Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
295
Reaction score
2.644
Локација
Beograd
Šta će nam Madar kad imamo Jareta? Daj bre više. Ne vidim uopšte zašto se on toliko potencira u odnosu na druge igrače koji su kod nas igrali. Skoro sezonu i po nije ništa doprinosio, da Egzum nije došao ništa ne bi bilo od prošle sezone. Bodrio sam ga dok je bio u Partizanu, sad ćao.
Imamo ove sezone nove Ponitku, Jareta, PJa, Kaminskog, Kabokla. Anđušić, Trifa, Tristan igraju bolje nego prošle, a Balša je tu i biće zvijer. Ostali su vrhunski EL igrači i o čemu dalje pričamo. Kao neka đeca smo. Daj mi onu igračku koju drugi ima iako imam 5 puta bolje igračke za sebe.
Igra Partizan i to me čini srećnim.
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.022
Reaction score
7.655
Madar je odigrao i više nego korektno svaki minut u svetom dresu. One kurcine ciganima u sred njihovog bunjišta mu nikada neću zaboraviti. Stoji gorčina zbog načina na koji je otišao, ali mi nikada nećemo znati sve detalje oko toga,zato mislim da ne treba previše ni da se palimo na temu.

Žoc je rekao aplauzom..ja mislim da je ignore najbolja priča.(ili cak i ljubav sa tribina pa da mu sjebemo psihu nacisto za tekmu,jedini im je plej u postavi)

Pričati da je otišao zbog novca je suludo jer su mu roditelji milijarderi..otisao je zbog nečeg drugog,a zbog čega znaju samo on i Zalizano govedo i vrv bivši saigrači. (Setite se da su nas kapiten,lajsna i Lesor molili za suzdrzanost kada je sve to bilo aktuelno)
Pre svega,znamo koliko su se medjusobno igrači voleli prosle sezone i najgluplje bi bilo da stvaramo sada tenziju unutar nase ekipe nekim glupim ispadima.
Naš fokus treba da bude naš tim i kako njima da pomognemo..oni koji nisu deo njega su apsolutno nebitni.

Svakome ko pomisli da proziva situaciju Izrael/Palestina na utakmici nek se seti da nam je jedan Izraelac srce i duša FK-a već 4 godine i neka sam sebi lupi šamar.
Toliko.

P.S. Dobijamo ovo veceras!
:napred-partizan:
 

Shomac

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2023
Порука
77
Reaction score
311
Локација
_ . . _
Ja po Željkovoj izjavi nisam razumeo da će Kaboklo da igra večeras, a bruje mediji kako on može danas da se dokaže na debiju.... Da li uopšte postoji šansa da bude u 12?
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.444
Reaction score
2.210
Pobeda, pobeda i samo pobeda veceras drugo nije opcija Fener mora da padne.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.454
Ja po Željkovoj izjavi nisam razumeo da će Kaboklo da igra večeras, a bruje mediji kako on može danas da se dokaže na debiju.... Da li uopšte postoji šansa da bude u 12?
Dobro pitanje, mada ne verujem da će Željko žuriti sa njim. Sada gledam naš roster na EL, imamo 15 igrača. Da kaže čovek da je Drezgić sigurno out kao i Panter. Ostaje 13 imena u opticaju za 12 mesta.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Madar bi u Partizanu postao novi Sale Djordjevic ovako mu je sudbina neizvesna. Saberi,oduzmi-nije bio na hlebu i vodi,imao je lepu minutazu,verovalo se u njega i na kraju je otisao iz kluba kao mali gmizavac na nagovor miska kancera kosarke. Vreme je da veceras krenemo u seriju pobeda!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Madar je jedno malo đubre koje nas je manje više koštalo f4. Igrao je timsku odbranu kao Teodosić i razigrao je svakog spoljnog igrača reala od stotinu ljeta dok se Exum patio s prstom i Aleksa bio out. Ćaćo nam se usrao u život iako pola sezone loptu nije dirao.
I tako je bilo i u regularnoj sezoni dok se Aleksa nije oporavio i krenuo da menja Exuma.
I to se sve trpelo ne zato što smo hrišćani nego zbog toga što je talenat i postoji šansa za bilo kakvo obeštećenje ili šansa da bude lider u budućnosti. Za istu lovu mogao se dovesti pristojan rezervni plej bez nekog potencijala ali koji bi davao neku konstantu.
To što je Ostoja mentol kome su kasnile plate ne menja činjenicu da je mali gmaz iskoristio priliku naučio zanat od najvećeg ikad i pobegao za obećanu lovu i minute iako nam je više štetio nego koristio. A i on to dobro zna. Ovo je bila sezona kada je trebalo konačno da se isplati uloženo u njega.
Zato je veći smrad i od Gista, Voldena i Kinzija jer su svi oni manje više korektno odradili svoje, malo đubre je ostalo dužno.
Zato sva ta mlada govna treba da plaćaju da rade sa Željkom.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.315
Локација
Kipar
Pričati da je otišao zbog novca je suludo jer su mu roditelji milijarderi..otisao je zbog nečeg drugog,

Ovo apsolutno nije tacno. Zeljko je potvrdio da je trazio vise para.

"Tako smo se rastali i ja sam otišao na trenersku kliniku. Nije prošlo mnogo, eto ga Madar, zove me i spominje novac. Kaže, nezadovoljan je ugovorom. Ja ga pitam što mi nije spominjao novac kad smo pričali, on kaže da je shvatio da nije dovoljno plaćen. Neću apsolutno ga ulazim u to ko ga je savetovao, ali je jasno da ga je neko posavetovao", rekao je Obradović.
 
Последња измена:

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Ako može (opravdano) drvlje i kamenje na onog vepra u FK što nije isplatio Asana na vreme ne vidim razlog zašto ne može isto da se kaže našem prisloničkom princu (koji nije nijednog momenta opovrgnuo tezu da je plata kasnila). Nema nikakve razlike između te dve situacije i podržavam apsolutno svakog igrača koji želi platu ako mu kasni, makar to uradio po svaku cenu.

Dosta o Madaru, uradio je dosta dobrog za klub, neretko je i odmogao, dočekati ga kao svakog drugog. Mnogo je ovo veliki klub da brine o bilo kom jednom igraču.
Ako je Kaboklo stvarno u rotaciji daj da njega naložimo da pohvata sve što može dole, ježim se tandema Motli-Papajanis. Nama će svaki skok biti kao gol bukvalno..
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.315
Локација
Kipar
Ljudi pricaju gluposti bez zadrske kao da barataju nepobitnim cinjenicama.
Madar je izdao trenera I klub koji su ga trpeli 2 godine.
i to je cinjenica. Nije mi cilj da pozivam na neke prozivke i uvrede jer sam potpuno protiv toga. Momka treba ignorisati.
Ali pricati svasta I kriviti sve osim njega, direktnog krivca, je teska glupost I mlacenje prazne slame. Stvari treba nazvati pravim imenom a to je da je mali prevarant bez trunke morala.
 

Mr Petrov

Početnik
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
149
Reaction score
1.142
Локација
Pozega
Neću biti u hali, ali da jesam: madar : fuck off! Kao i svaki drugi igrač fenera. Ovde stapamo obe "struje": zviždiš mu jer je igrač suprotnog tima, i to ništa više ili manje, nego nekom drugom, a na taj način je i na ignore, ne daješ mu više značaja, nego i bilo kom drugom igraču fenera, kad ima loptu. I tu bih ja potpisao ovo što su gore napisali navijači: g. S.Ristevski i g. Nisi. Bravo za komentare!
Imam jedno pitanje: ne stižem sa pratim, igra li Ponitka i Kaboc večeras?
Napred Partizan, večeras, uvek i svuda!
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
469
Reaction score
2.598
Ma, da je Jam vreca govana to niko ne spori. Sto se tice igrackog doprinosa, znao je da nas zajebe, da Ljulj i Caco prave vola od njega, da nestane u napadu, ali takodje se ne sjecam da sam dok je on bio na parketu morao da ocitavam Ocenas svaki put kad treba loptu prevesti na njihovu polovinu, sto se ove sezone desava pocesto bez obzira da li je prenosi Aleksa, Dozer, Naneli, Andjusa ili neko peti. Prema tome, ni tam' ni vam'. Bilo je i boljih i gorih. Za nacin na koji je otisao zasluzuje da propadne kao igrac, sto ce se vjerovatno i desiti.

Ali on ce biti jednako govno i nakon utakmice. Pitanje je isplati li se zbog davanja oduska iznervirati Zeljka, a i privlaciti paznju incidentima i dati povoda nekome da poslije pise gluposti, pogotovo sad kad se borimo za tu licencu. Mogu to da okrenu i na antisemitizam, kao mi govorimo da je govno i da gleda samo pare, a to je bas onako kako rasisti obiljezavaju jevreje itd itd. I ajd sad ti nekom objasni da to veze sa zivotom nema. Zato samo ignorisanje, ili mozda zvizdanje. Mada znamo da nece tako biti.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Madar je jedno malo đubre koje nas je manje više koštalo f4. Igrao je timsku odbranu kao Teodosić i razigrao je svakog spoljnog igrača reala od stotinu ljeta dok se Exum patio s prstom i Aleksa bio out. Ćaćo nam se usrao u život iako pola sezone loptu nije dirao.
I tako je bilo i u regularnoj sezoni dok se Aleksa nije oporavio i krenuo da menja Exuma.
I to se sve trpelo ne zato što smo hrišćani nego zbog toga što je talenat i postoji šansa za bilo kakvo obeštećenje ili šansa da bude lider u budućnosti. Za istu lovu mogao se dovesti pristojan rezervni plej bez nekog potencijala ali koji bi davao neku konstantu.
To što je Ostoja mentol kome su kasnile plate ne menja činjenicu da je mali gmaz iskoristio priliku naučio zanat od najvećeg ikad i pobegao za obećanu lovu i minute iako nam je više štetio nego koristio. A i on to dobro zna. Ovo je bila sezona kada je trebalo konačno da se isplati uloženo u njega.
Zato je veći smrad i od Gista, Voldena i Kinzija jer su svi oni manje više korektno odradili svoje, malo đubre je ostalo dužno.
Zato sva ta mlada govna treba da plaćaju da rade sa Željkom.
Nista ni dodati ni oduzeti..

Nije ovde rec o boljem ugovoru i parama… odlaskom negde drugo posle god… ne ovde je rec o klasicnoj izdaji,sto govori o njegovim moralnim i ljudskim vrednostima…
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.503
Reaction score
29.242
Локација
Novi Sad
Упознајте Андреја Шарића, осмогодишњака из Ораховца са Космета!

Његов велики сан је био да уживо гледа свој вољени Партизан. Тај сан ће данас досањати заједно са још троје малишана са Косова, захваљујући хуманитарној организацији "Косовски Завет - Црвени Божур", и @PartizanNet !

Организатор изражава велику захвалност @PartizanBC који је поклонио карте за вечерашњу утакмицу @EuroLeague, као и Маји Крстајић испред @FKPartizanBG, која је данас у својству домаћина угостила малишане на Стадиону ”ЈНА” и том приликом им уручила вредне поклоне.

За Партизан!

 
Top