Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

goodfornothig

Grobar
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
217
Reaction score
820
Локација
...
@Grave I ja starno nisam razumeo sta si hteo da kazes.
U situaciji sa same slike je vise Smajli sjebao nego Tenk. Prati Jones do 3 koji ima sutnutih trojki u evroligi ko i ja :D
Iz glave izvlacim protiv fenera mec koji smo dobili, Wilbekin zove pick. Naneli cita ( vreme do isteka itd ) i iz kornera on izlazi na pick, preuzimaju od lopte i branimo napad.
Mislim ima milion nacina kako se mogu sakriti te mane u zavisnosti od situacije i to ce biti bolje kako sezona bude odmicala.
 

-nusknvp-

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
139
Reaction score
939
Локација
NI
To mu je bukvalno najmanja krivica od svega
uopste ne ulazim u njegove defanzivne ili ofanzivne nedostatke, ti zbas prvi da su bacanja fokus i mehanika vezbana na treningu. Shaq koji je sutirak bacanja jer mu je ruka duplo veca od lopte je na nacionalnoj televiziji ismevan zbog toga.

Ne pitam te napadno, da li znas jednog niskog igraca koji sutira bacanja 20% za sezonu a ne igra u razvojnoj ligi malezije na uzorku od 5+ bacanja....

meni smeta njegov bol u kurcu, o nedostatcima ste svi pricali.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
@Grave I ja starno nisam razumeo sta si hteo da kazes.
U situaciji sa same slike je vise Smajli sjebao nego Tenk. Prati Jones do 3 koji ima sutnutih trojki u evroligi ko i ja :D
Iz glave izvlacim protiv fenera mec koji smo dobili, Wilbekin zove pick. Naneli cita ( vreme do isteka itd ) i iz kornera on izlazi na pick, preuzimaju od lopte i branimo napad.
Mislim ima milion nacina kako se mogu sakriti te mane u zavisnosti od situacije i to ce biti bolje kako sezona bude odmicala.
Pa ne gledaj sliku već isprati prethodni razgovor a i sam tekst trenutni koji ne razumeš ...a i poentu da do sada Partizan nije profitirao sa Kaminskim.Do sada.
Defanzivni propusti Pantera,Ledeja,Smajlija,Avrama...Svakog igrača u trenutnom timu ne mogu biti evivalent propusta tima koji dopusti da ima igrača u svom timu koji izlazi van 6,75 i za dve sekunde ostane metar ipo od osobe koju je čuvao.
Time ostavljajući mali procenat mogućnosti da fauliraš a još manji procenat da će promašiti a gotovo nikakav procenat mogućnosti da neće pogoditi i uhvatiti ofanzivni skok.
Nemojmo uopšte više pričati o tome jer apsolutno nisi u pravu.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.104
Reaction score
4.134
Локација
Beograd
Frenk Kaminski nije ni najgori defanzivac, ni najgori skakac na visokim pozicijama. A najvise donosi u napadu od svih visokih.

Otprilike.
Elitni napadač.
Defanziva, nemam trunke dileme da je Željko svakog trenutka svestan šta može, šta ne.

Jasno je sve oko njega, ono što meni nije jasno je da li je moguće da naši spoljni igrači konstantno od početka sezone rotiraju sa najboljih šutera protivničkih ekipa.

Sinoć sam dobio napad panike kada je Anđušić rotirao sa Larkina.
Da je samo on i da je samo sinoć to ne bi bio problem, nego konstantno od početka sezone.

E, ja sam 100% siguran da im Željko ni u ludilu ne kaže da igraju na taj način.
Smatram da je u pitanju nedostatak koncentracije i da nas to za sada košta nenormalno.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Nemoj Jareta da mi neko dira - samo toliko! Kaminskom i PJ-u sam verovao zbog Željka, kao što im i sada verujem. Nisam ih pratio i nisam znao koliko i šta mogu. Za Jareta znam šta može i pitanje je vremena kada će to i da pokaže. On formu može samo da diže. A ima muda do zemlje, pokazao je više puta. Kvalitet mu isto nije sporan.

Samo vreme i prilagođavanje na sve ono što Željko traži od svakog pojedinačno i ekipe u celini. Mi sigurno jesmo ekipa u TOP 6 EL... Da nas se okanu povrede, dobije malo vremena za više treninga i to je to.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.049
Reaction score
26.221
Локација
ante portas
Nešto mislim da će baš Zek da pokida protiv Zelenih iz Atine i biti x faktor.

Šta mislite, šta su naše prednosti, a šta mane protiv Pao?
Biće zanimljivo videti sudar Zeljko-Ataman.
 

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
168
Reaction score
345
Локација
Beograd
Ovaj put će se završiti sa “ja tebe ne razumem”….
Nedostatak argumenata ti je jaca strana. I u pravu je covek kad ti kaze da onda koristis floskule. Nije problem sto Kaminski ne zna, to smo znali,problem je voljni moment. Jer covek od 213 ima 3-4 skoka po utakmici. Mani pricu o brzini. Nisu EL centri isto sto i NBA centri. A taj Jokic sa odrazom od 20 cm u NBA ima 13 skokova po utakmici. I na krqju krajeva, ako svi znamo mane Kaminskog, zasto secuopste forsira preuzimanje kad je on u igri? Igraj coveka, igraj zonu, a ne preuzimanje ako znas da ti jedan sigurno ispada.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.136
Reaction score
14.772
Локација
Kipar
Dosao zeka, prosecni navijac, da nam objasni da Kaminski ne zna zato svi njegovi drugovi to znaju. I jos je svratio, posle duzeg vremena, da objasni Zocu da se igra zona ili covek a ne preuzimanje. I to cak vide I svi njegovi drugovi a to vredi vise od svih argumenata.
Glupost na stranu, ali treba biti mnogo bezobrazan pa da za nekog ko je proveo 10 godina u NBA kazes da "da ne zna, svi znamo".
 

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
168
Reaction score
345
Локација
Beograd
Šta si ti znao Zeko Zekane, pertle ne znaš da vežeš. Ej bre, "to smo znali", koji ste kurac vi što ste nešto znali?
Ni na basketu ispred zgrade nije sve do voljnog momenta
Jesi stao nekad na parket? E pa vidis, kad hoces da pomeris dupe i kad 15-20 godina igras tu jebenu kosarku(i mnogo krace, ali ovo je slucaj Kaminski) za skok ti je jedino bitna zelja i trunka agresivnosti. Jer kad se pravilno postavis, ni 10-15 cm visi igrac ne moze da te nadskoci. A ako se vuces i okreces bez smisla, onda ti i plej otima loptu. Mi smo sa Kaminskim vrlo dobro znali sta dobijamo, a zasto se ne igra odbrana po onome sto je on u stanju da isprati, to zaista ne znam.
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
296
Reaction score
1.387
Локација
Čačak
Jesi stao nekad na parket? E pa vidis, kad hoces da pomeris dupe i kad 15-20 godina igras tu jebenu kosarku(i mnogo krace, ali ovo je slucaj Kaminski) za skok ti je jedino bitna zelja i trunka agresivnosti. Jer kad se pravilno postavis, ni 10-15 cm visi igrac ne moze da te nadskoci. A ako se vuces i okreces bez smisla, onda ti i plej otima loptu. Mi smo sa Kaminskim vrlo dobro znali sta dobijamo, a zasto se ne igra odbrana po onome sto je on u stanju da isprati, to zaista ne znam.
Ne zna Željko. Treba ti da mu objasniš
 
Top