Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Count MP

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
19
Reaction score
100
Локација
Beograd
Jebem mu. Nismo dali malo, ali 100 je ludilo primiti.
Ne vredi, muka je, siguran sam da nije planirano ovako, verujem da je planiran drugaciji tim. Nazalost evidentno je da sa nasim igracima raste strah za rezultat i opada tonus ekipe.
Smajliju fali kilaza i to 10+...
Ostaje da se krljamo pa sta bude.
 

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
406
Reaction score
725
Mislim da je konačno razbijen mit o Jaramazu kao dobrom defanzivcu.

Ne da nije dobar, nego je ove sezone najlošiji u našoj bekovskoj liniji.

Nogama ne može da isprati ni jednog bržeg pleja, hvataju ga na prvom koraku, pravi ishitrene faulove, jednostavno, nikakav doprinos sa njegove strane.

Ceo život ću se pitati, zašto, zašto u godini kada imamo povećan budžet, produžavamo Ledeja i najboljeg beka Evrope, dovodimo dva iskusna NBA igrača, pravimo tim za fajnal for, Željko odluči da dovede Jaramaza????

Kad sam čuo da ga dovodimo, mislio sam da je šala, sada mi ništa nije smešno. Naprotiv, ovo je za plakanje.
poenta je u tome sto je on jos dosta ranije dogovoren i to vrv kao treca ili 4 opcija..1 plej,madar,avramovic,jaramaz...ali dosta toga se izdesavalo i eto
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Nisam sektas,ali ne razumem kako je uvek limar za sve kriv? Cisto sumnjam da se ista pita za ovu selekciju,niti da se mesa u transfer politiku. Zna se ko je selektovao tim i ko treba da snosi odgovornost. Ne volim ni ja posumljenog,ali smaraju vec takvi komentari.


Ne razumeš.

Kada dobijemo: Željko i Savić su dovodili igrače na svoje ime, limar se ništa ne pita.

Kada izgubimo: Limar nije obezbedio budžet, doveo krš igrače, kasne plate, loša mu frizura.

poenta je u tome sto je on jos dosta ranije dogovoren i to vrv kao treca ili 4 opcija..1 plej,madar,avramovic,jaramaz...ali dosta toga se izdesavalo i eto

Poenta je da se takav igrač ne dovodi ni kao 17. opcija.
Bolje igrati sa 7 igraca u rotaciji nego trpeti zločin od igre koju pruža.
 

Bokili

Grobar
Учлањен(а)
04.03.2023
Порука
207
Reaction score
1.191
Локација
Tamo daleko
Sve dok primamo ovoliki broj poena mi nismo ozbiljna ekipa. Ovi su bili na proseku od 70 i nesto datih poena a nama uvalili stotku. Kad ni 10 razlike na kraju trece nije dovoljno za mirniju zavrsnicu i pobedu, slicno kao u Atini... Ma nemam snage za vise da pisem. Toliko.
Poslednju cetvrtinu smo primili 36 poena??????
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.915
Reaction score
7.831
Koje je jos gostovanje ostalo, a da mi imamo neke sanse za pobedu?

Sledece 3 kod kuce, Pao, Monako, Milano, ne budemo li izasli sa 3/3, tesko da cemo se docepati 6-10 mesta.

A, opet kad vidim kako gubimo neizvesne utakmice, ne znam kako bi dobili 3 takva tima za 7 dana.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Iznerviram se od utakmice a onda x2 kad vidim sta pisu NAVIJACI PARTIZANA.

Sramotno je sta se pise posle utakmica i poraza.
Jebote, prihvatite da sada jednostavno ne ide, pokusava se ali to nije to.

Vise strpljenja, manje ciganisanja.

Umesto podrske Jaramazu, Andjusicu i ostalim, jer su NASI
"OSTAVLJAMO" ih tamo ili ih izbacujemo iz aviona. Ma bravo!


Nakada bih na forumu dozvolio samo pisanje @Goran Tomić -a pa da vidimo.

cetvrtak( hvala kolege) PARTIZAN- Pao
( ko ne dolazi, uvredjen, tuzan, ima srcku ili mu je otkazao neki od organa, neka javi, imacu kome da prosledim sezonske).

Od Partizana nista, Partizanu sve!
 
Последња измена:

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.082
Reaction score
4.058
Локација
Beograd
I mi i oni na preko 50% puta za tri poena.
Previše propusta u odbrani, koji po meni nisu iz razloga što su pojedinci rupe u odbrani nego što nismo u stanju da odigramo timsku odbranu.

Ljudi, mi smo večeras imali duplo više skokova, ne mali broj asistencija više, ali i duplo više izgubljenih lopti.

Priznajem, mene sve ovo opasno brine.

Napad, ja mislim da smo jedan od najboljih u ligi, te me ohrabruje činjenica da čak i u tom segmentu ima prostora za napredak sa Panterom i Aleksom, a da kada je odbrana u pitanju, da će voljni momenat da prevagne u našu korist.
 

hedonizam

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
112
Reaction score
813
Локација
Krusevac
Koje je jos gostovanje ostalo, a da mi imamo neke sanse za pobedu?

Sledece 3 kod kuce, Pao, Monako, Milano, ne budemo li izasli sa 3/3, tesko da cemo se docepati 6-10 mesta.

A, opet kad vidim kako gubimo neizvesne utakmice, ne znam kako bi dobili 3 takva tima za 7 dana.
Sve 3 da izgubimo, imamo 4-9, prosle sezobe smo sa tog skora bili na kraju na poen od 5. mesta. Igrali najbolju košarku u Evropi.
Je l moguće šta se piše..
 

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
324
Reaction score
2.273
Локација
Novi Sad
Iznerviram se od utakmice a onda x2 kad vidim sta pisu NAVIJACI PARTIZANA.

Sramotno je sta se pise posle utakmica i poraza.
Jebote, prihvatite da sada jednostavno ne ide, pokusava se ali to nije to.

Vise strpljenja, manje ciganisanja.

Umesto podrske Jaramazu, Andjusicu i ostalim, jer su NASI
"OSTAVLJAMO" ih tamo ili ih izbacujemo iz aviona. Ma bravo!


Nakada bih na forumu dozvolio samo pisanje @Goran Tomić -a pa da vidimo.

Petak PARTIZAN- Pao
( ko ne dolazi, uvredjen, tuzan, ima srcku ili mu je otkazao neki od organa, neka javi, imacu kome da prosledim sezonske).

Od Partizana nista, Partizanu sve!
U cetvrtak, ko ce docekati petak :D
 

mileta51

Početnik
Учлањен(а)
26.07.2016
Порука
53
Reaction score
122
Bilo je dosta dobrih stvari veceras i ovih 100 poena Efesa je vise do njihovog svemirskog napadackog potencijala nego do nase odbrane.
Svemirski napadacki potencijal Efesa? Mozda je ipak nasa odbrana bila problem? Hajde mi nadji i jednu utakmicu od pocetka EL u kojoj je Efes dao nekom preko 89 poena.
Mi od usranih multivitamina primimo 95 poena a pricamo o nekom svemirskom napadackom potencijalu Efesa.
Nama svaka iole ozbiljna ekipa u EL utrpa 90 poena i vise.
Ne kazem da je u napadu lose po mom misljenju je i odlicno, ali ovakva odbrana je cist kriminal i sto je najgore ne popravlja se ni trunku.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.915
Reaction score
7.831
Iznerviram se od utakmice a onda x2 kad vidim sta pisu NAVIJACI PARTIZANA.

Sramotno je sta se pise posle utakmica i poraza.
Jebote, prihvatite da sada jednostavno ne ide, pokusava se ali to nije to.

Vise strpljenja, manje ciganisanja.

Umesto podrske Jaramazu, Andjusicu i ostalim, jer su NASI
"OSTAVLJAMO" ih tamo ili ih izbacujemo iz aviona. Ma bravo!


Nakada bih na forumu dozvolio samo pisanje @Goran Tomić -a pa da vidimo.

Petak PARTIZAN- Pao
( ko ne dolazi, uvredjen, tuzan, ima srcku ili mu je otkazao neki od organa, neka javi, imacu kome da prosledim sezonske).

Od Partizana nista, Partizanu sve!
Kolega, za da post bude u potpunosti ispravan, moram ti reci da je mec protiv "zeceva" CETVRTAK 20:45h!
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Jbg, ocekivan poraz na ocekivan nacin, samoubistvom iz zasede. Grcki cigani na produzetke, Baskonia ofanzivni skok za protivnika u poslednjoj sekundi,da ne idem dalje. Fali nam 100 stvari i jbg. Proci ce i ovo zlo. Cist mazohizam kompletne price.
Opet, mozda sam oguglao ili poludeo, i dalje ovu sezonu vidim kao uspesnu na kraju. Nije ni prva ni poslednja ovakva.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.144
Reaction score
4.603
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Neki su napisali domaćinska suđenje,mislim da je bilo ko da im je otac sudio. Ako sam dobro pratio Efes je napravio u 1. 2. i pola 4. četvrtine 6 ili 7 faulova pa to ni cigani u kls nemaju. Uz njihovu Lebranko obranu i neke naše greške još smo se dobro i držali i prošli.
 
Top