenucima se videlo sta Zeljko trazi od njih. Biće ovo bomba kada krene, zapisite sta sam rekao. NAPRED PARTIZAN!!!
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Rezultat moze da zavara,ali daleko je ovo bilo od rutinske pobede. Dobrih 25 minuta mucenja i naravno nerviranja,ali za promenu bez neizvesne zavrsnice. Sreca pa je sa druge strane bila raspala Alba. Definitivno nesto ne stima,po govoru tela se vidi,same gestikulacije idu u prilog toj konstataciji. Prosle sezone se osetila mnogo pozitivnija energija i zajednistvo cak i kad smo imali 4-9.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.792
Reaction score
23.011
Локација
Beograd
Mnogo bitna pobeda. Ljudi nek se ljuti ko hoće Frenk je skandalozan kosarkas. Mnogo bi voleo da me demantuje. Slavko Vranes je za njega Janis sto se motorike tiče. On ofanzivno mora da bude mnogo ozbiljan monstrum da kompenzuje kriminalnu defanzivu i skok. Bojim se da to nike slučaj, ni blizu…
Janis Sferopulos se ne bi složio nikako sa tobom.
 

GraveDigger88

Početnik
Учлањен(а)
04.04.2023
Порука
120
Reaction score
596
Локација
Netherlands
Nešto ovde očigledno ne štima.
Ne znam da li je bilo nekog problema većeg, svadje, nesuglasica medju igračima ali atmosfera je očajna u ekipi. Možda je samo ovo reakcija na Željkovo ribanje zadnjih par konferencija...
Pobeda na kraju i igrači na centru polu mrtvi, bezvoljni, bez ijednog osmeha.

Vidi se da apsolutno svima u igri fali i energije i samopouzdanja i to prilično. Uvukao se strah, nervoza...

Moramo da se trgmemo što pre, da se uzdignemo, previse igrača nam je vanritma a ide težak period. Kapiten da se vrati i pokrene mašinu!
Meni izgleda da su umorni, mozda to objasnjava neke stvari. Avram jedva stoji na nogama, Andjusa kad je davao intervju izgleda kao da će tog trenutka da se ispovraća.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.108
Reaction score
15.903
Локација
Храм фудбала
Јел сконтао неко шта је Алекса рекао на оном предзадњем тајм-ауту кад је испалио трицу из три лепе, а онда примимо три поена.
Он ће Жељку скратити барем 3 године живота :D
 
Top