Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.906
Reaction score
7.804
Kafa u krevetu, pas nahranjen, kafana rezervisana veceras za docek, preokret epski Partizana, jos da sone umre, ima li sta bolje?
Sad ozbiljnije, mi smo sinoc 15 minuta od prilike izgledali kao ekipa koja se je nasla na ulici i krenuli na termin 5 na 5.
Ovako dalje nece moci sigurno, pojedini igraci koji su bili opravdano kritikovani su se digli, dok su neki drugi zapali u krizu.
Ipak mislim, da je bio neki drugi tim umesto Fenera, tim koji igra kontrolisanu kosarku, ne bi onako lako "prosuo" +24.
Recimo gavri munja, Valensija da ne idemo dalje.
O sudijama necu, iako onaj da slovenac/hrvat sta li je, otvoreno je sudio protiv KKP.
Naneli jos jednom pokazao da je ove sezone najkonstantniji nas igrac, a verovatno i najbolji.
Iskljucen neopravdano, dosudjena mu dva faula koja nisu ni bila nesportska.
Drugi momenat ulazak Jaramaza u igru, koji je doneo energiju i zarazio citav tim, odlicno je cuvao Lorenca i u napadu nije bio igrac manje, takav Jaramaz nam treba.
Trifa isto odlicna utakmica u oba smera, iskidao decko, Caboclo jedna od boljih defanzivnih partija i u napadu na preuzimanja je pravio probleme, ali opet sebi i Partizanu pravi problem losim ili ti glupim licnim greskama.
I jos jedno ime Dozer, davao poene u pocetku i igrao samo on uz Nanelija.
U 4/4 dao nekoliko kljucnih poena cini mi se 7, dve poludistance i trica iz levog coska od koga je cini mi se najprecizniji.
Ledej dao doprinos u odbrani i 6 poena vezao u veoma vaznom trenutku.
Panter, nije ga nista islo i dosta je srljao, verujem da ce se trgnuti vec u Ateni.
Smajli korektan, moze dosta bolje.
Ostale koje nisam pomenuo ili nisu igrali ili su bili kriminalni pr. Smit.
Zeljko, navijaci, energija bravo, ali ponavljam krenemo li u nekom sledecem mecu kao juce u prvom, povratka tesko da ce biti.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Mislim da ovo sa Radom sa sport kluba nije toliko slucajno. Cigani na platnom spisku imaju sve te satro analiticare kosarke tipa videli ste onu prozivku za Vladu Djurovica kad covic kaze -Zna on ko ga placa,pa je pretio onom momku sto snima za admiralbet analize,cuo sam da je Kovacic imao 400 evra na platu da se kao dodatno lozi dok ih prenosi,za proslu sezonu makar… To su sve novinari koji za burek i jogurt kreiraju sliku javnog mnjenja u kosarci i drugim sferama zivota. Gledam ponekad ono kod Luke i Kuzme,onaj Kuzma je Nebojsa Krstic kosarkaske analize.Sinoc je bas kod Luke i Kuzme valjda Luka rekao da bi on voleo da im u goste dodje Naneli ali da jedan covek iz Partizana busi pricu jer je kao ciganska emisija.
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
547
Reaction score
1.003
Naneli je u drugoj i trecoj certvrtini odigrao kao Kobi Brajant.:clap Dzejms Lajsna Crna Mamba Naneli!
Ne secam se tolike dominacije jednog igraca.
Svaka lopta je isla njemu. Bio je plej razigravac :D a i poenter. Maestralno.
Svaka cast PJ-u za pocetak ( i tada je neko morao da daje poene:)) i za poslednju cetvrtinu. Pokazuje nba potencijal. Juce je imao sve i poene i skokove i asistencije.
Trifa poceo da igra ozbiljno i u napadu, jer odbranu je uvek kidao. Daje trojke kada se lomi, sto ranije nije cinio. Opustila se ruka.:clap
Jare je pokrenuo sve ovo svojom odbranom.:clap
Kaboklo dobar, Zek dobar.
Malo nas je pogledala i sreca:buhaha, kako kaze isfrustrirana Rada:picka-ciganska:. Samo im treba jebati mater.
Jeziv pocetak utakmice i epski kraj.. Crno beli volimo vas.
 

Zbunjen

Početnik
Учлањен(а)
10.11.2007
Порука
189
Reaction score
527
Bez ideje da mračim, jedno od najzvucnijih pojačanja nije u stanju da odigra minut ozbiljne EL utakmice. Zao mi je Frenka ali definitivno je neupotrebljiv to je jasno.
I Jaramaz je bio "neupotreljiv" do utakmice sa Makabijem, a onda...
Željko Obradović je 05.12.2023. (nakon utakmice sa Monakom) izjavio:" Igrač koji nam je večeras falio i koji odlično razume sve što radimo je Frenk Kaminski.".
Dakle, ne treba da ga otpisujemo, samo da ga još malo "sačekamo", "istrpimo", verujem da će nam to mnogostruko vratiti.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Veliki si Partizane.
Najveći.
Jedan jedini.
Poseban.
Neuništiv.
Do krvi borben.
Do koske voljen.
Drugačiji si jer pripadaš odabranom soju a opet i svim nacijama i rasama.
Imaš svoje čuvare vatre, svoje Grobare.
Imaš svoje sinove , imaš svog Žoca , ima nade u bolje dane.
Branićemo te Partizane od crvenog zla.
NUSKNVP
 

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
339
Reaction score
837
Локација
Kraljevo
izmedju ostalog kriterijum sudjenja se "uspostavlja" i nacinom igre u odbrani, odnosno intenzitetom kontakta sa protivnickim igracima. Ona cuvena Duletova prica o pravljenju 5 faulova, a da moze da se svira samo jedan. Moje misljenje je da nas tim nije selektiran na taj nacin, odnosno da mu to bude jedna od vrlina i to je nesto sto se meni licno ne svidja. Ne tvrdim da je to dobro ili lose vec samo da se meni ne svidja.

u prilog ovome sto pisem ide nacin na koji mi najcesce otvaramo utakmice i uvodimo protivnike u dobar, suterski ritam. Ona prica o odbrani perimetra ( opet su nam 1. cetvrtinu otvorili sa nerealno preciznim sutem + laganim poenima na obrucu ) i ostalim propustima koje imamo u odbrani kada ne biramo da preuzimamo sve.

sa druge strane ocigledno je da u nekim trenucima pokazujemo da smo itekako sposobni da odgovorimo na takav nacin igre, ali ( takva je praksa bila u dosadasnjem delu sezone ) iskljucivo kada dodjemo u ekstremne situacije ( veliki rezultatski zaostatak ) uz naravno energiju koju dobijamo sa tribina u vidu podrske od navijaca.

da ne bude da se krijem iza Zeljkovih reci, ali on sam je u nekoliko situacija naglasavao rec "karakter" u svojstvu onoga sto igraci prikazuju na parketu. Imam zelju da za pocetak te nase oscilacije ( od sjaja do ocaja ) pocnu da bivaju sve manje kako se blizi kraj ligaskog dela EL .

Iako mi najblaze receno Uros nije najomiljeniji igrac u timu ( ni najmanje mu ne oduzimam sve zasluge za ono sto pruza na terenu ), izuzetno mi se svidela njegova izjava nakon meca u kojoj je u nekom trenutku izustio da "mi moramo da udarimo prvi" i to je nesto sto zarko zelim da vidim, ali od samog pocetka utakmice,
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.216
Reaction score
15.828
Локација
Beograd
Mislim da ovo sa Radom sa sport kluba nije toliko slucajno. Cigani na platnom spisku imaju sve te satro analiticare kosarke tipa videli ste onu prozivku za Vladu Djurovica kad covic kaze -Zna on ko ga placa,pa je pretio onom momku sto snima za admiralbet analize,cuo sam da je Kovacic imao 400 evra na platu da se kao dodatno lozi dok ih prenosi,za proslu sezonu makar… To su sve novinari koji za burek i jogurt kreiraju sliku javnog mnjenja u kosarci i drugim sferama zivota. Gledam ponekad ono kod Luke i Kuzme,onaj Kuzma je Nebojsa Krstic kosarkaske analize.Sinoc je bas kod Luke i Kuzme valjda Luka rekao da bi on voleo da im u goste dodje Naneli ali da jedan covek iz Partizana busi pricu jer je kao ciganska emisija.
Pretili onom Paviju? Dobro je da niko iz KKP ne ide kod tih ciganskih govnara, ovaj Luka je kso Grobar ali realni "za dobrobit srpske košarke" i ta sranja. Šteta što su neki naši bivši igrači išli kod tih smradova.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.334
Reaction score
37.532
Ja sam za to da im ode u goste, izvadi patku pa neka ga duvaju i Kuzma i realni Luka.

Inače, šlag na tortu posle ovakve pobede je što su cigani osim na Javora sada kivni i na Boltauzera. :D
 
Последња измена:
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
335
Reaction score
1.759
Локација
Панчево
Kafa u krevetu, pas nahranjen, kafana rezervisana veceras za docek, preokret epski Partizana, jos da sone umre, ima li sta bolje?
Sad ozbiljnije, mi smo sinoc 15 minuta od prilike izgledali kao ekipa koja se je nasla na ulici i krenuli na termin 5 na 5.
Ovako dalje nece moci sigurno, pojedini igraci koji su bili opravdano kritikovani su se digli, dok su neki drugi zapali u krizu.
Ipak mislim, da je bio neki drugi tim umesto Fenera, tim koji igra kontrolisanu kosarku, ne bi onako lako "prosuo" +24.
Recimo gavri munja, Valensija da ne idemo dalje.
O sudijama necu, iako onaj da slovenac/hrvat sta li je, otvoreno je sudio protiv KKP.
Naneli jos jednom pokazao da je ove sezone najkonstantniji nas igrac, a verovatno i najbolji.
Iskljucen neopravdano, dosudjena mu dva faula koja nisu ni bila nesportska.
Drugi momenat ulazak Jaramaza u igru, koji je doneo energiju i zarazio citav tim, odlicno je cuvao Lorenca i u napadu nije bio igrac manje, takav Jaramaz nam treba.
Trifa isto odlicna utakmica u oba smera, iskidao decko, Caboclo jedna od boljih defanzivnih partija i u napadu na preuzimanja je pravio probleme, ali opet sebi i Partizanu pravi problem losim ili ti glupim licnim greskama.
I jos jedno ime Dozer, davao poene u pocetku i igrao samo on uz Nanelija.
U 4/4 dao nekoliko kljucnih poena cini mi se 7, dve poludistance i trica iz levog coska od koga je cini mi se najprecizniji.
Ledej dao doprinos u odbrani i 6 poena vezao u veoma vaznom trenutku.
Panter, nije ga nista islo i dosta je srljao, verujem da ce se trgnuti vec u Ateni.
Smajli korektan, moze dosta bolje.
Ostale koje nisam pomenuo ili nisu igrali ili su bili kriminalni pr. Smit.
Zeljko, navijaci, energija bravo, ali ponavljam krenemo li u nekom sledecem mecu kao juce u prvom, povratka tesko da ce biti.
Koliko je Fener, koji igra kontrolisanu košarku, prosuo u Beogradu?
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.180
Reaction score
6.952
Локација
NbG
Kad je mala Rada pobegla iz stada
Poželela ovca da laje zbog novca
Kevće, reži, laje, pokušava sve
Al jedino što čuješ mee, mee, meeeeee...
Bravo Željko, bravo igrači, borba, karakter... neka raste ovaj tim nebo je granica.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.906
Reaction score
7.804
@НулаТринаест

Ovako iz prve mislim 13-14 razlike, al opet + 10 da na to je puno vise.
I nigde nisam naveo da Fener igra kontrolisanu kosarku, ekipa koja ima Wilbekina za startnog PG, pritom madjara i Dorsija.
Kalatesa i ne racunam jer je lik jednom nogom bio otpusten iz tima.

Ne umanjuje se pobeda druze ako na to mislis, nego konstantacija, zamisli Real ili Barselona da imaju +24?
Makabiju je usla voda u usiju i povratka vise nije bilo, okean nisu mogli pogoditi u drugom poluvremenu, ali valjda je to i zbog nase odbrane.
Previse su zurili kao da su oni bili sve vreme u negativi, ali ko ih jebe bitno je da smo preokrenuli.
 

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
339
Reaction score
837
Локација
Kraljevo
zato sto najcesce ljudi ne kapiraju da se "velika" razlika ( meni sve preko 8+ ) cuva i brani odbranom, a ne napadom.
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
353
Reaction score
1.376
Локација
Novi Sad
Imamo crne rupe i to je svima jasno i sa tim rupama nema sanse da igramo protiv najboljih. Nekad protvnike kenja sut, ali 16-0 bez skoro faula, to nije stvar srece, nego nedostatak koncetracije. Nadam se da ce startna petorka izgledati drugacije na sl el utakmici. Nadam se da su igraci shvatili da bez fajta nema nista.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.216
Reaction score
15.828
Локација
Beograd
Setio sam nečega kada sam video ova dva dečaka kako se grle i slave trojku Nanelija. Pre deset godina isto smo igrali protiv Makabija, tada je Bogdan dao onih ispostavilo se odlučujućih tri poena i na kraju utakmice ga je zagrlio uplakani klinac, Andrija se zove ako se ne varam, uglavnom ta fotografija je postala viralna i prepoznatljiva u košarkaškom svetu. Tačno sam znao šta sledi. Sledeće kolo, ne znam kog takmičenja, mandovi nalaze neko dete koje plače i uvaljuju ga dženkinsu mislim :buhaha rekoh dal' je moguće da su tolike slepčine. :D
 
Учлањен(а)
04.07.2022
Порука
211
Reaction score
801
Локација
Beograd
Trifa posle povrede izgleda kao drugi igrač. Deluje zrelije, mirnije, racionalnije. Mnogo mi je drago zbog tog momka.
Bez ideje da mračim, jedno od najzvucnijih pojačanja nije u stanju da odigra minut ozbiljne EL utakmice. Zao mi je Frenka ali definitivno je neupotrebljiv to je jasno.
Bogme nije posle povrede, on je dve-tri utakmice pre povrede igrao fenomenalno, bas sam kukao ovde na forumu kad se povredio, jer bisam bio siguran da li moze tek tako da udje u slican ritam kad se vrati. Ocito moze. :)
 
Top