Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.797
Reaction score
29.753
Локација
Beograd
Давили смо их као змија жабу целу утакмицу...оно једном су нам нешто пришли, за кратко повели, и то је било све од њих. Потпуно мирно и без стреса сам гледао ово преко стрима, видело се да смо бољи.
Пре неки дан сам гледао победу наших кошаркашица, вечерас победу наших кошаркаша, још сутра да победе фудбалери - и ја задовољан. :D
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.127
Reaction score
14.689
Локација
Kipar
Ovo je vreme naplate dugova od prosle sezone. Prvo Armani a zatim Valensija. Jos nam je ostao najveci duznik.
Inace ovaj tim moze na fin a moze I na grub nacin ako zatreba. Mnogo smo jaki a bicemo jos jaci od nove godine.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.309
Reaction score
10.888
Локација
Beograd

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.659
Reaction score
5.525
Tvrda i teska utakmica ocekivano ali eto za sada na ovoj turneji imamo 2/2 pa u madrid idemo rastereceno a sto da ih ne drknemo.
Kljucni potez Zelimira ubacivanje ponitke
umesto pantera da odigra odbranu na dzonsu, brani ga,ulazi panter i daje trojku i cao zdravo.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.930
Reaction score
7.864
Prebili smo slepe miseve u najtezem mecu mozda ove sezone.
Bas tvrda utakmica, dobro je sto smo je dobili, iako smo imali problem sa skokom.
Naneli, Panter, Ledej po ko zna koji put, a treba pohvaliti i Dozera, svi ostali moraju bolje.
Idemo polako ka vrhu, nikad lepse vece.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.163
Reaction score
3.683
jbt sta je sam tom Spanijom. Pa svaka ekipa gora od prethodne. Objektivno, puta barsa nije ovoliko odvratna..
Nebitno. Dobili smo ih u njihovoj igri. Dupla pobjeda. Igrali su strasnu odbranu, ali srecom ne znaju da treba i loptu u kos ubaciti. Veceras ubrzano slavimo pa priprema za gadove no1.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
Auu kakva ciganija od ekipe ova Valensija, a i ove sudije da se covek zapita gde li nalaze ovakve teletabise pogubljeni u vremenu i prostoru :D
Momci i Zeljko bukvalno izrudarili ovu pobedu od ove mamlaze ( igra im je, ja ima da te udarim 5 puta pa kad mi jednom sviraju faul vec sam na dobitku)
Sada moze da ga primi i kralj onako cisto karme radi ali u ova 3 uzastopna gostovanja u EL mi dobli dve pa ja sam vec zadovoljan kako i da se zavrsi naredna.
Ako nas krene sut u Madridu moze da bude svasta :D

Teraj dalje Partizane :napred-partizan:
 
Top