Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.903
Reaction score
7.797
Gadna smo ekipa, svaku tekmu neko drugi iskoci, Naneli, Douzer, Ledej, Panter, Aleksa, Kaminski, Kaboklo, ne znas od koga preti veca opasnost i to je najveca prednost ovog tima.

Igra jos uvek stuca, ali rezultati posebno u Evroligi su OK.

Za onaj napad od sinoc, gamad treba da se stidi, pickice, jajare, drugare obicne, jebem li vam majku cigansku, napadate simpatizere, zene, decu, starije ljude, nemate vi gram mozga.

Sutra realno pobedom ne dobijamo puno, samo da svi igraci budu zdravi i zivi nakon utakmice.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.458

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Reče ti kolega, solidan :D
Nema kod nas sredine nikako. Kad je loš tad ga razapinjemo, kad odigra utakmicu da pogodi 3 zicera tad je najbolji i odmah kontra prozivke.

Cuvajte živce ljudi i polako, nit je Kaminski sinoc naprasno vratio formu, nit je zadnjih mesec dana zaboravio potpuno košarku.
Imao je i sinoc crne momente ali generalno, prosto su mu ovi legli, zbog pokretljive defanzive i mnogo preuzimanja, usled cega je imao dosta mis mečeva + lagani su u reketu, bez mase, što naravno igrac njegove inteligencije zna da koristi i poenima i deljenjem lopti.

Ništa se kod Željka ne dešava slučajno, svaku sitnicu vide on i stab, analizira se svaki detalj ina osnovu toga i odlučuje ko je van 12, ko greje klupu, ko ce imati prednost u timu zavisno od protivnicke igre.


Fina partija sinoć, pre svega u drugom poluvremenu, borbeno, požrtvovano. Gledati Dozera je bilo milina, kakva suva inteligencija na terenu, poeni, asistencije, odbrana, ukradene lopte... samo da izbije povremenu nonsalanciju iz glave, zbog činjenice da je u nba vazda bio 5. opcija u igri.
Zek cupao kad je bilo frka i poenima i skokovima.

Teramo dalje, malo nam fali, da se pojedini trgnu i proigraju, da vezemo period gde ne igraju samo 1-2 igrača a 2-3 van ritma.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.420
Reaction score
4.139
Локација
127.0.0.1

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.903
Reaction score
7.797
Kolega pusti fantazi, mene zanima top 6, a ako vezemo 11 pobeda do kraja sto da ne i top 4 :D

Od Bolonju smo kvalitetniji, dok za Monako mora da odigramo najbolju partiju ove sezone da bi ih dobili u Knezevini.

Vec sam u potrazi za karte za finale KRK 17 fevruara, imam dobre veze, ali mnogo ljudi je vec sada izrazilo interesovanje, pa bice tesko doci do karata, s'obzirom da Cair skuplja oko 5000, podelis na pola, a i ta "nasa" polovina, pola ide po sponzorima, klubu, prijatelje itd.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.420
Reaction score
4.139
Локација
127.0.0.1
Kako pusti fantazi? Ukanalise me ovi nasi. Stavim Pantera, on udje u kanal i nula od igre. Kaboklo odigra dobro, ja ubacim Kabokla, pojavi se Kaminski. Onomad odigra Tristan neke minute skroz dobro, ja ga ubacim kao jeftinu opciju za forward, on vise ne igra. Pa Naneli. Uzmem li sad Douzera u ekipu, nece ga biti sledece kolo. Tesko je protivnicima da nas predvide, ali tesko bogami i nama. :D
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
840
Reaction score
3.754
Локација
#вчћпдр
Ne stigoh da pišem do sada, sve ste napisali.
Uzivancija je bila gledati PJ-a, a i Trinkija. Mnogo mi je prirastao srcu.
Zalgiris ekipa za respekt!

I da se pridruzim kuknjavi oko fantazija. Drago mi je da vidim da i drugi pate sa nasim igracima :)
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Monako bolji od Salona na svom terenu. Dzejms i Okobo kombinovano 52 poena. Peta uzastopna pobeda Monaka u svim takmicenjima.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.141
Reaction score
4.575
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Stalno se provlači priča kako smo na 2 ili 3 pobede do nekog5-6 mesta u EL,cigani su samo na 3 pobede do mesta koje vodi u plej in pa bi stvarno voleo da mi neko objasni ßta to u stvarnosti znači i kako je to neka olakšavajuća okolnost.
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.065
Reaction score
4.236
Локација
Humska 1
Nisam ispratio. Da li su mogli nasi navijaci da kupe karte za utakmicu protiv Virtus, odnosno da li ce biti gostujuca tribina kao prosle godine?
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.458
Stalno se provlači priča kako smo na 2 ili 3 pobede do nekog5-6 mesta u EL,cigani su samo na 3 pobede do mesta koje vodi u plej in pa bi stvarno voleo da mi neko objasni ßta to u stvarnosti znači i kako je to neka olakšavajuća okolnost.
Zavisi koga pitaš.

Za cigane na privremenom radu u Ž'niku je to znak da im malo fali, praktično su već u 10, samo eto, mrze ih Javor i kompanija. Sa druge strane mi nismo na 2-3 pobede od 5-6 mesta nego od 2, ali to je već u domenu naučne fantastike zato što naše 3 pobede i njihove 3 ne vrede isto.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Nisam ispratio. Da li su mogli nasi navijaci da kupe karte za utakmicu protiv Virtus, odnosno da li ce biti gostujuca tribina kao prosle godine?
Ulaznice su mogle da se kupe jedino uz kodove koje poseduju vlasnici sezonskih ulaznica Virtusa. Pa smo se dovijali na razlicite nacine kako bismo dosli do tih kodova. A u petak cemo videti koliko je ljudi doslo do tih kodova :) Ipak, one slike od prosle godine sigurno se vise nece gledati...
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.630
Reaction score
8.787
Локација
"preko bare"
Zavisi koga pitaš.

Za cigane na privremenom radu u Ž'niku je to znak da im malo fali, praktično su već u 10, samo eto, mrze ih Javor i kompanija. Sa druge strane mi nismo na 2-3 pobede od 5-6 mesta nego od 2, ali to je već u domenu naučne fantastike zato što naše 3 pobede i njihove 3 ne vrede isto.
Nije da se naše i njihove pobjede ne vrijede isto, vrijede. Razlika je što oni dobijaju bodove i za poraze, jer uvijek hrabro gube.
 
Top