Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Na plus 10 kad ide izmena Teodosic za Jaga znao sam da mozemo da ih dobijemo,ne da cemo dobiti nego da mozemo. Iskreno evrokup utakmica dve tanke ekipe. Hvala Aleksi sto nam je doneo pobedu a Panteru zelim da vrati samopouzdanje kod mene ima kredit kao kuca i uvek bih mu dao poslednju sut,cak i veceras. Glava gore ajde da ih dobijemo jos jednom kako znamo i umemo!
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.749
Reaction score
6.268
Bravo Aleksaaaaa.
Kako ovo dobismo. Kevinova je sledeca.
Mislim da je oborio El rekord sa izgubljenim loptama. Za malo dvocifrene da budu. Ako ako da ih vise boli. :D
U ponedeljak bar ne mora da budu ciste stepenice da se nabijemo bar 25k pa da vidimo sta će. Mada je majstorima iz predgrađa i sada zadrhtala ruka.
 

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
497
Reaction score
3.140
Локација
Nis
Svaka cast Aleksi sto je izvukao utakmicu,ona trojka PJ-a ja sam se vec oprostio,i to je prelomilo

Plavi na zavidnom nivou,Kamisnki prvu cetvrtinu pokidao

LeDej sve kao kap bacanja

Jebi mutante i cupavog smecara
 

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
158
Reaction score
496
Локација
Ruma
Pička ciganska izvodi bacanja za isfoliranu trojku a ludi brat Zek gestikulira s klupe, baje, baca vradžbine, iskidah se od smeha... Osim toga, davno sam rekla, ako pre vremena odem Bogu na ispovest, biće to zbog Partizana. I stvarno tako mislim... Bravo, momci, izvukosmo se, BORBA, BRE!!!
Meni Aleksa pri kraju bio smešan. Ovaj ušao sa klupe govori nešto saigraču, a brat prisluškuje xD
Ovaj ga odgurne, kao daj brate odrasti, prodje sekund ono opet uvce Avrama na 10 cm od njih haha
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Kakvi smo maleri samo sam cekao neku trojku uz faul za produzetak :)

Sta napravi Aleksa sine , kako im se popisa u usta.. bravo i teodosicu za ona slobodna..

Kapitene, budi se , pa da ih karamo sve zajedno !
Свака част, треба честитати нашем бившем репрезентативцу а сада играчу/тренеру комшинице, ипак на крају сви смо ми Срби.
 

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
432
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik
Mnogo bitna pobjeda. Drago mi je zbog svih, moralo je da prokine negdje a kud ces ljepse nego protiv ovih?!

Mozda sad saigraci igraju za kapitena ali on kad se probudi svi znamo sta ce biti!

Rastemo polako, uz pojacanje dva ako Bog da bice top
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
450
Reaction score
2.408
Umrijet ko dva i dva.
Kalo slatka pobjeda. Bice ovo super kad legne. Kaminski mi ne nakveca enigma. Vidi se da ima tehniku, ubija. Ali sta se desava pojma nemam.
Panter kad probije, probio je.
 

Mr Petrov

Početnik
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
149
Reaction score
1.142
Локација
Pozega
Da li je to ovaj click?
Zbog lošeg streama gledao samo 2.poluvreme.
Junačka pobeda.
ALEKSAAAAA MAJSTORE!!
Njegovi momenti "ludila" + trojka P.J. odlučili.
Momci, Željko: ALAL VERA, ALAL VERA, šta ste iščupali...
Pošto me drma euforija zbog ovakve pobede, kad smo debelo bili pred porazom, moram reći smireno: dobiti ovo, bez centra, jer smo igrali 2.pol. bez Balše i skoro Kaminskog, sa samo jednim i po playom vs njihova tri, stići onih -13, pa ovo je neverovatno...
Ali, sada je vreme za slavlje...
P.S. pozdravljam te porfirio i tvoje ciganske srblje. Da li sam ja manji vernik i Srbalj jer navijam za KKP ?!
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Pravo da vam kazem, sladje mi je kad ih ovako na sitno drknemo nego kad ih odvalimo sa preko 10. Jos sladje je kad se na ovakav nacin gradi karakter. Daj boze da je "Efes" dosao ranije ove godine nego prosle pa da krenemo da meljemo vec od sledece utakmice. Realno od "jacih imena" ostala nam je jos samo utakmica sa Realom (Barsu,Ciganjkos,Makabi smo vec preturili preko glave) sa svima ostalima mozemo muski da se pobijemo za pobedu. Jos kad kapiten vrati formu bice to lepo gledati
 

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
497
Reaction score
3.140
Локација
Nis
Kaze Zeljko Panter ima problema sa obe noge

Sutra snimanje
 
Top