Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.353
Reaction score
37.599
Košarka je jednostavna igra kada igrači žele da skaču. :D

Rutinski u gostima, bravo svima! :clap

Ali meni je utisak utakmice jebeni režiser i dresovi domaćina. Kad god bi ih kamera zumirala sa onom belom trakom iznad grudi ja se štrecnem da je Ostoja doveo pojačanje i to ne jedno nego 11. :D
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.387
Reaction score
2.402
Локација
Novi Beograd
Ne priznajem pobedu kada je više od dva razlike.
Šta sad sa ovim bensedinima, leksilijumima, ksalolima? Isteći će im rok.

Partizane bravo, bravo! Delovalo je da ne mogu da nas stignu ni za dva života.
 

Acopd

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
24
Reaction score
156
Локација
Prijedor
Јебеш ЕЛ побједу без иједног срчаног. То се не може пикати.

Све бољи и бољи из утакмице у утакмицу, прошле године је Ефес био тај који је преломио сезоне, ове године то је Бруно Кабокло.

Сад мирно чекати да се јаве на Форуму ови са 15-20 постова у пар година...
Рекао бих да ћемо се начекати :shal
Evo čisto da mi se nakupi koji post da budem veći grobar!

Ne razumijem ove prozivke, ne moramo svi pisati neprekidno da bi se računali kao grobari.

Tu sam, čitam, lajkujem... Nisam baš pričljiv, nisam ni cigan.

Živio Partizan, manje podjela!
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Savrsena utakmica, mnogo lepa i uvek vredna gostujuca pobeda. Kapiten se vraca u svoju formu, pocinje da bude veselo
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.490
Reaction score
13.456
Локација
tamo daleko...
Ovo je bilo previse lagano za neko vece radovanje.

Naneli je bratina. Reakcija nakon promasenog zicera koji nije uticao na rezultat, za postovanje. Nema tog igraca na svetu, koji u KKP moze da igra bez emocija. Dobro, mozda Bane Djekic. I niko vise.
 

grtalica

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
237
Reaction score
1.632
Локација
Canada
Prvo čestitka mom Partizanu na jako dobroj utakmici i pobjedi.Pobjedi kojom ulazimo u sam vrh i nadam se da cemo tu i ostati.
Utakmica koja je izgledala kao igra zmije i žabe.Mi smo ih gusili i davili čitavo vrijeme i sta god su pokusali mi smo im dali sansu samo da lupe dlanom od pod i da se predaju.Svaka cast strucnom stabu na čelu sa najvecim na postavci igre.
NAPRED PARTIZAN
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.084
Reaction score
15.796
Локација
Храм фудбала
Evo čisto da mi se nakupi koji post da budem veći grobar!

Ne razumijem ove prozivke, ne moramo svi pisati neprekidno da bi se računali kao grobari.

Tu sam, čitam, lajkujem... Nisam baš pričljiv, nisam ni cigan.

Živio Partizan, manje podjela!
Опуштено бураз, није проблем у људима који ријетко или уопште не пишу. Већ у нељудима који пишу искључиво и само кад су порази и кад треба опљунути по неком играчу или Жоцу.

Да додам и да ја Балши вечерас апсолутно не замјерам за потез који га је клупирао.
Прво одлично се понудио за пренос лопте, пренио је, угледао доста простора да може напасти кош, али исто тако угледао и Зека (чини ми се) коме би могао одиграти пас, и долази до размимоилажења мозга и тијела, једно је било за пас, друго за напад према кошу и јбг грешка.
Али зар није управо и то проблем оног аутоматизма којим се сада хвалимо, Балша тога још нема, јер излази из повреде, минутажа му је ограничена, готова и да нема искуства на овом нивоу...
Само напред Копривице, важно је да су муда на терену.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Kako smo samo mleli sa Balšom i Tristanom u postavi, morao sam da se štipam da se uverim da ne sanjam.
Još nismo svesni šta smo dobili sa PJ-om i Kaboklom. Dva igrača uz Pantera koji će nas odvesti na F4.
 

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.585
Reaction score
3.111
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD
Evo čisto da mi se nakupi koji post da budem veći grobar!

Ne razumijem ove prozivke, ne moramo svi pisati neprekidno da bi se računali kao grobari.

Tu sam, čitam, lajkujem... Nisam baš pričljiv, nisam ni cigan.

Živio Partizan, manje podjela!
Zemo, za tebe se zna! Opusteno! Ziv mi bio, pa se vidimo za praznike ako dolazis...
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија
Stress free utakmica i to gostovanje u litvansku sumu :D Da bi se 3 dana igrala utakmica mucenici preko puta ne bi nas dobili.
Kakva je ova partija danas bila pogotovo prvo poluvreme ma savrsenstvo :respect
Situacija prvo poluvreme protok lopte i ona dolazi u ruke kapitena sam na trojci i jos uvek nije uputio sut, a bratina lasnja vec uveliko proslavlja trojku :D


Teraj dalje Partizane :napred-partizan:
 
Top