Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.917
Reaction score
21.631

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Madar je jako drcan, pokazao je to ciganima u njihovom zverinjaku, takve atmosfere ga izgleda hrane, a ako ćemo pravo i zaslužio je da se "pozdravi", ali mislim da to treba izvesti šmekerski sa nekim transparentom tipa " koliko novca ti treba, Jame", a ne brutalno, kao što zaslužuje prepodobni zecanin.
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
470
Reaction score
2.604
Željko je mnogo puta eksplicitno apelovao da se Pobjegulja ne vrijeđa. Ali nigdje nije spomenuo da mu ne treba jako zviždati svaki put kad primi loptu.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
364
Reaction score
1.558
Локација
Novi Sad
Madar je jako drcan, pokazao je to ciganima u njihovom zverinjaku, takve atmosfere ga izgleda hrane, a ako ćemo pravo i zaslužio je da se "pozdravi", ali mislim da to treba izvesti šmekerski sa nekim transparentom tipa " koliko novca ti treba, Jame", a ne brutalno, kao što zaslužuje prepodobni zecanin.
Baš suprotno…ovako odokativno, nije bilo više od 3 gostovanja prošle sezone u evroligi da se nije usrao ko grlica.
Ne znam da li neko može statistički to i da potvrdi, al je barem meni je bilo preočigledno da, koliko kod kuće “ume”, barem duplo toliko u gostima “ne ume”…
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.952
Локација
NbG
I ja sam misljenja da ga ne treba ogavno vredjati jer ce to negativno uticati i na nas tim. Sto rece kolega zvizdati svaki put kada se pojavi i dovoljno je- "...jer nema vece gospode od Grobara"
Zalizanom sve redom- jer umemo da budemo i stoka kada udaris na nas :D
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.913
Top