Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.083
Reaction score
15.791
Локација
Храм фудбала
Несхватљиво ми је да Кабокло већ другу или трећу утакмицу заредом, у првим секундама приликом уласка на терен прави фаул, иако је претходно клупиран због потенцијалног проблема са фауловима.
Па драги брате о чему си размишљао док си био на клупи, кад сам себе (и екипу) уканалиш чим се вратиш на терен.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.630
Reaction score
8.790
Локација
"preko bare"
Nevezano za večerašnju utakmicu. Kada vidim neke komentare na društvenim mrežama (što me puno i ne iznenađuje), ali i ovdje, pomislim da mi ne zaslužujemo ni Žoca, ni Evroligu.

Jbt, kao da smo Real Madrid i da imamo njihov budžet, pa je izostanak iz play offa ili fajnal fora neuspjeh. To mi nikada neće biti jasno.

Svi mi volimo Partizan i želimo mu najveće uspjehe i znam da je nemoguće biti objektivan, ali se nekada baš pretjeruje.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
U jbt...Dospese Zeljko, Lesor i grci na rdjav glas...
Toooooo brate, samo udri, ostali koji jos uvek nisu na listi, neka se strpe i sacekaju u cekaonici, uskoro ce i oni doci na red!:krsti:
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Steta... Falio je Panter, sa njim bi bilo na jednu loptu...

Nisu mi jasni ovi kompleksaši zeleni zečevi?! Kad god sam ih gledao kući ove sezone u hali nema 2000 navijaca, sve prazno, a danas ih je izgleda baš pukao kompleks da se izlоže na max jebem ih u usta raspala ustaška.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Nevezano za večerašnju utakmicu. Kada vidim neke komentare na društvenim mrežama (što me puno i ne iznenađuje), ali i ovdje, pomislim da mi ne zaslužujemo ni Žoca, ni Evroligu.

Jbt, kao da smo Real Madrid i da imamo njihov budžet, pa je izostanak iz play offa ili fajnal fora neuspjeh. To mi nikada neće biti jasno.

Svi mi volimo Partizan i želimo mu najveće uspjehe i znam da je nemoguće biti objektivan, ali se nekada baš pretjeruje.
Naravno da ce biti neuspeh ukoliko ne izborimo plej of, nemojte ponavljati famozne coviceve "nikad se nismo lozili na f8" fore. Ovo je veceras prilicno bolje izgledalo u odnosu na neke prethodne evroligaske utakmice, nedostajalo nam je malo...barselona pregazena protiv efesa, fener protiv zalgirisa, ima ovde jos dosta da se igra
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Spaca...

Koliko god da ga cenim, poštujem, koliko god da je Žoc jedan jedini, najveći, Bog košarke, ubedjen sam, da bi Dule ovakve mrtve utakmice sa ovim igračima dobio. Nekako bi nekog pridavio, uštinuo bi sudiju, dobio bi tehničku, zagalamio bi... Jednostavno, trgnuo bi neke uspavane igrače. Izvukao bi maximum maximuma od svakog. Bez zajebancije. Jbš ovo moderno doba. Hoćeš rezultate a ne daješ sve od sebe? Trening u 06h, pa pišaj znoj i krv. Ako je uspeo od Slavka Vranješa da napravi Hakima Oledžuvona, Ako je Alexa Marića iskopao na klupi Granade i vaskrsao ga, pa uspeo bi valjda i od Kaminskog da napravi košarkaša dostojnim KKP-a.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Ocekivan poraz veceras, ali dobra borba i mislim da je kanal u koji smo upali sada iza nas. Ovo je bio pretezak protivnik da se u gostima verifikuje pobeda protiv Makabija, ali imacemo "laksa" gostovanja protiv Monaka, Milana, Virtusa, pa valja tu nadoknaditi "kiks" protiv Virtusa u Areni. I dalje smo u igri za 6. mesto, ali mozemo i izvisiti i za plej in. Sve je otvoreno, liga je neverovatno izjednacena i ako mislimo da nastavimo takmicenje sa neke od 6-10. pozicije, moramo cuvati domaci teren (sve osim Reala moramo dobiti, a sto ne i njih), plus bar 2 gostovanja. Neki bilans od 19-15 bi nam doneo siguran plasman u doigravanje, pitanje je samo sa koje pozicije.

Sto se tice vecerasnje utakmice, PJ odlican, Balsa prijatno iznenadio, Lajsna dobar. Ne bih o onima koji su podbacili, ali moram da napomenem da mi je zao Ponitke, kod koga je evidentan trud i zelja, ali on ni iz odlicne odbrane ne moze jadan da da kos. Svaki zicer mu je iscurio iz kosa i verujem da je sad jos u vecem kanalu nego sto je bio. Bas steta, mislim da mu je limit mnogo veci, ali izgleda da ga nece dostici kod nas.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
324
Reaction score
2.273
Локација
Novi Sad
Ne znam jel jos neko primetio u prenosu, Zeljko vadi Kaminskog, dolazi da mu nesto objasni, a Kaminski mu drzi neko predavanje ili sta vec,tu je verovatno zavrsio i za narednu utakmicu. :D
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.906
Reaction score
7.803
Uvek krenemo sa frazom, rano je, ima jos dosta da se igra, a nije tako, igra se najbitnija faza regularnog dela.
Ako izuzmemo Real i Barselonu kao recimo na papiru favoriti, Alba i Zalgiris koji su realno slabiji od nas, mi imamo nekoliko "finala" sa direktnim pretendentima za plasman u PO.
- Virtus na strani ( jurimo -2 )
- Baskonija kuci ( potrebna bilo kakva pobeda )
- Valensija kuci ( pobeda bilo kakva, ili najgori scenario branimo + 3 ).
- Olimpijakos kuci ( samo pobeda ).
- Anadolu kuci ( samo pobeda ).
- Monako na strani ( samo pobeda ).
- Milano na strani ( pobeda ili branimo +13 )
- Bayern kuci ( pobeda uz mogucnost 10+ )

Cenim da sa Barselonom necemo u krug, dok sa Realom je bezveze pricati.
Losiji H2H imamo vec od Pao, Fener, fmp i Makabija sto ne treba zanemariti.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Red je da ljudi prestanu da mrace i zadnji je voz da dezurne pljuvace stalno odstranite sa foruma jer postovi ovde sve vise lice na tvitove umno bolesnih ljudi. Tako opusteno napljuvati pola tima i trenera nakon ovakve utakmice i smatrati da smo nekakavi favoriti u EL je za ne poverovati. Pa prati li iko tu EL? Je li gledao neko taj PAO u toj istoj EL u zadnje vreme? Ili je bar ispratio koliko su ulozili u tim ove godine i kakav je kosarkaski spomenik ova OAKA?

Drzali smo se solidno bez ubedljivo najboljeg igraca. Problem defanzivnog skoka sa pocetka sezone smo resili. Problem izgubljenih lopti nismo. To nije karakteristika timova koje Zeljko trenira, insistira na tome. Izgubljene lopte su i nocas bile strasan problem, posebno u prvom poluvremenu.

Malo je do tima i selekcije, malo je i do nedostatka klasicnog pleja. Dzejlin se jos navikava, sto neko rece za Kabokla vazi i za njega, dovedeni su od moranja, da zakrpe rupe.

Za Kaminskog se vec neko vreme vidi da ne moze. Niti ima prostora da se popravi. Momak ima ozbiljan problem koji je struka ocigledno potcenila i to je to. Kontam da bi ga se rado odrekli, ali nas je, ne treba pljuvati.
Koprivici tu i tamo moze znaciti koji minut u EL. Bice dobro.
 
Top