Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
324
Reaction score
2.273
Локација
Novi Sad
Nadam se da se za PAO vraca Kevin. On bi ove resio lagano, popisao bi in se na ona udvajanja na u prvom poluvremenu. Radije bi da Kaminski da 2 poena i pobedimo nego da da 30 pa im pokloni pobedu. Kad ce taj centar???
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.980
Meni ste vi nejasni…

U rotaciji gde nam spolja fale 3 igraca, gde naneli igra 29 minuta a najstariji u ekipi , Pj igra 31 minut, Ponitka iz povrede 27 minuta ko da igra jos?

Objasnite mi…

Morali su ova ttojica da odmore malo…
 

valant

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2021
Порука
24
Reaction score
242
Локација
Novi Sad
Niko da spomene promašena slobodna bacanja,tu smo izgubili utakmicu.Da to nismo promašivali u prevelikom procentu ovo bi dobili i pored svih gluposti .Teraj dalje ....
 

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
576
Reaction score
3.085
Ovo postaje sve teze i teze za gledati . U picku materinu daj tog malog Savu pa ne moze biti gori a i skupice iskustva.

Posle onoliko gluposti slobodna ne bih komentarisao
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Mislim da je konačno razbijen mit o Jaramazu kao dobrom defanzivcu.

Ne da nije dobar, nego je ove sezone najlošiji u našoj bekovskoj liniji.

Nogama ne može da isprati ni jednog bržeg pleja, hvataju ga na prvom koraku, pravi ishitrene faulove, jednostavno, nikakav doprinos sa njegove strane.

Ceo život ću se pitati, zašto, zašto u godini kada imamo povećan budžet, produžavamo Ledeja i najboljeg beka Evrope, dovodimo dva iskusna NBA igrača, pravimo tim za fajnal for, Željko odluči da dovede Jaramaza????

Kad sam čuo da ga dovodimo, mislio sam da je šala, sada mi ništa nije smešno. Naprotiv, ovo je za plakanje.
 

maxa14

Početnik
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
121
Reaction score
254
Ovo sto pojedini igraju je vise nego sramota…standardan poraz.Odbrana osim u trecoj cetvrtini vise mego sramotna…dal se vi ostali samo tesite ili ste stvarno optimisti ( ako jeste stvarno svaka cast)…jbga meni ovo stvarno be lici ninasta
 

Mr Petrov

Početnik
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
152
Reaction score
1.155
Локација
Pozega
Ne postoje reči kojima bih opisao bes posle ove "poklonjene" pobede rivalu...bukvalno...posle onakve 3/4... Svega je ovde bilo, i sve je do nas...Neću da imenujem nikoga, ja sam samo navijač, ali ako Ti igrač/i ne isporučuju ništa, u oba pravca, ne razumem ovoliku njihovu minutažu?!!! Divim se strpljenju g. Željka Obradovića !!! Za mene, lično, sa pozicije načina na koji smo izgubili, ali pre svega, zbog malokrvnosti i dekoncentracije pojedinih igrača, koja se ponavlja u kontinuitetu, ovaj poraz je izazvao takvo nezadovoljstvo i razočaranje...ne bih više...
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
813
Reaction score
4.301
Локација
Beograd
Bice ovo dobro na neke duze staze, ali ovakvo jeftino ispustanje pobeda moze mnogo da nas kosta na kraju regularnog dela.

Na stranu Jaramaz koji jeste raspad ali je zbog povreda morao da ima minute, ono sto mi nije jasno je klupiranje Kabokla i forsiranje Smajlija i Ledeja, gde se ne zna ko je od njih dvojice bio pogubljeniji.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Odradio nas limar za sve pare...
Nisam sektas,ali ne razumem kako je uvek limar za sve kriv? Cisto sumnjam da se ista pita za ovu selekciju,niti da se mesa u transfer politiku. Zna se ko je selektovao tim i ko treba da snosi odgovornost. Ne volim ni ja posumljenog,ali smaraju vec takvi komentari.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Šteta. Igrač više u rotaciji i ovo bismo dobili.
Suđenje u 4. ozbiljno problematično.
Kaminski i Dožer sjajni. Nejasno insistiranje na Anđušiću i Jaramazu kad ova dvojica imaju po 20 poena.

Tu smo negde, jako blizu da ovo bude mnogo jako, oseća se..
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
354
Reaction score
1.387
Локација
Novi Sad
Ide mi na k, to sto se cuvaju glavni igraci dok protivnik lomi utakmicu...
Zeljko za mnogo manje stvari vadi Trifunovica i Vukcevica... dok mu Jarmaz i Andjusa imaju beskonacni kredit.
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
297
Reaction score
2.655
Локација
Beograd
Šta je bre ovo ljudi? Osakaćeni otišli, a vi ovdje pišete kao da smo od šnj ekipe izgubili. Je l vi znate ko je Larkin, ko je Klajburn samo za početak? Ja sam se večeras nervirao samo za neke glupe pokušaje u napadu, ali ovo je takva utakmica da su se baš potrošili igrači. Mora da se mijenja, umor dovodi do grešaka. Mi nijednom nismo igrali u sličnom sastavu, stalno neka povreda, a večerad Tristan i Balša nisu ni ulazili. Ponitka je odlično odigrao odbranu, a nije bio loš u napadu. Njima su ušle trojke preko ruke u poslednjoj četvrtini. Ovakvo suđenje i probuđena publika, teško je to uzeti.
Ali brate ne zaslužuju mnogi ovdje Partizan i samo nešto da vam kažem: Isti smo očigledno!
 

Pfc do groba

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
38
Reaction score
261
Локација
Republika Srpska
Nije problem izgubiti loptu, napraviti glup faul, promasiti zicer, biti kriv za poraz. Kod Jaramaza me izludjuje njegova nezainteresovanost, nema agresije ni u napadu, ni u odbrani i tako iz utakmice u utakmicu.
 

-nusknvp-

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
139
Reaction score
939
Локација
NI
Spam
Hoće li neko da seče ova proseravanja ovde?
jel sam vredjao nekoga.ili konstatovao najsramotniji statline u istoriji kkp? nisam komentarisao utakmucu zadovoljan sam kako smo odigrali svi su dali 110% osim zeka i lepotana

edit: izvinjavam se za spam ohladicu se. Dotad ako neko moze da izvadi u istoriji kosarke ako je neki igrac sutirwo bacanja 1/6 sa pozicija 1/2 i da me presece sto bi nam djomlica rekao
 
Top