Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Rece covek koji samo post pre ovoga kaze da ce nas ovaj poraz kostati Top 8. Ej posle 6 kola neki poraz ce nas kostati Top 8. I ja sam nervozan i propustili smo priliku ali daj malo realnosti jebote. Mi smo ovaj mec igrali bez dva veoma bitna igraca. Mozda i 3 ako dodje taj centar.
Slazem se uglavnom, ali videli smo prosle sezone da kos razlika i jedna pobeda ili poraz moze da odluci dosta toga.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Sa dodatnim atleticizmom na poziciji 4/5 pravi se ozbiljna nadogradnja tima.

Sa kakvom lakocom Kaminski cita igru u napadu…Pritom da je bolji defanzivac, vjerovatno bi ga gledali u 3 ujutru preko bare.
 

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
364
Reaction score
2.431
Локација
Pozega
Težak poraz, baš težak. A šta napravi katastrofalan skok pogledajte u odnosu šuteva. Iz igre 66:54 , sa linije slobodnih bacanja 28:17. Procenti za sve tri pozicije mi bolji, ali ne možemo da skočimo nikako.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.377
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Mi smo imali dobijenu utakmicu sa Vukcevicem, Smajilagicem i Trifunovicem u petorci, ali onda Obradovic ubacuje Ledeja, pa Kaminskog i onda nismo odbranili gotovo nista do kraja. Vukcevic odlicnu drugu cetvrtinu igra, okrece mec, posle prve greske gde mu je vruc krompir dat u ruke, idemo u minus i ne ide na teren ponovo do trece
Vukčević je prvo 2 puta pustio da juri igrača na blokadu umesto da brani nogama, nije zatvorio čeonu, i u sledećem napadu Jaramaz pokušava pik sa Kaminskim ne nalazi ugao, daje na 45 stepeni Tristanu koji mora da nađe ugao on ne čeka ni sekund kreće na ulaz na kom gubi loptu.
Ovo poslednje je za svlačionicu jer je direktno prekršio dogovor koji ekipa ima.
To je i za seniora za klupiranje a za njega je da se nauči pameti. Zato je Željko Željko.
Imao je još grdilo stvari koje su sakrivene nekim koševima, ali za njega ok partija.
Ja skoro nikad ne ulazim u detalje, ali nije klupiranje iz Željkove obesti.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.906
Reaction score
7.803
Ispade samo da mi igramo utakmice cetvrtak/petak - nedelja, a da ostali igraju jednom sedmicno.

Ko nas jebe kad imamo 8 igraca, a ne 12, pocetak sezone, a mi umorni, ne verujem da je to razlog.

I Barselona je imala, el-klasiko, nakon toga Valensija na strani egal utakmica, pa veceras Pao, nesto nisam video da ih je fizicki iscrpelo.

I da, Trifunovic mozda i nije za Partizan, ali veceras je bio korektan i bolji od polovine tima.

Neki igraci treba da preuzmu vise na sebe, kad je gusto Ledej, Naneli i Panter se ne kriju, zato su i lideri.

Skok je rak rana i mora to da resimo sto pre, mada i u organizaciju skripi.

Idemo dalje, Split ce biti neugodan mec, zatim Fener koji izgleda zaista dobro ove sezone.
 

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
324
Reaction score
2.273
Локација
Novi Sad

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Jebo mamu niko me pominje da smo igrali bez Pantera…

Pa prosle sezone ne znam jel zbog povrede propustio ijedan mec…

I meni je tesko palo, od svega najtreze ti skokovi i ponovljeni napadi koji se obicno zavrse primljenom trojkom…

Idemo dalje… sa Fenerom ce biti bas zajebano… a pre toga Split…
 
Учлањен(а)
04.07.2022
Порука
211
Reaction score
801
Локација
Beograd
Tristan je odlicno igrao danas u napadu, ali nije izbacivan nelogicno posle prve greske kao sto neko ovde rece, nego je on prikican problem u odbrani, mnogo je mekan. Ne moze masom da odgovori na na Monekea, koji je manji za valjda dve glave od njega, nije problem ni brzina, on moze da isprati donekle, ali odbije se od coveka. Imao je neku blokadu gde je dobro iskoristio visinu i pametno se pozicionirao, ali generalno je slabost u odbrani. Ali nam je u napadu doneo dosta danas, i delovao je ozbiljno, zainteresovano, sto mi se jako dopada. Ako od njega dobijemo igraca kome mozemo poveriti 5min u EL, to ce biti top. Ako isto uspemo sa Balsom, to ce biti top takodje. Ne znam zasto Balsa nije dobio ni sekund, on defanzivno ima kvaliteta, i misl da bi skok bio mozda manje dramaticno los da je odradio koji minut. Pogotovo kad pogledas da smo u situaciji da je Smajli ocito rovit i dalje, i da je Ledej relativno brzo dobio neke faulove. Ne znam da li mi nesto promice, ali ne kontam sto bas nimalo ne igra.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Vukčević je prvo 2 puta pustio da juri igrača na blokadu umesto da brani nogama, nije zatvorio čeonu, i u sledećem napadu Jaramaz pokušava pik sa Kaminskim ne nalazi ugao, daje na 45 stepeni Tristanu koji mora da nađe ugao on ne čeka ni sekund kreće na ulaz na kom gubi loptu.
Ovo poslednje je za svlačionicu jer je direktno prekršio dogovor koji ekipa ima.
To je i za seniora za klupiranje a za njega je da se nauči pameti. Zato je Željko Željko.
Imao je još grdilo stvari koje su sakrivene nekim koševima, ali za njega ok partija.
Ja skoro nikad ne ulazim u detalje, ali nije klupiranje iz Željkove obesti.

Brate Kaminski ne moze da se oslobodi za pas ni protiv bekova cesto, i protiv cigana smo gubili po 10+ sekundi ganjajuci to u prvoj da bi ili pas u bunar otisao ili neko morao da rokne tricu sa 8 metara. Covek je centar samo po visini. Ali on je jos veci problem defanzivno, covek prosto kad ga u pik stavis ne zna gde goni. Tristan ima lose lateralne kretnje, a to se popravlja minutama. Ako se secas pocetaka Andrica kod nas, nisam gore kretnje nogama kod profi kosarkasa video, ali mi smo postali losi on dobio dobru minutazu, i postao skroz dobar tu za eurokup nivo. Igrac se mozda pravi na treninzima, ali postaje na utakmicama. A evo sad vidim ljudi pljuju i Trifunovica koji je odigrao odlicnu utakmicu zapravo. Prosto kako god Ledej odigra sve je ok, a pojedini nikad ne valjaju, moramo i mi realno da pogledamo od meca do meca. Mi smo se u mec vracali sa njima na parketu, dva puta
 

Špaca

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
260
Reaction score
1.042
Jebi ga klasična grobarska priča. Nudili se, molili nas a mi: neka hvala drugi put. Lepše nam je da na F4 odemo težim, zaobilaznim putem. I pored svih naših gluposti i pomračenja uma u pojedinim trenutcina ipak mi je utisak da su sudije rešile meč. Ali kada drknu stoku dva puta u četiri dana ipak manje boli ovaj nepotrebni poraz. Idemo dalje. Nadam se da u četvrtak prekidamo tradiciju međusobnih poraza na domaćem terenu sa Fenerom. Makar ovaj put, a na uzvratnoj možemo da nastavimo.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Jebo mamu niko me pominje da smo igrali bez Pantera…
Zato što je Baskonija u lošem trenutku, gorem nego prošle godine. Onda nismo bili favoriti a sada jesmo ma koliko to debilno zvučalo - a zaista zvuči debilno.

Ovo je trebalo da se dobije i bez Pantera i zaista, falila je jedna lopta. Nema Panter ništa sa ovim porazom. Ovo se moralo dobiti i šteta što nije.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.446
Reaction score
2.214
Treba mnogo strpljenja do sada od nikoga nismo bili nadigrani i sve poraze su bili u neizvesnoj zavrsnici mora se sto brze popuniti roster.
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.595
Reaction score
3.382
Локација
JNA
Nisam osedeo, ali ocekujem lagani srcani udar u godinama koje dolaze. Kosarka je najtezi sport za gledanje, definitivno. Jedan skok nam je trebao, samo jedan.
Idemo dalje, ovako je bilo i prosle godine. Partizane volimo te srcem svim! :navijac :respect
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.546
Reaction score
3.844
Локација
Beograd
Zato što je Baskonija u lošem trenutku, gorem nego prošle godine. Onda nismo bili favoriti a sada jesmo ma koliko to debilno zvučalo - a zaista zvuči debilno.

Ovo je trebalo da se dobije i bez Pantera i zaista, falila je jedna lopta. Nema Panter ništa sa ovim porazom. Ovo se moralo dobiti i šteta što nije.
Demantuje te kladionica a oni najbolje znaju. Nismo bili favoriti. Da je igrao Panter verovatno bi nas stavili kao favorite.
 
Top