Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.443
Reaction score
11.945
Локација
Beograd
Drago mi je da je i ćelava ciganštura isplivala na površinu i pokazala pravo lice. Svi oni kad tad isplivaju iz kanalizacije i pokažu da su ipak ciganska govna. Kada vidim plakanje cigana iz predgrađa po društvenim mrežama ipak mi je draže što je bilo ovako u produžetku i neka nismo pravili faul na šutu za tri. Ostadosmo bez živaca i zdravlja, ali oni su pocrkali od muke. Željko im zakucava poslednji ekser sa sve smeškom i srednjim prstom na čelu!
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.213
Reaction score
7.050
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Svaka čast kako smo ovo izvukli, pored katastrofalnog suđenja.
Koliko je ovo stresno, mnogi nisu ni imali snage da se poraduju ko ljudi nakon pobede :D
Kaboklo je zverina, neverovatan uticaj ima na terenu.
Nisam neki ljubitelj napredne statistike, ali Brunov večerašnji +/- je sjajnih 16.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
I tako..prodje jos jedna utakmica..nas Partizan pobedio..mene mi milo mnogo..a znam da jeste i svima koji su bili u arene i gledali na televizije..Naneli nas vodio do pobede..iza njega odmah Panter..a Zeljko sa klupe..drugacije da bude ne moze kad se to sve poslozi..jest da nam malo treniraju zivci ali dobro zato ih i volemo..i zbog tog ce im oprostimo..bata Mila bio i on u Arene..odusevio se..pita kad cemo opet da vodi i sina Dragana..al ne moze sin Dragan da ide.. jes mi sinovac..ali je cigan..odmetno se u izrode..sram da ga bude.. (Pobeda Partizana iz ugla Radasina Rakovica)

Sad malo o utakmici. Cestitke momcima na pobedi i borbenosti, vec drugu utakmicu za redom pokazujemo karakter da ne padamo u produzetku, i to protiv ni malo lakih protivnika. Bilo bi ovo mozda dobijeno u regularnom delu da je Kaminski igrao da malo odmeni Kabokla. Tristan sve bolji u odbrani, trudi se i to je za pohvalu.
Sto se tice Sase Obradovica cudno smo se poneli, jedni krenuli sa aplauzom, drugi sa zvizducima.Licno ja sam aplaudirao jer znam od koga je ucio "zanat" i kod koga dolazio da gleda treninge i kako se radi na njima iz ugla trenera, pamtim i onaj sklonjeni upaljac sa parketa da sudije ne vide.Naravno u toku utakmice je drugacije, ponela me atmosfera, pa sam i vikao pi*ko ciganska (ima dama ovde pa zato ovako pisem). Licni moj stav je da ga treba docekati i ispratiti korektno, ko zeli da da aplauz neka aplaudira, ko ne zeli ne mora naravno, a kao sto rekoh sam tok utakmice je nesto drugo. Odgledah i KZS bas odavde neko ga je pitao za gestikulaciju nakon meca, kulturno odgovorio bez ikakvih problema.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Najvijanje u većim momentima utakmice baš loše,pjevaju se žalopojke.Mislim da ekipu najviše diže kad se skandira "Partizane napadaj " a to se večeras nije ni jednom zapjevalo.
Ocigledno nisi bio na utakmici jer ovo nije istina,pevalo se itekako "Partizane napadaj" ,i za vreme time out-a kao neki push. Navijanje nije bilo sjajno ,ali je bilo mnogo stresa i nije imalo sanse da pevas i psujes majku sudijama u isto vreme.
KP objasnio,lajsna isto ,PJ dobar,Bruno postaje jako bitan sraf. Falio Kaminski da smara Motejunasa. Domaci igraci nisu dosli na utakmicu. Eto to su utisci iz arene
 

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
168
Reaction score
345
Локација
Beograd
Svaka cast momcima sta su sve izdrzali na terenu od strane sudija i uspeli da pobede. Neverovatno je koliko su nas puta isekli. Pola utakmice smo igrali bez Kabokla zbog njihovog bezobrazluka. I sada gledam Grboljuba kako izjavljuje da nije pobedio bolji tim. Mrs bre dzukelo ciganska.
Sto se ucinka igraca tice, jedino mi je krivo sto Zek nikako da nadje napadacku formu, ali bice i toga.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.094
Reaction score
15.830
Локација
Храм фудбала
Говно јебено давно ме блокирао на мрежама јер сам га јебавао и за звезду и за још неке потезе. (Иначе сам члан опозиционе странке и гласач).

Неко написа да је Кабокло на +16, уз ограничену минутажу због судијских намјера. Како је само у два наврата пред крај преузео Џејмса и раширио се испред њега :D
 
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
246
Reaction score
1.119
Локација
Trebinje
Давно сам писао да ће многи од нас поцркати од стреса ако наши наставе да побјеђују у неизвјесним завршницама и да ће Арена остати пуста. Али након сабраних утисака тјеши ме да ће број мртвих лименкара бити бар троструко већи!!!
БРАВО ПАРТИЗАНЕ МОЈ!!!
 

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
520
Reaction score
3.299
Локација
Nis
Divna pobeda sa cetvoricom strelaca i cetvoricom sa po 2 ili 3 poena.Mislim da je tako na kraju ostalo

Ne znam sto kazete da je katastrofalno sudjenje po nas bilo kad panteri kazu da treba svi da se udruze protiv Zeljka i vozda i zaustave ovo ocajno sudjenje na stetu nasih protivnika i nezapamcenu kradju xD
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.199
Локација
Žrnov
Jutros prvo morala da se ištipam da proverim da li sam ipak preživela.
Sva sam u modricama, kao ja da sam igrala - optužiće mi muža za nasilje u porodici :p

Zbog svih "realnih" i onih "svi smo mi Srbi" Grobara - mnogo mi je drago zbog ovoga sa ovom pičkom ciganskom. Pa aplaudirajte mu ponovo :puke:

Kritike su ok, ali posle ovakve utakmice i pobede - mislim da je malo deplasirano. Nisu igrači roboti pa da imaju 100% učinak u bilo kom segmentu. Pa i igricu kad igrate napravite grešku.

Jeza me uhvatila kod onih bacanja Kabokla 2x kada je bilo 1/2, prošlo mi kroz glavu da ću da se ustrelim ako izgubimo na 1 poen.
Meni je ok što nisu pravili faul nad Majkom Džejmsom u onom poslednjem napadu. Da smo pravili, a on pogodio uz bacanje, ovde bi bilo drvlja i kamenja.
Inače, kad smo kod njega, mnogo mi je žao što ga nikada nećemo gledati u našem dresu, on je meni baš igrač za Želimira, kao Điđi Datome svojevremeno. A još je i psiho.

Inače, jedino kome je teže nego igračima Monaka (i ciganima) pala ova pobeda Partizana voljenog su "novinari" SK-a. Onoliko potenciranje sudijskih odluka kod uzimanja izjava je nerealno.
 

Magma84

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
205
Reaction score
1.480
Локација
Beograd
Alo, Monako je lagano F4 ekipa. Dobili smo ih bez Kaminskog/Trife, bez učinka Alekse, Smajlija, Danila, Ognjena pa i Zek-a sa sve Balsom i Tristanom u rotaciji… šta hoćete vi ljudi pobogu. Možda sam ja lud ali meni je ova pobeda veličanstvena.
Cestitke Željku i igračima i cestitke vama braćo sa foruma. Ovo je mnogo dobro a biće još bolje!!!
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
482
Reaction score
2.658
Mozda je Zeljko naredio igracima da svaka utakmica mora biti neizvjesna, i da ako kojim slucajem imaju prednost od 8-10 poena sredinom cetvrte cetvrtine, da obavezno naprave sto vise gluposti i puste protivnika da izjednaci. Jer tako cemo biti proglaseni za najzanimljiviji tim EL i nece imati srca da nam ne daju licencu.

Mnogo vazna pobjeda, konacno smo na tih famoznih 50%. Pobjeda je jos vaznija jer smo je ostvarili uz najgoru napadacku partiju ove godine, gdje su skoro pa bukvalno igrala samo cetiri igraca. Takodje je od krucijalne vaznosti to sto mislim da nas od dolaska Kabokla niko nije mnogo nadskakao (sinoc smo bili izjednaceni po skokovima), tako da nema vise makar jedne od ogromnih frustracija od pocetka sezone.

Sto se tice sudjenja, nije mi bas najjasnije otkud ovde povici i pljuvanje sudija. Jesu sudije siljile na njihovu stranu do finisa, svirali par vrlo diskutabilnih faulova (pogotovo Kaboklu, sto nas je itekako poremetilo), ali realno, u samom finisu su donijeli neke odluke u nasu korist na kojima im niko ne bi mogao zamjeriti i da su bile drugacije. Prvo, koraci Montejunasa - to je vrlo lako moglo da se ne svira, kao sto se ne svira mnogo puta centrima u slicnim situacijama. Jesu to kompenzovali odmah u sljedecem napadu faulom u napadu Panteru, ali opet, Montejunas je bio u cistoj poziciji za kos kad su mu svirani koraci, dok Panter nije. Takodje, i ta namjerna Montejunasa nad Smailagicem. Opet je to jedan od faulova kakvi se uvijek prave u samom finisu meceva kad juris rezultat. Jesmo mi taj dodatni napad upropastili losim izvodjenjem (po hiljaditi put ove godine), ali opet, razumijem Montejunasa sto je on licno bio bijesan poslije utakmice zbog te dvije odluke. Da smo mi bili u poziciji Monaka i da je nama to sudjeno, sigurno bi i mi osuli drvlje i kamenje na sudije. Posljednje izvodjenje i navodni faul u napadu Ledeja - mislim da je to sve bilo potpuno cisto i da je donesena ispravna odluka. Dakle, sveukupno, sudjenje je na kraju bilo ok i nije bilo odlucujuci faktor u utakmici.

Za Obradovica Celavog ne znam sta da kazem. Da je cigan, to smo svi znali i prije. Ali opet, bio je vrijedjan sa tribina, a na kraju je vjerovatno bio i frustriran samim finisom i zato onako odreagovao kod pozdrava sa Zeljkom. U izjavi za medije na kraju je bio prilicno korektan. U svakom slucaju, mnogo korektniji nego igraci Monaka. Sudjenje nije spominjao, a bio je korektan i povodom vrijedjanja sa tribina. Dakle, mogao je da bude i mnogo veci cigan.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.387
Reaction score
37.838
Apropo faula na kraju, ljudi misle da je utakmica šablon, praviš faul i kraj. Očigledno jeste bilo dogovoreno, Naneli je sam potvrdio i isto tako objasnio zašto do toga nije došlo. Takođe pravila su promenjena poslednjih par godina, na kraju se gleda svaki detalj ponovljeno pa su u poslednjim trenutcima veći rizici da sviraju nesportsku ili faul na šutu.

Dobro je, dobili smo, govna neka kukaju koliko im duša ište. Trebala nam je ova pobeda i krvavo smo je izborili, sada operacija Armani pa da drugopozivci malo "otaljaju" ABA kako bi se ekipa regenerisala za naredna gostovanja u EL.

Možda sam ja lud ali meni je ova pobeda veličanstvena.
Meni je čak i veća od pobede na Panatinaikosom. Nekako sam se ove utakmice više pribojavao, posebno zato što smo ih dobili oba puta prošle sezone pa se malo ljudima verovatno usadilo kako sa njima neće biti problem. Brutalna ekipa, ćelavi smrad radi dobar posao sa njima, čak deluje da je i Džejmsa "ukrotio".

Ali opet, bio je vrijedjan sa tribina, a na kraju je vjerovatno bio i frustriran samim finisom i zato onako odreagovao kod pozdrava sa Zeljkom.
Iskreno, za njegova tanana osećanja mi puca ona stvar. Govno bio i ostao kao i svi ostali cigani. Jedini plus mu je to što se zamerio ćoravom psetu.
 
Top