Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.034
Reaction score
7.728
Izgleda da ćemo ove godine poceti tek od Februara da igramo pravu kosarku..
To tada dva bensedina i dupli vinjak..ne nužno tim redosledom.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.978
Ovaj tim ima ogroman potencijal u napadu. Svakoga možemo da zatrpamo sa 100 poena.

Ali naša igra u defanzivi, još od velikog mute Nikolića nismo igrali ovako jadnu odbranu....

Nije slučajno što protiv nas svi imaju najbolje šutersko veče, rekorde karijere i slično.
Ako i dalje postoje ljudi koji misle da samo nemamo sreće, neka slobodno pređu na neki drugi sport.

Svaka čast Željku, najtrofejniji evropski trener, legenda. Ali ja bi u svako doba izabrao Duleta i njegovu košarku od ovoga što mi igramo.

Znači, totalna košarka, svi preuzimaju, svi grade, uvek najbolja skakačka ekipa u Evropi, vrhunska zaštita obruča, pametni faulovi, minijature sa zonom.

Danas, mi nemamo ama baš ništa od navedenog.

Sramotan upis
 

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
638
Reaction score
272
Локација
Crna Gora
Zna se da Zeljko i Savic imaju odrijesene ruke u sastavljanju tima, vrhunski budzet za nase okolnosti, vrhunsku podrsku navijaca svuda pa ce oni i morati ovo da vade. Zao mi navijaca, od nas u PG kad nas je oladio Stud centar, preko svih u areni, do ljudi veceras u Minhenu.

Vrijeme prolazi, za par kola najkasnije mora da se vidi rapidni rast ove ekipe i velika promjena u pristupu, hoce li se to desiti vidjecemo.
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
321
Reaction score
2.050
Локација
Beograd
Bice ovo bolje,jer ne moze gore.... Nejasno mi je kako se sve ekipe protiv nas raspucaju. Svi nam daju preko 10 trojki cak i u Abi, a sto promase pokupe kroz skok pa opet. Da bar igramo zonu pa da razumem ali ovi nasi se ubise preuzimajuci i opet bam trojka. Gradjenje reketa nam je katastrofa ili bas toliko nemamo srece da se lopta obavezno odbije njima. Medjutim, ima vremena i ima materijala, Alba se mora dobiti pa da vidimo sta cemo dalje. Fali kapiten mnogo, fali onaj sut sa poludistance, fali trojka kad treba...
 
Последња измена:

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Ljudima koji napišu da Partizan nema akciju večno zabraniti da gledaju košarku. Dati koš =/= odigrati akciju, promašiti koš =/= neodigrana akcija.

Čuj, za ekipu koju trenira najveći IKADA reći da nema akciju. Sedi, jedan.
Evo cekao sam da mi ti zabranis druze da gledam.
Pred kraj cetvrtine mi dali 2 poena total.

Znaci da su akcije bile jako dobre, ili mozda da
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
813
Reaction score
4.301
Локација
Beograd
Od 4 igraca, trojica koju smo doveli letos su bolji u odbrani nego u napadu, vecu minutazu zbog povrede Pantera ima Trifunovic koji je isto pre svega defanzivni igrac, i ne vredi. Opet nas zatrpava ko kako stigne. Ima materijala u ovoj ekipi da igramo bar pristojnu odbranu, ne znam sta treba da se desi pa da to konacno krenemo da radimo.

Mirotiću, sve ti jebem da ti jebem

Vidim ekipi gde je zavrsio sjajno ide, a i on je poznat kao vrhunski defanzivac koji bi mnogo pomogao nasoj odbrani. On je vrhunski igrac, ali nam nista od sadasnjih problema nije resio
 

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
365
Reaction score
2.436
Локација
Pozega
Ali i ovo skokova u odbrani što imamo sve je bilo ma ivici da nam uzmu. Nemoguće je igrati euroleague bez skoka u napadu i sa ovakvom odbranom. Danilo kriminalna selekcija šuta. Teško je sve ovo.
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.226
Reaction score
1.540
Jbg, ono jeste da plej fali, da organizacija napada deluje bolje kada je na kecu PJ ali opet mi svakom zveknemo 90 poena...

Nama ispada po ovome problem defanziva i ti ofanzivni skokovi gde nas ubise svi... Kaboklo mora da bude za mesec dana igrac za 25+, Kaminski da ga menja... Nisu nas nadskakali sa Kaboklom kao sa Kaminskim, tako mi se bar cini..

Bas bih voleo da vidim koliko su nam ofanzivnih napravili sa Kaboklom i bez njega u igri...
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.753
Reaction score
6.286
Prostor za napredak neograničen ali vreme nije … ne znam kada će ekipa kliknuti, još malo pa će decembar.
Utisak utakmice Željkovo poverenje u Zeka. Može Garnet da dodje brat igra 35 min. svakako.
Bravo za Bruna.
 

Данијелс

Početnik
Учлањен(а)
26.08.2018
Порука
185
Reaction score
1.257
Локација
Po
Fali Kapiten da se u ključnim trenucima izmisle poeni, stane na loptu, izmisli akcija. I to je to. Kad ON ozdravi i pocne sa igrom, bice manje vremena na terenu za ''stetocine'' i prazan hod istih koji od 5 suteva, jedva obruc pogode. Pri tome ih ne pljujem (to nikad nase igrace), ali kad Zeljko vidi da ne ide, napolje bato na hladjenje.
Upeglace to ćaća Želimir. Samo strpljenja.
P.S. Kaboklo neprestano na ofanzivnom skoku ne zna gde bi se pozicionirao. Neuigran i jos nenaviknut na Zeljkov sistem. Leći će to ljudi. Polako samo.
 

mrksašin

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
139
Reaction score
610
Локација
Beograd
Toliko ružno igramo da je mučenje gledati. Igrači su statični. Kaboklo je večeras pokazao da to nema veze sa uigravanjem, već sa tim da se od njih traži nešto što im ne leži. Ne može Jaranaz da igra dobro sa Kaminskim, ako ovome ispadaju lopte, jer Jaretu treba prostor. Smajli posle virusa je dosta slabiji, a Zek sa dva metra je loša pomoć. PJ u napadu beži od kontakta i samim tim čeka da ga neko drugi ostvari, takodje da bi njemu ostao prostor. Aleksa iskautiran. Treba snažan plej, kao Bledsou, kao što je bio Dante. I da se vrati Panter. Ovo je stvarno bilo mučenje.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.086
Reaction score
15.804
Локација
Храм фудбала
Срамотна утакмица, десетковани Бајерн нас рутинира.
Играчи дјелују као да је крај сезоне и да немамо за шта да се боримо, оно разигравање од 13-16 мјеста.
Мислим да смо најгори тим по питању контри и лаких поена, као да се бојимо кренути у бржи напад. Нам
Знам да нема Данте-а али ваљда неко некад може напасти кош, тек на крају Дожир и Алекса и обојица поентирала.
У првом два пута играчи долазе буквално до обруча и само је убацити они враћају лопту вани :banghead:

Браво Трифа, браво Бруно, остали нек се запитају шта и како
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
375
Reaction score
2.172
Локација
Trstenik
Nisu glavni problemi ni plej, ni mirotić. Istina je da Avramović i Jaramaz nemaju veze sa organizacijom igre, ali napadačka igra uglavnom ne trpi. Mi postižemo zadovoljavajući broj poena. Problemi su očigledno odbrana i skok. Čudno mi je kako smo se u tom segmentu unazadili puštanjem Papapetrua, a dovođenjem Ponitke umesto njega.
 

mrksašin

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
139
Reaction score
610
Локација
Beograd
Inače nas protivnici zlostavljaju u odbrani, jer imaju luksuz da ispadnu i da se vrate, jer nekoliko igrača ne zna da koristi mismeč. Zek pre svega. Njega ladno čuvaju bekovi.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.067
Reaction score
18.310
Kaminski čovek kao da je depresivan, melanholija teška na faci mu se vidi, sledeći stadijum katatoni stupor, i onako mu lopta ispada non stop... Ja ono nisam video do sad... PJ usporeni snimak isto kao i Frenk, dok se njih dvojica saberu osta 7 sekundi za napad....

Ledej senka onog igrača, 0 energije, verovatno se samo utapa u sivilo... Naš najveći problem je energija, kako je Lesor otišao ostali igraju ko da su na Rivotrilu...
 
Top