Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.570
Reaction score
3.389
"Kvalitet" za Mega Ishranu, gde bi i ovakav davao po 15- 20 po utakmici. Pa odatle u NBA sigurno, videce oni nesto ofanzivno u njemu, stavice mu par misica i duvati ga do 8 minuta po utakmici, ali sta imamo mi od toga sto nam stoji 3 godine u rosteru, a nikako da proradi.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.318
Reaction score
10.910
Локација
underground
Mene on, nažalost, neodoljivo podseća na Marka Pecarskog, talenat i vidljiv i nesporan, al' glava - ubi Bože... I čudan osećaj imam da će isto i proći...
Neka kombinacija Pecarskog i Djekica za bogate, i to zbog vecih fizickih prednosti.
Neborben, ne trpi kontakt guranje , borbu za poziciju.
Da bar ima sposobnost anticipacije i citanje igre , da to nadoknadi.
Ali nema , kasni sa reakcijama. Delic sekunde je razlika da li ce protivnik imati otvoren pogled ili sut preko ruke, a on redovno kasni za taj delic
Tesko je nekom promeniti karakter, nesto ce vremenom dobiti sa iskustvom i teretanom ali da li se moze to cekati ? Da imamo neki b tim da mu neki Savo Lesic pomera bubrege 30 minuta po utakmici godinu dana , ali nemamo.
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.400
Reaction score
3.254
Локација
Tamo gde su Grobari
Nisam verovao da je ovo moguće, ali došlo je vreme da se posle pobede u evro ligi prvo kritikuju igrači nego što se napiše - Bravo Partizane! Ne znam koji vam je kurac ali ovde se posle neverovatne važne pobede kritikuju igrači, komentator, debili sa društvenih, influenseri. Mi nismo ništa bolji, ovo je veliki poraz za ovaj naš forum.
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Последња измена:
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
Skretanje sa teme
Nisam verovao da je ovo moguće, ali došlo je vreme da se posle pobede u evro ligi prvo kritikuju igrači nego što se napiše - Bravo Partizane! Ne znam koji vam je kurac ali ovde se posle neverovatne važne pobede kritikuju igrači, komentator, debili sa društvenih, influenseri. Mi nismo ništa bolji, ovo je veliki poraz za ovaj naš forum.
I kad se izgubi zestoko se pljuju igraci, cak i trener. Kao da smo mi dream team iz 90 ih.Kako mi da izgubimo, pa mi smo bre ...(jebem li ga sta) Ne moze svaka budala da ima slobodu pisanja, ipak mora da postoji cenzura. Nije sloboda za svakog. Urednici foruma su takodje krivi. Zamisli ja kritikujem Zeljka Obradovića, a nemam ni 0.000000000001 % njegovog kosarkaskog znanja. I to pravdam slobodom govora. Neverovatno... Kazu pravo na mišljenje, a u stvari cobanin budala.
 

djolehaubica

Početnik
Учлањен(а)
12.12.2011
Порука
86
Reaction score
598
Vratiće se Panter, jebaće im mater! Svima redom! Samo zdravlje da nas posluži braćo, sve ostalo imamo!

Biće ovo berićetnija godina od prošle, bar za kup, a ako Bog da zdravlja verujem da možemo i korak dalje u EL...

Setite se koliko su nam samo nedostajali ludi brat Alen i jos luđi Aleksa. Mesecima na treningu nismo mogli za krštenih 5 na 5 da se skrpimo... Sa druge strane nam niko od nosilaca (Kapiten, Zek, Dante, Lajsna, Lesor), i pored ludačkih minutaža, na sreću nije odsustvovao.

Ovaj put se Najveći odlučio da sa pripremama krenemo nešto kasnije i da budu osetno blaže, vođen razmišljanjem o nadolazećim naporima i ludački gustom rasporedu. To ne znači nužno da ćemo posledično i pik forme dosegnuti nešto kasnije, jer će tata ove igre to posložiti tako da se berba ušiju poklopi sa berbom trofeja.

Samo da Trifina povreda bude poslednja ove sezone, to mi je želja najmilija!

I slivaće se oko arene Vinjak u potocima... :D

IMG_20231117_215004.jpg
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.362
Reaction score
1.933
Локација
Gde god ti da igras...
Alba gubi kuci 30 razlike od Sintetike, igraju bez tri glavna igraca ali ipak je mnogo. Po ciganskoj logici Sintetika je jaca od nas.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.706
Reaction score
23.152
Локација
Академија

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
375
Reaction score
2.172
Локација
Trstenik

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.766
Reaction score
22.899
Локација
Beograd
Šejn Larkin se sjebao, možda i na duži period. Efes je Efes, ali ovo je veliki hendikep za ekipu.
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.157
Reaction score
2.122
Локација
u srcu šesnaesterca
Fale i Brajant i Plajs. Ostaju sa 7-8 ozbiljnijih igraca. Jos jedna lepa prilika za brejk, nadam se da je necemo sjebati kao Minhen
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.652
Reaction score
5.506
Da,da. Isto kao sto juce kobs nije igrao za ova ustasko pederska govna, ili kao sto hauard i moneke nisu igrali za baskoniju. Cekam jos mediji da krenu da idemo na megdan desetkovanom efesu sa kojim bi u tom sastavu sve osim nase pobede bila katastrofa. Dok je npr hrabra zvezda pala u pireju bez glavnog centra i pleja domacih ali vratio se sikma.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.925
Reaction score
7.854
Larkin jeste veliki hendikep, ali i bez njega Efes je favorit u Sinan Erdem areni, kad uzmemo u obzir da smo i mi bez kapiten, Trifu, mozda Aleksu.
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.188
Reaction score
2.829
Локација
Где год ОН да игра!!!
Fale i Brajant i Plajs. Ostaju sa 7-8 ozbiljnijih igraca. Jos jedna lepa prilika za brejk, nadam se da je necemo sjebati kao Minhen
Надам се да ћемо успети да изборимо неизвесну завршницу и да ћемо као по обичају изгубити у последњим секундама, надам се да ћемо имати бар један дефанзиван скок и да ћемо успети бар један напад противника да одбранимо.

Убацићемо 100 тројки, протвник ће једну више која ће да одлучи. Мало се спрдам, али како год да се заврши, имамо после лепу прилику да поправимо скор, јер смо три у низу домаћини. Ако од те три, бар две не добијемо, онда нека иде све у к.
 
Top