Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.082
Reaction score
14.381
Локација
Kipar

Данијелс

Početnik
Учлањен(а)
26.08.2018
Порука
185
Reaction score
1.257
Локација
Po
Aman ljudi smanjite dozivljaj. Izgubili smo, igrali ocajno, neprepoznatljivo, ali nemojte da pljujemo igrace i tim! Pa kao sto se mi nasladjujemo kad screen-ujemo njihove komentare sa sajtova i smejemo im se, skontajte da to neko od njihovih pacova trenutno i ovde radi i nasladjuje se!
Ne dajte im da se hrane nasim ruznim reakcijama na vecerasnji poraz.
Bice bolje. Mora biti. Onaj gore sve vidi!
P.S. Mrtvi se broje na kraju. A do kraja, ima ohoho!
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.091
Reaction score
5.053
Локација
vezenemam
Zahvaliti feneru i sarasu ometenome sto je kurvu u zivot vratio.

Igraci se usrali gamadi sa tribina, nisu znali gde bodu. Daj Zeljko pocni jos koju sa retardiranim petorkama sa sve Tristanom, dobar ti je to faktor iznenadjenja. I trazi tajmaut na +20, sta kurac.
Što baš Tristan?
A gde je Smajli...a Kaminski?...toliko kvalitetnih opcija na 4, samo Kapiena da probamo i tu.
Tristan je večeras, i ne samo večeras, odigrao zrelije i bolje od gorepomenutih.
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
568
Reaction score
2.178
Zakarije Ledej i Aleksa su rodjeni sa ove utakmice, a njih nije bilo na parketu.
Mnogi su razocarali, rekao bih da su se neki i ukakili.
Ako je neko sagledao sve u celini to je nas najveci Zoc.
Prvo im sreditii glavu i sa totalno drugacijim pristupom uci u ABA derbi.

Na pobedu protiv Fenera, nikako drugacije.

Sve sada sto bi napisao bilo bi vruce glave, tako da neka prenoci.

I dalje ciljamo Berlin.
 

Dietotex

Grobar
Учлањен(а)
23.07.2018
Порука
205
Reaction score
2.018
Локација
Jamaica
Verovao sam u preokret do promašene trojke za -6, jbga uvek verujem...
Sramotno je samo to što smo omogućili onom zaznojenom dlakavom bizonu što je igrao na tribinama na početku utakmice da se sad zadovoljno cereka.
Gosti foruma i realni grobari što jedva čekate da pljucnete po igračima, napapate mi se penisa krasnog.
Toliko, teraj dalje, drang nach Berlin
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Nikad nikada i ni u jednom sprortu je derbi meč “totalno nebitna utakmica” i “jebaćemo ih kad bude trebalo”.

Ovo večeras za mene kao košarkaškog laika je 0:4 reda veličine u fudbalu.
Da recimo igramo slično takmičenje u fudbalu i izgubimo 0:4 u rupi da li bi isto pričali?

Sramota za svakog ko je nosio dres Partizana uključujući Žoca. Idemo dalje ali ovde ste se propisno obrukali.
Meni ne smeta pljuvanje, navijamo za isti klub, poraz od cigana tesko pada, razlicito ljudi reaguju.
Ali nocas sam procitao prvo "izgubili smo utakmicu kad je procitana startna petorka, sto nismo poceli sa najjacom" a onda i "ovaj poraz moze da spere samo osvajanje evrolige" uz more vec standardne gluposti zbog koje sam odustao uopste od pisanja i bilo kakve diskusije.

Ali kakvo je ovo poredjenje brate moj?!
Gubili smo 0-4 od Mladost GAT. Kako za ime Boga bilo ko moze to da poredi sa ovim? Nikakve veze nigde niti postoji slicno takmicenje u fudbalu. Cemu.

Evroliga je, igra se gusto, roster nam je osakacen tamo gde smo najtanji. Jedni su u padu forme, drugi imaju ozbiljne mane... sto ne znaci da je normalno da imas dve asistencije za poluvreme, niti to zavisi od pleja.

Nije toliko strasan poraz. Sta je tu je.
Ovaj tim zvezde je realno los, samo su u usponu forme. Danas nisu igrali nista posebno, sem jake odbrane i dobre discipline u igri nisu pokazali nista. U usponu su forme, a sezona je duga. Nasa odbrana nije postojala, nisu ni imali potrebu da igraju neke slozenije napade. Iskoristili su poluvreme u kom nismo uspeli da se sastavimo u odbrani 2 na 2.

Jedini konstantan problem i jedina stvar za brigu u ovom trenutku mi je Frenk Kaminski.
Rezon sa njim je jasan, znali smo sta dobijamo sa njim, znali smo i gde je tanak i sigurno se mislilo da to moze da se upristoji.
Proslo je puno vremena i jasno je da je to nemoguce. Nema ni prostora, prosto ne moze i red je da razmisljamo sta sa tim kada dodje gusto.

Ostalo je manje-vise ocekivano. Mucimo se sa skokom i izgubljenim loptama od pocetka sezone i to nas puno kosta.
U ovakvim utakmicama, gde jedan od sigurno najjacih napada evrolige stane, mi nemamo sta da trazimo apsolutno protiv bilo koga u ovako jakoj EL.

Douzer se jos nije navikao na Evropu, momak ce za par sezona biti najbolji plej u EL. Steta sto smo u poziciji da to trpimo malo. Umrem svaki put kad se zaleti na loptu.
Alen moze i mora puno bolje. Njemu igra uvek zavisi od stanja u glavi i odatle usponi i padovi.
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
Au kakva najezda službenika sa oboda grada večeras. Treća smena, dupla platica. Ali ako, nema ljutnje, što se mene tiče, samo sažaljenje.

Još mnogo tužnija slika su tih par grobara koji nasednu na ovu jadnu i milion puta viđenu plaćenu propagandu, pa i sami počnu da pišu budalaštine i bljuvotine o sopstvenom klubu. Nemojte, prijatelji. Sramota je. Klub nam je pod unakrsnom vatrom sa svih strana, zar stvarno ni toliko ne možete da uradite za Partizan? Samo da ne budete kao cigani.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
809
Reaction score
4.290
Локација
Beograd

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.476
Локација
Novi Sad
Sta je sa mozgom burazeri i ovde...

Ide se od onog najgori smo i sve je gotovo, do jos debilnineg , osvojicemo sve i ide 10ta..

Na osnovu cega i prvo i drugo???

To sto imamo skup tim u odnosu na region ne znaci da imamo u odnosu na evroligasku konkurenciju. Ekipa je za od 8-10 mesta, a da nije Zeljko tu, i za nize.
Na kraju krajeva ima i on pravo na slabo vece ako ga je imao ..ne razumem se pa ne bih o tome kao strucnjaci ovde koji idu od nebesa do patosa.

I da smo 16ti, hvala Partizanu na svemu ovome. I na pobedi i na porazu. Na emociji. Vidite da ovima jadnicima severnim samo mi emociju proizvodimo i halu punimo.. kompleksi..nemoj da budete kao oni.
Boli me poraz u EL veceras a ne poraz od zvezde kao zvezde.
 
Top