Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.387
Reaction score
37.847
Ne poredim ja njih uopšte, samo primećujem da i kada ima većih problema u našoj igri, nekako je uvek Frenk kriv, bio na parketu ili ne.

A Zeka sam konkretno naveo samo iz tog razloga što sam se njegovom nastupu obradovao kao malo dete Novogodišnjem poklonu... e onda je dete odmotalo papir i shvatilo da je umesto fudbalske lopte dobilo kinesku kopiju barbike. :D

Na kraju balade bitno je da se on oporavi, ne sumnjam da će mu partije biti uskoro ponovo na nivou na kojem smo navikli. Ono sinoć je nešto što svakome može da se desi. Posebno kada igrač ima preveliku želju, a ne ide, e onda srlja iz greške u grešku. Mislim da je baš Željko kod onog bacanja za loptu sa nevericom pokazivao glavu.
 
Последња измена:

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
842
Reaction score
3.757
Локација
#вчћпдр
Daleko su mi teze pali porazi od Virtusa i mutirane kurve. To su utakmice koje smo trebali da dobijemo, ovo sinoc je samo bila sansa za popravni.
Da nismo vodili 17 razlike ovo sinoc bi mi palo jos lakse. Protiv Fenera na strani nije sramota izgubiti.

Popravni nismo polozili, tako da je pritisak veliki u narednim utakmicama.

Nakon ove predstave u drugom poluvremenu traziti krivicu u pojedincima je stvarno suludo. Protok lopte u napadu nam je u zestokoj krizi, to je generalni problem, a ne Kaminskog ili Zeka.
Bolno je bilo gledati to drugo poluvrijeme, jbg... Mrzilo me da gledam statistiku, ali sumnjam da smo imali vise od 3 asistencije u drugom.

Moja licna zelja kao cilj za regularni dio sezone je Top6, za sada smo jos u igri. Ali nadam se da cemo srediti taj napad vrlo brzo...
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
323
Reaction score
2.056
Локација
Beograd
Okacicu sve poene Partizana od sinoc. Moje misljenje je da sve sto treba da znamo o sinocnoj nasoj igri je momenat 2:59 i taj napad dok je Kaminski bio na parketu. Iz tog napada smo izvukli maksimum (2+1 Smita) ali upravo taj napad pokazuje svu tragediju nase igre. Probacu da objasnim, Kaminski se pozicionirao fenomenalno, drzi Motlija na ledjima i livadu ispred sebe da primi pas sa poda,okrene se i poentira. Medjutim Smit je odlucio da ide u prodor 1 na 1 i tuce iz prilicno lose situacije. Dao ga je,iznudio faul, sve ok, ali je po meni to nerezonski. Dalje, u momentima kad smo pravili razliku mozete isto videti par nerezonskih uspesnih poteza nasih bekova i teskih suteva ili prodora koji su usli u prvoj cetvrtini,ali kasnije nisu, iako su imali slobodne igrace na kucanju. Skolski primer fantasticnog napada jeste prvi poen Partizana (trojka Kabokla iz popa na fantasticni asistenciju Pantera).
Sto se short rolla to bi morao da bude kljuc nase igre, ali da bi do njega doslo moras imati igraca koji hoce da pusti pas centru koji se iz polupicka spusta u reket. Sva tri nasa centra su nacrtana za short roll, ali deluje kao da niko sem Alekse nije sposoban da im spusti pas. Dodatni nas plus je sto sva tri nasa centra mogu da sutiraju i sa distance, tj da se izvuku na pop, ali ni to ne koristimo precesto. Fali Aleksa i fali da se Smit uklopi da vidimo da li moze da bude plej ili ne moze.
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
842
Reaction score
3.757
Локација
#вчћпдр
Meni je i prvo bilo teško, osim one prve četvrtine koja je bila skoro pa savršena, ali što rekoše "stručniji", najviše zahvaljujući samo igri par igrača, ne tima.
U pravu si, samo prva cetvrtina je bila "zabavna", a i za to drugo si u pravu, individualna klasa Pantera i Kabokla.
Paušalno sam stavio onaj debakl u drugo poluvrijeme :)
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.387
Reaction score
37.847
Kaminski se pozicionirao fenomenalno, drzi Motlija na ledjima i livadu ispred sebe da primi pas sa poda,okrene se i poentira. Medjutim Smit je odlucio da ide u prodor 1 na 1 i tuce iz prilicno lose situacije. Dao ga je,iznudio faul, sve ok, ali je po meni to nerezonski.
Ovo verujem i dalje može da se podvede pod "uigravanje" Smita, upoznavanje sa akcijama... Ne bih ja to tako tragično gledao. Meni sve veći pesimizam "stvara" taj kriterijum na Panteru, nekako mi se čini da ide i da će ići na sve gore kako sezona odmiče. Meni je postalo mučno da gledam šta se sve ne svira na njemu, ono je zločin.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.715
Reaction score
23.223
Локација
Академија
Виртус, Реал и Валенсија су демонстрирали како се треба играти прљава одбрана на Пантеру. Судије то нису санкционисале а ни наша клупа није реаговала. Мене посебно чуди то што ми нисмо показали тактичку реацију на такву игру противника, Пантер тада губи лопте, делује ми као да му се и не игра када га тако "силују", залеће се на продоре и нерезонски шутира. Све то Жељко види и очекујем да ће реаговати у сваком смислу. Пуна подршка њему и момцима до самог краја.
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
323
Reaction score
2.056
Локација
Beograd
Ovde sam izgoreo kao licna, a odmahivanje glavom sudije Željku u fazonu, ma bre nema faula mi došlo da razbijem TV.
E ovo trazim jebeni ceo dan po netu da vidim. Moji klinci treniraju dzudo i ovo je jedan od tih zahvata gde gurnes protivnika i odradis mu ciscenje stajne noge. To je u dzudou dozvoljeno... Sto se tice kriterijuma faulova na Panteru, pa to je strasno ali je i on ponekad sebican... Ima gore snimak i njegovih poena pa se moze analizirati...Namerno necu da kacim promasaje jer Pantera volim ko brata. Ako ste nekad na nivou 400 culi da neko vice Zna Panter, Zna Panter, e da znate da sam to ja... Njemu uvek verujem i kod rezonskih i nerezonskih poteza. A verujem i Kaminskom, koliko god ga vecina kritikovala. Jos kad sam u onom djubretu od novina sto pocinje slovima Inf..... procitao danas jedan antiKaminski tekst jos vise zelim da eksplodira!
Uzecemo sve! Napred Partizan!
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
neki naš realan domet je borba za play in...i što pre shvatimo i smanjimo očekivanja manje ćemo se nervirati...
Druze, navijas za Partizan iz Beograda. Zeljko Obradovic ti je trener. 20.000 svakog cetvrtka. Da li stvarno neki navijac Partizana ocekuje i veruje u bilo sta drugo osim u F4 i napad za titulu ove sezone? Kad cete ljudi verovati u to ako ne sad?

Kad budemo imali budzet 86 miliona evra? Pa tad ce bilo ko sa foruma da nas odvede na F4.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.458
Reaction score
4.839
Apropo sudijskog kriterijuma... mislim da smo jedina ekipa u EL čiji protivnici u Areni imaju domaćinsko suđenje u svakoj utakmici, o gostovanjima da ne pričam. Zašto je to tako i da li ima veze sa serijom protiv Reala, ne znam. Znam samo da ni klupa, ni mi kao navijači do sad nismo reagovali na to intezitetom koji je potreban, Primera radi, sinoć nakon tehničke Šarunasu cela hala urla i zviždi sudijama do kraja poluvremena i prilikom izlaska u svlačionicu, a sudije nakon toga menjaju kriterijum. Na isti način su cigani preokrenuli meč čini mi se protiv Efesa. A naš kop peva pesmice ma šta se događalo na terenu i tako ubija i ono malo pritiska na sudije sa bočnih strana.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.387
Reaction score
37.847
Primera je milion, ja sam se recimo fokusirao na kapitena, ali nije on jedini slučaj. Lično mislim da još uvek "plaćamo" Madrid od proletos i da ćemo tek da plaćamo.
 
Top