Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.331
Reaction score
37.526
Pa i fmp igra 2.11, a Lukas ima koncert 3.11. Ko zna šta će tu sve da bude.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.331
Reaction score
37.526
Pa bilo je priče da se takvi koncerti ne mogu pripremiti danas za sutra, tako da verujem da ako ostane ovakav kalendar da su i oni u problemu. Sa istom tom Albom oni igraju 15.12. u isto vreme kad peva i Miroslav Ilić, ako je još živ. :D
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.906
Reaction score
7.803
Mnogo ce biti jaka ove sezone Evroliga, bar 12+ ekipa konkurisu za top 8 sa realnim sansama.

Na papiru jedino Asvel i Alba ce biti vreca za udaranje.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.090
Reaction score
5.049
Локација
vezenemam
"Ciljevi su da oformimo što bolji tim, nećemo da pretimo i da najavljujemo da ćemo otići na Fajnal-for ili osvojiti Evroligu. Mislim da to nije u redu iz razloga što tu igra veliki broj ekipa koje su i po budžetu i po tradiciji na visokom nivou. Nadamo se da ćemo unaprediti ekipu u odnosu na prošlu sezonu i da će konekcija sa navijačima biti još bolja, to je pokazatelj da smo na dobrom putu“, zaključio je Zoran Savić. (nova.rs)

:clap
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија
Obnovio sam godisnu pretplatu na Euroleague TV cena ista kao prosle godine oko 25.6 Eur.
Za one koji su koristili prosle godine i hoce da koriste opet nek procepkaju svoje mailove (i spam :D) ima ponovo popust i promo code za 20% popusta na godisnu pretplatu.
Akcija traje do 27.09 promo code je ELBIRD
 

Špaca

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
260
Reaction score
1.042
Meni se automatski obnovila pretplata i skinuli mi novac sa računa kada mi je isteklo godinu dana od prethodne. I mislim da tako funkcioniše dok ne otkažeš pretplatu. Koliko se sećam moraš da je otkažeš najmanje mesec dana pre isteka.
 

hari_merdo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2007
Порука
439
Reaction score
513
Izasle Kvote za osvajanje Euroleague.

Za pad Berlina smo tek 10. na listi :)
 
Top