Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.355
Reaction score
37.633
Последња измена:

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
840
Reaction score
3.754
Локација
#вчћпдр
Sa obzirom na trenutnu formu PAO-a (licno mislim da su u ovom trenutku najbolja ekipa EL), ovaj brejk bi bio ogroman.
Ocekujem da igramo bez onih najcrnjih minuta koje smo dopustili sebi u zadnje 2 utakmice pa koliko doguramo.

P.S:
Srce ko Rusija kad vidim pozdravljanje Lesora i ekipe…
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.630
Reaction score
8.791
Локација
"preko bare"
Nisam pretjerani optimista za večeras, ali sa nama se nikad ne zna. Da nam poželim da imamo problem za koga da glasamo za najboljeg pojedinca, da više igrača to zasluži.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.907
Reaction score
7.806
Širenje defetizma
Nece ova ekipa nikoga dobiti na gostovanje, ali nikoga.

Jaleen "izgubljena lopta" Smith.

Andjusic,Ponitka,Ledej:pop

Svaka cast PJ i donekle lajsni.

Kud mi nismo doveli ovog Nana? Kako zabodemo nekog nesretnika uvek?

Ajde u ponedeljak Mega, tu se pokazite, sansa za Andjusu i Kaminskog.
 

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
324
Reaction score
2.273
Локација
Novi Sad
NAKLON MOMCI! Bez obzira na poraz, vrhunski smo ovo napadali vecim delom, pametno, borbeno. Ne kvari mi utisak ni poslednja cetvrtina. Ono Lesorovo kucanje u poslednjoj sekundi ih je resetovalo bas kad ne treba Sa KP ili Aleksom ovo bi uzeli lagano.
Andjusa i fReNk d tenk bol u ocima.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
809
Reaction score
4.291
Локација
Beograd
Posibali smo se. Meni u ovim okolnostima dovoljno, ako ovako nastavimo imacemo dobar skor na kraju. Cestitke momcima.

Ovo je najteza utakmica koju cemo imati do kraja, Panatanaikos je po kvalitetu i nivou na kome igraju u rangu sa Realom, jako se tesko to pobedjuje u gostima.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.004
Reaction score
11.814
Локација
JNA
Psovanje i pljuvanje naših sportista
Svaka cast na borbi, nema se sta zameriti. Igrac sa brojem 33 standardno, bez muda, ulazi da razjebe sav trud koji su njegovi saigraci napravili. Pre bih voleo da gledam Kaminskog celu utakmicu kako pravi korake, nego ovog bezmudog koji sme da suta samo protiv Krke na +30, a kada je tesko tu je da mrsomudi i da uvaljuje vruce krompire saigracima na 4 sekunde do kraja.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Stalno se priča kako igrači gledaju video sa utakmice, uočavaju greške i uče na njima. Ako je tako onda imamo veliki problem, jer se iste greške ponavljaju i ponavljaju i ponavljaju.

Poslednju četvrtinu, kada treba da stisneš i prelomiš, izgubiš 26:13

Ledeja nemamo celu sezonu, Pantera takođe, Kaboklo ne može da dobaci 20 minuta po utakmici.

Znam da će svi da kritikuju Anđušića, ali ulazak Kabokla u zadnjoj četvrtini nas je rasturio. I to se sa njim ponavlja iz utakmice u utakmicu. Kada ga izvedeš zbog ličnih u prvoj četvrtini, nemoj više uopšte da ga vraćaš, to je drugi igrač kad se vrati.

Sve u svemu, bojim se da ova ekipa ipak nema "ono nešto" što je imala prošlogodišnja. Duboko se nadam da grešim.
 
Top