Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
Ne mogu da provalim... Mene ova tekma po svemu liči na tekmu od pre nekoliko godina kada je DV bio trener. Tada smo nekome gostovali i na poluvremenu gubili oko 25 razlike ako ne i nešto jače. Kada je novinarka pitala Duška "Šta ste rekli igračima na poluvremenu? On odgovara "Mislim da to nije za televiziju", uz osmeh koji govori "jebo sam im majku" :D

Mislm da je isto bila neka ekipa iz ITA, ako nisu ovi isti od sinoć...
ma jesu isti, jbg kad imaju te "radosne" boje i onu veliku, raskrečenu :picka-ciganska: zvezdu pa se patka sama digne :sneaky:
što bi rekao ovaj komentator: "Armani je ušao u maler" :D
okačio je neko gore tu utakmicu, a evo i ovi ovde baš pominju tu Duletovu izjavu dole u opisu


nego, meni je ostala ova dole u sećanju
-18 na početku poslednje četvrtine, a na 6 i po minuta do kraja do kraja ludi Grobari pevaju himnu i pali se mašina..
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Upravo sam saznao gde je brkato govedo. Juri po Železnicama Srbije nove redove vožnje iz Železnika.

Evo ga pacijent :D
20231209_094218.jpg

Ne znam kako ga nije više sramota, blamirao se lupetanjem cele prošle sezone! I kome uopšte pada na pamet da ga zove i pita za mišljenje?!
Umrece od muke čovićevci, ne zna gde biju pa utehu traze u analizama ovog prekaljenog znalca!
 
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
244
Reaction score
1.108
Локација
Trebinje
Па Ћоки му је отворено у неком подкасту поручио да пази шта прича, јер је брко лако замјенљива категорија. :pop
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.627
Reaction score
5.404
Gledao sam ga juce uzivo na areni kaze armani pao energetski u drugom poluvremenu zato sto su putovali, i to je jedan od bitnijih razloga za preokret.
 

pgd1970

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2023
Порука
91
Reaction score
896
Локација
Петровград
Evo ga pacijent :D
Погледајте прилог 24477

Ne znam kako ga nije više sramota, blamirao se lupetanjem cele prošle sezone! I kome uopšte pada na pamet da ga zove i pita za mišljenje?!
Umrece od muke čovićevci, ne zna gde biju pa utehu traze u analizama ovog prekaljenog znalca!
Овај човек је прошле године био у студију на Арени кад смо освојили АБА лигу, када није било ни доделе пехара, толико о томе.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Evo ga pacijent :D
Погледајте прилог 24477

Ne znam kako ga nije više sramota, blamirao se lupetanjem cele prošle sezone! I kome uopšte pada na pamet da ga zove i pita za mišljenje?!
Umrece od muke čovićevci, ne zna gde biju pa utehu traze u analizama ovog prekaljenog znalca!


Али брате искрено мени је ово више смешно, ко озбиљно њега схвата, он је у рангу са оним ликом што је анализирао суђења беше на РТС-у , служи за увесељавање широких народних маса.

Само нека лупа он своје, ми радимо своје.

Иначе онаква подршка Јарамазу, свака част свакоме у хали, опет ми враћа веру у нас.
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
469
Reaction score
2.604
Али брате искрено мени је ово више смешно, ко озбиљно њега схвата, он је у рангу са оним ликом што је анализирао суђења беше на РТС-у , служи за увесељавање широких народних маса.

Само нека лупа он своје, ми радимо своје.

Иначе онаква подршка Јарамазу, свака част свакоме у хали, опет ми враћа веру у нас.
Matora budala vjerovatno na +15 za Milano otišo u lokalnu birtiju da proslavi sa društvom (makar sa onima koji su još živi) uz rakiju, pa kad se vratio kući i vidio da ih gazimo, samo sto šlog nije doživio.
 

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
358
Reaction score
2.405
Локација
Pozega

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.135
Локација
Ljubljana
 
Top