Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.694
Reaction score
22.626
Локација
Beograd
Pa jeste burazeru, ali tom analogijom može da se kaže, zato oni nisu mogli da stoje poslednju četvrtinu, a mi davali migavac kad smo prolazili pored njih...
 

-sule-

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
284
Reaction score
1.681
Локација
Beograd
Eee ostarilo se, evo za nauk nesto mlađima. Moze Partizan ovako i onako da igra, pobedi ili izgubi. Cetvrta cetvrtina na koju kukate je kroz neku prizmu duzeg vremenskog perioda nekad sezona. Mozda ste sve u pravu sto kritikujete, sve sam to procitao na nekoliko prethodnih stranica.
Zapamtite Partizan je institucija. Da li Bruno nervira moje dete. Da i zali se dete na njega sinoc. Na neki svoj nacin dozivljava ono sto Stojance napisa o njemu. Poenta je tom detetu ( a i svima nama) objasniti da se nekad ne pobedi. Treba mu preneti ljubav prema Partizanu i nauciti ga pravim vrednostima. Ne sme da se pljuje po nasim igracima. To je nas igrac i bori se najbolje sto moze.

Sa kolena na koleno!
 

goodfornothig

Grobar
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
217
Reaction score
820
Локација
...
Pa jeste burazeru, ali tom analogijom može da se kaže, zato oni nisu mogli da stoje poslednju četvrtinu, a mi davali migavac kad smo prolazili pored njih...
Apsolutno tacno, samo nisam video razliku izmedju druge, trece i navedene cetvrte, pa mi je to malo verovatno. Kad smo mi krenuli da igramo, oni su se totalno pogubili. Iz onakvog pionira u ovakvu arenu je bio dosta bitan faktor. Nevezano za to pricam na uzroku od 3 godine, ja sam barem takav utisak stekao. Glas, Trifa, izlazak iz svake povrede... Svaka utakmica sa jednim danom pauze, toga se i Zoc dotakao u prvoj sezoni, posle gostovanja u Turskoj, ako me pamcenje dobro sluzi.
Moma npr nas je kostao celog Smitha.
 

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
324
Reaction score
2.273
Локација
Novi Sad
Analizirali smo svaki kosarkaski detalj, ali po meni prva stvar koja nam treba je da se otkrije neki novi Koprivica. Bata nije na nivou ovog strucnog staba, a sa njim i Moma. Na toj relaciji se dogadjalo najvise ispada.
Hteo sam da ga pomenem jos nakon utakmice protiv Makabija, ali nisam mogao zbog onakve utakmice. To je bila prva ove sezone da sam stigao sat ranije i izpratio zagrevanje. Razlika izmedju onog sto su oni radili i onog sto smo mi radili je nebo i zemlja. Ja ne znam sad sta je dobro ili lose, ali onolika razlika u intezitetu je barem da se stavi znak pitanja. Mislim da je to bilo jedna od stvari koja je uticala na onakvu prvu cetvrtinu.
Bata i Moma nisu na nivou strucnog staba?! Kako smo onda proslu sezonu uspeli da izguramo sa maltene 7 igraca u rotaciji po 38-39 minuta bez povrede (osim Exumovog odsustva od 10ak dana na pocetku sezone i Alexinog pada protiv Reala na sta ne mozes da utices). Bukvalno smo bili najspremnija ekipa Evrope.
 

goodfornothig

Grobar
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
217
Reaction score
820
Локација
...
@Vanjor Ja sam stekao takav utisak. Prvo minutaza je daleko od 38,39 minuta. 30 Zek i Lesor, Panter 27, ostali ispod. Mislim pre 2 sezone se i Zeljko dotakao naseg izgleda sa jednim danom pauze, ali ruku na srce pricao je i o minutazi na poslednjoj konferenciji prosle godine i kako je ona uticala na to kako smo izgledali, barem dok nije prekinuta :D
Ja imam lose misljenje o njima i tesko ga je promeniti. Nece biti nikad na nivou Ace Matovica u mojoj glavi. Nema koji ga igrac nije pomenuo, poslednje Kaboklo u svom prvom invervjuu, barem koji sam ja procitao.
 

Anonymous

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
175
Reaction score
980
Danas bi bilo jako lijepo da pobijedimo i ispravimo, po meni, jedini kiks ove sezone u Evroligi. Ako to uspijemo danas napraviti, mislim da ćemo se vratiti na pravi put, jer nam slijede Bajern i Efes kući. I još nešto, siguran sam da ligaški dio završavamo sa 5-0. U Milanu i puta Barsi šta Bog da.
 

Cobi

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
104
Reaction score
306
Kladionice nam daju realne izglede
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.218
Reaction score
33.562
Локација
vaginamandibularia
Danas bi bila senzacija da pobedimo, posebno ako se ovima vrati sengelija. U pitanju je ekipa koja uz real ima najvece navlacenje od strane sudija u ligi, a ni mi nismo nesto u formi.

Inace, statisticki gledano, prvi smo u EL u procentu suta za 2 i sa bacanja ali zato poslednji po skoku i asistencijama. Dodaj tu cinjenicu da smo medju cetri najgora po broju izgubljenih lopti i eto ti recepta za katastrofu.

Odbrambeno smo sjajni u broju dopustenih defanzivnih skokova protivnika, prvi u ligi. Ovo je produkt dobrog suta za dva, gomile iznudjenih faulova koji za rezultat imaju bacanja, ali i jezivog broja izgubljenih lopti zbog cega dosta napada i je zavrsimo sutem.
Dobro stojimo i u broju primljenih rampi, samo jedna ekipa je manje bananirana po utakmici.
Ono sto me cudi je da smo cetvrta najbolja ekipa po procentu primljenih trojki. Medjutim, katastrofalan skok za rezultat ima da nam protivnici sutiraju najvise trojku u ligi, uz armani.
Druga smo najgora ekipa u zagradiivanju sopstvenog obruca, medju cetri najgore u broju dopustenih dvojki i po ukradenim loptama protivnika.

Znaci, ko sto su i najveci slepci videli jos odavno, ekipa skripi na pleju i atletski smo kurac pa nam je skok misaona imenica.

Da li ce ove stavke biti dovoljne za plasman u plej in, videcemo. Licno se nadam, ali ne verujem.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.458
Virtus nije izgubio kod kuće u EL od prvog kola, samo kažem. Trenutno smo daleko od forme da bi mogli bilo kome da pretimo. Ako budemo imali više od 3 raspoložena igrača večeras onda je sve moguće.
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
840
Reaction score
3.754
Локација
#вчћпдр

Cobi

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
104
Reaction score
306
Od ovih standardnih Panter, Dozer Ledej, Naneli, Kaminski mozemo da ocekujemo dobar do odlican doprinos al oni ne mogu da iznesu ceo mec, tim pre sto su optereceni minutazom. Najbitniji je doprinos Jaramaza, Alekse, Smajlija, Kabokla al u oba pravca jer su to igraci koji mogu da promene ritam meca i odvedu ga na ovu ili onu stranu. Ako ga nema, ovde nema cemu da se nadamo. Red je da se neko od njih probudi.
 

Magma84

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
204
Reaction score
1.476
Локација
Beograd
Očekujem Smith-a u postavi veceras umesto Jaramaza. Poznaje protivnika najbolje a o motivaciji neću da govorim…
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Nema razloga za pezimizam pred danasnji mec.
Istina je da Virtus rusi redom sve kod kuce, ali istina je i da su drasticno pali u formi. Nekoliko poslednjih utakmica su jedva prelomili kod kuce i to znacajno slabije rivale, a na strani ne mogu da se sastave. Licno sam ubedjen u pobedu.
Napred Partizan!
 
Top