Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

GraveDigger88

Početnik
Учлањен(а)
04.04.2023
Порука
120
Reaction score
596
Локација
Netherlands
Kako bre kolega ne vidis kako mogu da nas dobiju kao da su Kosjeric majku mu :)
Kolega, pa rekoh da mogu da nas dobiju u slučaju da nama baš baš ne bude veče za košarku.
Imam takav oseĉaj za ovu utakmicu, ali neću manje voleti Partizan i ako se desi drugačije.
U usponu smo forme, kvalitet je na našoj strani i mislim da je pravo vreme za prekid te crne serije.
A šta će stvarno biti, videćemo večeras :D
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.160
Reaction score
3.677
Ne vidim zasto bi Valensija bila tezi protivnik nego ostale spanske EL ekipe.
Njihov fokus je odbrana i nisu ljubitelji napadackih 90+ ekipa. Veceras bice ozbiljan sukob naseg i njihovog koncepta.

Kaminski je neophodan jer ce poboljsati realizaciju ispod kosa. Jos jedna pozitivna stvar je sto smo poceli kontrolisati skok. Ovo ce veceras biti najvaznije da uspijemo.
Ocekujem i maksimalno furanje p'n'r da bi suteri dobili vise prostora. Bojim je da god ovakvih hokejaskih zlikovaca protok lopte nece biti dobar zbog nasilja koje oni zovu odbrana.

Ne volim da nagadjam, ali eto ta kombinacija Kaminski-p'n'r-def. skok moze nam konacno donijeti jednu pobjedu nad Valensijom. Neka bude sto odavno nije bilo.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.007
Reaction score
11.827
Локација
JNA
Ako neko bude u mogucnosti neka posalje link streama pred utakmicu, idem na slavu pa necu biti u prilici da pratim kraj tv-a
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.007
Reaction score
11.827
Локација
JNA

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.916
Локација
Tu, odmah iza tebe
Vise verujem u pobedu u Madridu nego veceras, Valensija nam ne lezi nikako, tj. njihov stil kosarke.

Ne znam na cemu mnogi gaje toliki optimizam.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.229
Reaction score
15.877
Локација
Beograd
Ne smeta brate, samo da nije rd live, iz nekog razloga mi ne radi stream preko telefona tamo, svakako cu verovatno biti pijan tako da necu ni cuti komentatora hahahahah
Evo, ovde je meni super, probaj.

 

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
168
Reaction score
345
Локација
Beograd
Koliko defetizma... Dobijamo veceras. A u Madridu kako bude. Valensija nije neozbiljna ekipa, ali ne vidim kako bi mogli da nas dobiju u ovom trenutku.
 
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
Ne vidim zasto bi Valensija bila tezi protivnik nego ostale spanske EL ekipe.
Njihov fokus je odbrana i nisu ljubitelji napadackih 90+ ekipa. Veceras bice ozbiljan sukob naseg i njihovog koncepta.

Kaminski je neophodan jer ce poboljsati realizaciju ispod kosa. Jos jedna pozitivna stvar je sto smo poceli kontrolisati skok. Ovo ce veceras biti najvaznije da uspijemo.
Ocekujem i maksimalno furanje p'n'r da bi suteri dobili vise prostora. Bojim je da god ovakvih hokejaskih zlikovaca protok lopte nece biti dobar zbog nasilja koje oni zovu odbrana.

Ne volim da nagadjam, ali eto ta kombinacija Kaminski-p'n'r-def. skok moze nam konacno donijeti jednu pobjedu nad Valensijom. Neka bude sto odavno nije bilo.

Vise verujem u pobedu u Madridu nego veceras, Valensija nam ne lezi nikako, tj. njihov stil kosarke.

Ne znam na cemu mnogi gaje toliki optimizam.
Ma pobedjujemo obe. Pravimo seriju
10-0.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.359
Reaction score
37.677
"If the visitors can keep their emotions bottled, I believe Partizan could be the first team to beat Real on its home floor this season and thus cement itself in the top four of the standings."
 

GraveDigger88

Početnik
Учлањен(а)
04.04.2023
Порука
120
Reaction score
596
Локација
Netherlands
Vise verujem u pobedu u Madridu nego veceras, Valensija nam ne lezi nikako, tj. njihov stil kosarke.

Ne znam na cemu mnogi gaje toliki optimizam.
Gajim optimizam iskljucivo na tome što smo daleko kvalitetnija ekipa i u usponu forme. Naravno, ovo je sport i svašta se može desiti ali mislim da definitivno imamo velike šanse večeras.
 
Top