Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
823
Reaction score
2.825
Nakon ovog duplog kola, nama do kraja ide opasno dobar raspored do kraja ligaskog dela. Izuzimajuci gostovanje Barsi koje je nerealno da se dobije, najteze sto imamo su Armani u gostima i Real kod kuce. U svih ostalih 6 utakmica smo favoriti.

Sve ovo pisem da ne bismo upadali u defetizam sta god da se desi ove sedmice i kako god da tabela izgleda nakon toga.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.457
Jbt, 11 kola do kraja, a ispada da su rezultati toliko dobri da mi praktično ne moramo ni da igramo.

Ako dobijemo sve do kraja 99% smo u prva 4, koga boli patka za limenke i Valensiju recimo. Ili treba da navijam za njih u petak?
 

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
324
Reaction score
2.273
Локација
Novi Sad
Sta nas briga za ostale rezultate, danas opusteno ovi su nam redovna musterija, 3/0 sa njima za godini dana, pa posle u petak dupla pobeda u duplom kolu. Jako do Berlina i F4!
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
840
Reaction score
3.754
Локација
#вчћпдр
Sansa da u ovom duplom kolu ostvarimo odlicnu poziciju za finis sezone.
Sudeci po zadnje dve utakmice protiv njih, trenutno stanje na tabeli itd. ocekujem opet dobru kosarku i napetu utakmicu veceras. Samo bez onih crnih minuta ako moze, ko Boga vas molim. I sve ce biti OK.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.626
Reaction score
5.402
Gledam raspored, od gostovanja imamo jos 5 utakmica sa ovom veceras. Od toga 4 su dupla kola ,2 ove nedelje i 2 kasnije armani i barselona. Sto mislim i da nije toliko lose jer su nam u duplim kolima vece sanse za neki brejk nego da je jedna. Iz ovog duplog kola zadovoljan bih bio i da se vratimo sa 1:1
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
849
Reaction score
642
Ne znam šta će većeras da bude, normalno da se nadamo pobedi, ista očekivanja od svake utakmice. Ali znam da se nećemo dobro provesti ako im damo 20 poena fore :)
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.385
Reaction score
3.209
Локација
Tamo gde su Grobari

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Ivca mi djeluje kao jako pametan lik. Vec im se jednom posrao po glavama na lijep nacin.
Da li je pametan ili nije, ne znam, ali covek konstantno svoj posao radi vrhunski! To je stvarno retka pojava u srpskom sportu uopste. A i generalno u evropi je tendencija da se na takvim poslovima zaposljavaju napucane splavaruse bez grama mozga, sto bi se i dalo istrpeti da znaju ista o sportu o kom pricaju, u ovom slucaju kosarci. Coveka je uvek zadovoljstvo gledati, uvek odmeren, ne postavlja pitanja u formi konstatacije, sto puta je ublazio gluposti ona dva morona sto smaraju na svakoj konferenciji itd. Stvarno radi posao bez greske, pominjao sam to i pre nekoliko godina.
Uz to i onako pored terena se ponasa kako treba.

Ovo kukumakanje sportkluba je nista drugo do izliv kompleksa ciganstura u njihovoj redakciji. Dugo vremena nemamo ni tribinu koja bi morala da reaguje na ovo (pa i na arenu u aba) i da, ako nista drugo, okaci na platnu ogroman kurac sa simbolom sport kluba tacno iza njihove pozicije za emisiju.

Isti kurac kao arenasport, samo drugo pakovanje. Ugasili bi se da im nije EL.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.444
Reaction score
2.210
Jedno od najtezih gostovanja zajeban protivnik jedina nasa prednost je sto ce igraci imati podrsku u sali, vise sanse za pobedu imamo u petak kod Virtusa.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Ajde radi malera da probam ovako: nismo u formi, svi su igraci u kanalu, PJ igra sam, Kaminski sto uradi napred sjebe pozadi, Panter ne moze bazen da pogodi, Zek ne zna gde je levo, Aleksa ne zna gde je desno.
Naneli odsutan duhom i telom, a ostali ionako nista ne znaju. Gubimo 99 %, a onih 1 % ostavljam optimistima. U koje inace spadam.
Smrt fasizmu, da se pobijemo veceras i da im ne damo 15 fore u prvoj.
 
Top