Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

pgd1970

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2023
Порука
91
Reaction score
896
Локација
Петровград
Од 45:60 до 76:64, ово стварно нема нигде. Свака част целој екипи. Алекса, брз опоравак брате мој, невероватно је колико среће нема овај човек.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Bio sam ubedjen da dobijamo i kad smo gubili 15 razlike. Zivota mi. Bas smo bili ocajni do tad,ali to je Partizan :) Bravo bre! Sad malo i u gostima da bijemo!
 
Последња измена:

KomandoS

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
67
Reaction score
159
Локација
Српска
Trenutak kada Jaramaz ulazi u igru i kako ga bodri publika, a kasnije i Zeljko. E to je Partizan, čista grobarština! Koliko samo emocija kroz svaku utakmicu, nije nam lako ovo izdrzati. Bas mi je zao Alekse, bem ti zivot, nikako mu se neda da spoji neki kontinuitet. Kako smo samo zakljucali odbranu sredinom trece pa do kraja. Ako neko ima snimak utakmice neka ga postavi...
 

Moskri63

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
333
Reaction score
778
Zeljkov Partizan iz poslednje dve sezone je izrazito zilav tim, protivnik zna da se u nekom momentu mozemo dici poput feniksa i kad se to desi nastaje frka :eek:
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Neverovatna odbrana zadnjih 15 minuta, neverovatna energija, preuzimanja, ogromna borbenost svakog igrača.
Preciznost i protok lopte u napadu na standardnom nivou, očigledno smo sa Smajlijem na 3 otključali nešto kao kad je Veseli igrao tu kod Duleta.

Ne mogu ni kao čovek da se radujem posle ovoga sa Avramom.
Katastrofa :(
 

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
566
Reaction score
756
Ljudi ako neko ima snimak utakmice, neka okaci, mene su strimovi toliko sakatili da nista nisam video... :(

Svaka cast za pobedu! 3/3, idemo dalje!!!
I bas steta za Aleksu, ali luda je glava on, pregurace ovu povredu i vratiti se jos bolji!
 
Top