Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.141
Reaction score
4.575
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Niko neće da daje licencu klubu koji zavisi od države.

Ako ne upadnemo u 10 epska bruka naspram uloženih sredstava i jebanja navijača u zdrav mozak.

Želimir mora da ostane do kraja Ostojinog mandata jer je na uštrb Željkovog imena i veličine među navijačima besramno produžio mandat nakon rezultatske katastrofe.

Sezona klizi u katastrofu ali nadam se da će je Željko izvući.
Jbmti, znači ako ne uðemo u 10 Željko mora da ode jer si i ti jedan od onih koji je jeban u zdrav mozak stvarno nema smisla da ostane pa da opet budete jebani u zdrav mozak.
Partizan.net forum navijača Partizana i onda čitaš ovakve stvari.
 

MacManus

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2022
Порука
314
Reaction score
925
Локација
Boston
Gde je navedeno da Željko mora da ode? Kao što sam išao na JNA ko klinac da branim Duleta tako ću i Željka!!!

Ovaj Partizan ima najbolje uslove u poslednjih 15 godina i mi sad mora da se pravimo da nije sramota ako ne uđemo u 10 i ne osvojimo neki trofej? Nemojte te priče 0 trofejaa bla bla. Partizan će se zauvek voleti i pratiti, to se ne dovodi u pitanje?
 

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
339
Reaction score
837
Локација
Kraljevo
Nisi mogao da procitas u mom postu da sam u bilo kom trenutku spomenuo sut KP, bilo da je iz spot up situacija bilo da je iz driblinga. Termin koja sam upotrebio je produktivnost odnosno njegov doprinos u fazi napada. Smatram da se njegov ucinak u fazi napada ( bilo kroz sut, bilo kroz pas ) smanjuje sa povecanjem driblinga koj on odluci da uzme.

Isto tako sam misljenja da bi njegov ucinak bio daleko veci, bolji ukoliko bi kroz kretnje ( demarkacijom od lopte ) mnogo jednostavnije dolazio do boljih pozicija za pogled ka kosu jer je on u mojim ocima primarno poenter ( suter ), a kreator sa loptom ni sekundarno u pokusaju. Za ocekivati bi bilo da se i mogucnost da ga protivnici "tuku", smanji na taj nacin.

Mene su ucili da mi je mnogo jednostavnije da "pobegnem" defanzivcu kada nemam loptu u rukama, nego sa njom kada moram da driblam pa moram da je stitim. Pisao sam o njegovoj konstituciji tela, kao i vestini driblinga odnosno pregledu igre + distribuciji lopte. Ponavljam, smatram da generalno odluke koje donosi sa loptom u rukama bivaju sve losije sa povecanjem driblinga koje odluci da upotrebi.

Jezim se kada svojom demarkacijom dobije pas dupetom okrenut ka kosu ili kada dobije pas na 8m od kosa pa automatski mora da trosi dribling kako bi popravio poziciju. Naravno da se razumemo, daleko od toga da je to samo njegova odgovornost jer ima tu stvari koje bi njegovi saigraci trebalo da odrade kako treba.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.913
Reaction score
21.622
Pantera će svi da prebijaju jer su videli da to mogu da rade skoro pa nekažnjeno, a da bi se to prebijanje svelo na minimum potreban je doprinos nekog drugog igrača spolja. Šta Panter tehnički radi drugačije u odnosu na prošlu sezonu?
Nevezano za to, sezona nam zavisi od Smailagića.
 

NenadPFC

Početnik
Учлањен(а)
14.09.2021
Порука
37
Reaction score
119
Локација
Beograd
Ako nam je svima želja F4, onda jedina sansa po meni jeste izbeci 8,9 i 10 mesto, samim tim i Real na 3 pobede. Da bi se to desilo, trebamo navijati za poraze makabija i grckih cigana, tj moramo biti ispred njih... Mislim da sutrašnja tekma sa Virtusom manje vise ključna za ovu borbu iz dva razloga, prvo odrzali bi korak za pomenute dve ekipe, a drugo skoro pa sigurno uvukli bismo i virtus u tu borbu, sto nam dodatno povecava sanse...
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.141
Reaction score
4.575
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Gde je navedeno da Željko mora da ode? Kao što sam išao na JNA ko klinac da branim Duleta tako ću i Željka!!!

Ovaj Partizan ima najbolje uslove u poslednjih 15 godina i mi sad mora da se pravimo da nije sramota ako ne uđemo u 10 i ne osvojimo neki trofej? Nemojte te priče 0 trofejaa bla bla. Partizan će se zauvek voleti i pratiti, to se ne dovodi u pitanje?
Samo treba pažljivo čitati,ja sam naveo da Željko treba da ode jer ne bi bilo u redu da ponovo neki budu jebani u mozak .
Na koji ti to način braniš Željka kad bi ti 11 mesto u EL bilo sramota. To što po tebi Partizan ima najbolje uslove zadnjih 15 godina imaju drugi još i više ,npr.lani iza Partizana su ostali Efes,Pao,cigani.... Nisam video da su Efes,pogotovo Pao umrli od sramote.
Da bi ußao u plej of ima puno do Partizana ali se pitaju i neki drugi timovi.
I da ako ne uđemo u plej of nije sramota a o ne osvajanju nekih domaćih trofeja je još manja sramota.
 

MacManus

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2022
Порука
314
Reaction score
925
Локација
Boston
Samo treba pažljivo čitati,ja sam naveo da Željko treba da ode jer ne bi bilo u redu da ponovo neki budu jebani u mozak .
Na koji ti to način braniš Željka kad bi ti 11 mesto u EL bilo sramota. To što po tebi Partizan ima najbolje uslove zadnjih 15 godina imaju drugi još i više ,npr.lani iza Partizana su ostali Efes,Pao,cigani.... Nisam video da su Efes,pogotovo Pao umrli od sramote.
Da bi ußao u plej of ima puno do Partizana ali se pitaju i neki drugi timovi.
I da ako ne uđemo u plej of nije sramota a o ne osvajanju nekih domaćih trofeja je još manja sramota.
Jebanje u mozak se odnosi na upravu kluba.
Da, sramota je za Partizan koji je uvek sa manjim budžetima pravio čuda da sad sa dobrim budžetom ne uđe u 10. Pritom ima najboljeg trenera u Evropi.

Sram bilo Duška Vujoševića za svaki osvojeni trofej koji nam je doneo.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.315
Локација
Kipar
Ko je ta "uprava kluba"?
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.300
Reaction score
11.905
Локација
Tu, odmah iza tebe

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
282
Reaction score
1.303
Локација
Čačak
Jebanje u mozak se odnosi na upravu kluba.
Da, sramota je za Partizan koji je uvek sa manjim budžetima pravio čuda da sad sa dobrim budžetom ne uđe u 10. Pritom ima najboljeg trenera u Evropi.

Sram bilo Duška Vujoševića za svaki osvojeni trofej koji nam je doneo.
Dule Vujošević nekih 5 godina nije prismrdeo drugo fazi EL. Tako da nije UVEK sa manjim budžetima pravio čuda.
Ako nije problem, možda sačekamo kraj ove sezone pa onda da sudimo?
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Nisi mogao da procitas u mom postu da sam u bilo kom trenutku spomenuo sut KP, bilo da je iz spot up situacija bilo da je iz driblinga. Termin koja sam upotrebio je produktivnost odnosno njegov doprinos u fazi napada. Smatram da se njegov ucinak u fazi napada ( bilo kroz sut, bilo kroz pas ) smanjuje sa povecanjem driblinga koj on odluci da uzme.

Isto tako sam misljenja da bi njegov ucinak bio daleko veci, bolji ukoliko bi kroz kretnje ( demarkacijom od lopte ) mnogo jednostavnije dolazio do boljih pozicija za pogled ka kosu jer je on u mojim ocima primarno poenter ( suter ), a kreator sa loptom ni sekundarno u pokusaju. Za ocekivati bi bilo da se i mogucnost da ga protivnici "tuku", smanji na taj nacin.

Mene su ucili da mi je mnogo jednostavnije da "pobegnem" defanzivcu kada nemam loptu u rukama, nego sa njom kada moram da driblam pa moram da je stitim. Pisao sam o njegovoj konstituciji tela, kao i vestini driblinga odnosno pregledu igre + distribuciji lopte. Ponavljam, smatram da generalno odluke koje donosi sa loptom u rukama bivaju sve losije sa povecanjem driblinga koje odluci da upotrebi.

Jezim se kada svojom demarkacijom dobije pas dupetom okrenut ka kosu ili kada dobije pas na 8m od kosa pa automatski mora da trosi dribling kako bi popravio poziciju. Naravno da se razumemo, daleko od toga da je to samo njegova odgovornost jer ima tu stvari koje bi njegovi saigraci trebalo da odrade kako treba.
Ovime bi se od njega napravio Dzejsi Kerol sa lošijim šutem.
Panter je sirotinjska verzija Duranta i pri tom manji i fizički ne baš spektakularan što mu pravi problem na fizičkoj odbrani, ali s druge strane u top 5 igrača u izolaciji u el. Ako mu se oduzme dribling postaje šuter gubi triple threat i njemu treba lopta u rukama da bi imao osećaj živi od toga.
Stoji da ne treba da glumi pleja, prevodi loptu, da treba da beži od udvajanja i bolje reaguje na fizički kontakt, ali ne treba da beži od čistog driblinga u situacijama gde je u prednosti.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.903
Reaction score
7.797
Budzet je oko 18 miliona, to su mnogo para, da se ne lazemo.

Ali nije taj budzet namenjen samo za igrace i strucni stab, vec su tu i carter letovi, hoteli i sta ti ja znam sve.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.505
Reaction score
29.246
Локација
Novi Sad
За наук многима... Одгледајте до краја!

Прво се критиковао Доужер, па се критиковао Пантер, па онда Камински, данас Аврамовић, Јарамаз и Смајлагић... Битно је да се искаже незадовољство, да се ”пишу” откази...

Подржи Партизан!

 

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
339
Reaction score
837
Локација
Kraljevo

vise sam na umu imao nesto ovako

da bude racionalniji sa driblinzima + da ukapira da na vreme treba da izbaci pas kada mu iskacu na piku jer lopta putuje mnogo brze nego sto se igraci krecu.
 
Последња измена:

Magma84

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
204
Reaction score
1.476
Локација
Beograd
Nije tačno da nemamo igru. Partizan je sinoc 3 četvrtine davao poene iz vrhunskih akcija, nikad više otvorenih čistih pozicija za tri posebno kad je Frenk bio u igri uz vrhunski protok lopte. Kvalitet Partizanovih šuteva je bio 10 puta bolji od Monakovog, na osnovu prikazane igre u prvom poluvremenu realnih 10 razlike za nas. Nas su ubili njihov ofanzivni skok, naivno prodate lopte i dekoncentracija pojedinaca. Fascinantno je da smo bili u egalu do zadnje deonice a oni imali 20 suteva više. To samo potvrdjuje već napisano. Po meni mozda i najbolja ofanzivna utakmica u gostima u zadnjih par meseci. Ta famozna četvrta četvrtina je potpuno iskrivila realnost po meni a realnost je da smo odigrali vrhunske 3 četvrtine napadački.
E sad, na nama je da izaberemo da li se fokusiramo na 15 razlike ili na mnogo pozitivnih stvari sinoc. Na kraju krajeva Monako je usrao Real kući.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.694
Reaction score
22.624
Локација
Beograd
Trifunoviću pozlilo na letu od Nice do Bolonje, dobro je, ali nije u kombinaciji sutra za sastav.
 

goodfornothig

Grobar
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
217
Reaction score
820
Локација
...
Analizirali smo svaki kosarkaski detalj, ali po meni prva stvar koja nam treba je da se otkrije neki novi Koprivica. Bata nije na nivou ovog strucnog staba, a sa njim i Moma. Na toj relaciji se dogadjalo najvise ispada.
Hteo sam da ga pomenem jos nakon utakmice protiv Makabija, ali nisam mogao zbog onakve utakmice. To je bila prva ove sezone da sam stigao sat ranije i izpratio zagrevanje. Razlika izmedju onog sto su oni radili i onog sto smo mi radili je nebo i zemlja. Ja ne znam sad sta je dobro ili lose, ali onolika razlika u intezitetu je barem da se stavi znak pitanja. Mislim da je to bilo jedna od stvari koja je uticala na onakvu prvu cetvrtinu.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

vise sam na umu imao nesto ovako

da bude racionalniji sa driblinzima + da ukapira da na vreme treba da izbaci pas kada mu iskacu na piku jer lopta putuje mnogo brze nego sto se igraci krecu.
To je ok i sad kapiram poentu,ali on se meni čini kao poprilično slab iz uhvati i šutiraj varijanti bilo da je spot up ili iz kretnje. Čak i kad ostane sam ima neki čudan dribling da namesti šut, već sam pisao da je objektivno slab spot ap šuter u odnosu na to kakav je generalno.
 
  • Like
Reactions: SMK
Top