Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Ne zbog igre, profesionalac je, ali zbog insistiranje na očiglednim stvarima Milutinove kurca se napusi! KRADJA, na sve strane! Šta smo večeras propustili sa ciganima grčkim jebem ih u usta!
Ma i zbog igre i ponašanja, i kurčenja, i overavanja kod zakucavanja, ciganskoj pički u hulahopkama Milutinovu, želim sporu i bolnu smrt. Nek crkne pička ciganska ofucana. I on i onaj pacov Goss.

Ne zna se ko je veći cigan.
Odvratno ponašanje.

Sramota što su zaigrali u Partizanu.

Da ne zaboravim, smrt sudijama.
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
375
Reaction score
2.172
Локација
Trstenik
Govedo milutinov je za mene trenutno 5 redova ispod jednog gagica na primer.... Crkao majci na rukama....
Ajde urazumite se. Čovek igra za klub koji ga debelo plaća. Plus ponese ga igra, žar borbe, pa mora nekako da reaguje. Ni Vesely se nije mnogo sportskije ponašao. Bitno je šta misle pre i posle utakmice, u toku utakmice sve se zaboravlja.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
I ponosan i besan. Utakmicu resili cirkuski gestovi Kaminskog i Dozera, klasicna NBA sezonska kurcobolja .Jos uvek ne znaju ni gde su dosli ni koje takmicenje igraju.
Sudijama sve po spisku, ali to smo i ocekivali. Bice ovo dobro. Zaharije Ledej bogotac ove igre.
Smajli nas vratio u igru nadam se da nastavlja ovim tempom.
I da, za svaki slucaj, jos jednom sudijama sve po spisku.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.226
Reaction score
4.038
Локација
Uvek uz Partizan
Milutinov je obična ciganska pičketina, sećam se i kako je otišao. Sudije su rešile ovu utakmicu i to je to. Ono što je dobro je da smo živnuli, biće ovo doba sezona. Iako ne razumem poentu sporta i ovakvog suđenja. Čist faul kada su sudili Panteru preko pola i još gomila jadnih odluka.
 

Magma84

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
204
Reaction score
1.477
Локација
Beograd
nikoli milutinovu siptaru mrtvom jebem sve živo sto ima. Ovo radovanje posle svakog kosa nikad nisam video. Kao u FMP da je igrao ceo život. Govno!
Bravo momci glavu gore.
Moj najveći utisak. Kaminski izgleda kao junior od 18 godina koji je juče došao u prvi tim. Sto se tiče iskustva i sto se tiče fizike. Njegova fizika lika je diskutabilna za KLS, kako je on igrao NBA 10+ godina nikad mi neće biti jasno. Beskrajno mi je simpatičan momak ali jako loše izgleda.
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
571
Reaction score
2.191
Ljudi nemojte da pljujete bilo koga, potukli smo se muski!!!
Verujte, ovo je Partizan koji sam zavoleo.
Sudije i najbolje partije bivsih igraca su nasa normalnost.

Dajte tog mesa pod kosem ( da ne kazem i pleja :) )


Naneliju neka neko pomogne oko muda kada ih bude vukao po aerodromu.

Ozbiljna tuca i na to se svaki Grobar lozi.

Samo podrska!!!
 

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
401
Reaction score
2.208
Локација
Gde god on da igra
Vidimo se u Beogradu pičketine odvratne. Imali smo ih. Jbg. Naravili smo amplitudu od +27. Biće ovo dobro. Naćiće se i Jare i Ponitka i svi naćiće svoje uloge i krenuće mašina. Tužan da. Ponosan da. Podrška svakom igraču i stručnom štabu. APSOLUTNO.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.931
Reaction score
21.697
Top