Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Loš šut ćemo popraviti.
Verujem i skok.
Mekanost kod nekih pojedinaca nikada.

Da li je Kaminski jednom promašio trojku a da nije pala o prvi obruč?
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.249
Reaction score
3.659
Jedan od najgorih napada evrolige ti daje 50+ poena za poluvrijeme?!

Kriminalno loše odbranu igramo, tako da nećemo mi ni znati da skačemo dokle god je situacija takva, a izgleda da smo j nekom bolukurcu modu.

Sramotno je ovako odigrati, pogotovo poslije ovakve podrške, gdje si u gostima imao domaći teren.

Igrač koji debituje veže 3 trojke, pogađa bacanja, polaže, kuca, a igrač koji je dvije godine tu i smatra se za dobrog šutera ne zna vola da ubode, da ne pričam o Jaramazu.

Nisam košarkaški stručnjak, ali smatram da su Anđušić i Jaramaz totalno nepotrebni igrači u ovakvom konceptu ekipe.

Idemo težim putem, jer to je tako partizanski, da zaseremo sve što se ne bi trebalo zasrati.
 

pfc4ever

Grobar
Учлањен(а)
09.10.2006
Порука
284
Reaction score
634
Nista meni ovo nije jasno.. Kao da igraci bojkotuju trenera, ne prica im covek sigurno da imaju ovakvu kurcobolju. Od ekipe koja je nekad bila sinonim u El za odbranu dodjosmo da nam svako ubacuje 95 poena. I pustite to izgubili al dobro je da smo dobili ovoga, svaki mec mi dobijamo nekog drugog, koga posle 3 meca nema
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Ovakva igra ne zasluzuje pobedu u nijednoj dvorani na svetu a kamoli evroligaskoj. Naneli igra preko mogucnosti i svaka mu cast,Kaboklo ce biti super,Trifa se popravio a ostali jako,jako tanki. Iskreno ovo sto nam pruza Jaramaz je malo i ne deluje da ima prostora da bude mnogo bolje. Ovde smo morali da izvucemo pobedu kako smo znali i umeli,protiv Albe necu ni da pricam sta nam treba. Prosle godine smo u ovo vreme gubili ali nekako se videla borba do kraja,ovde sad vidim previse indolentno ponasanje nekih igraca i to mi bas smeta. Glava gore,verujem u trenera,verujem u proces i u petak moramo da dobijemo po cenu zivota!
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Loše igramo i to traje... cigane i Fener smo nekako izvukli da dobijemo...

Nismo slučajno gubili od Mege i Igokee.

Baskonija i Bajern su nam bile neke šanse za brejk na strani... osim Asvela što smo tamo dobili - to je to.

A sere mi se ovo kada igraju bez bitnih igrača - ništa to nismo iskoristili ni protiv grčkih cigana, ni Baskonije ni sada.

Jedino Fener što smo tako dobili.

Inače, mislim da smo mi najgora ekipa koja brani šut za tri poena... uz plus ionako užasnu odbranu.

Kaboklo će nam značiti ali imamo mi još podosta briga da bi bili oni pravi.

Valjda ćemo da dobijemo nekako bar tu Albu mada ni to neće biti lako.
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
427
Reaction score
2.775
Локација
Beograd
Partizan je ekipa odlična što neko reče za razigravanje ekipa koje su u kurcu...odbrane bez, ono digne se ruka čisto da ne bude da je potpuna kurobolja... svaki treći napad koji promaši protivnik je skok u napadu... ono da pobediš gotovo nemoguće...
 
Последња измена:

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
I sa nizom od 4 vezana poraza

S obzirom na umor, koliko nam Alba ne lezi, ne bi iskljucio poraz u Petak…

Realno smo bas u zestokom kurcu, i to sto smo dobili, dobili smo na oruk i uz veliku dozu srece, a i sto smo izgubili, uglavnom je bilo na 1 loptu…

Bas ce biti tj vec je jako tesko pratiti, zdravstveno pre svega…
 
Top