Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
320
Reaction score
2.037
Локација
Beograd
Ove godine pasovi ka centrima ne funkcionisu i to se najbolje vidi u prvih 12 nasih poena sinoćne utakmice, u stvari u uvodnom delu meca. Meni je to prosto neverovatno. Moje misljenje je da je nasa centarska linija prilicno jaka, a i bekovska nam je takodje jaka, medjutim da u nekim situacijama bek bira sut van balansa za 2 poena, umesto da doda centru koji je sam je zaista za nepoverovati. Okacicu dole sve poene Partizana od sinoć, a narocito skrecem paznju na napad pri rezultatu 10:10. Sta je Panter izabrao u toj situaciji umesto da jednostavno spusti loptu Kaminskom je nesto sto mi nije i nece biti jasno. Da je taj sut Panter promasio, ja verujem da bi mi dobili utakmicu sinoc.
Do kraja imamo dosta utakmica kući i moramo svi zajedno odbraniti domaći teren. Po dosadasnjem iskustvu, ova ekipa ce biti najbolja onda kad je najteže, ali neke stvari jednostavno moraju da se poprave. Pas ka centru posle pika mora biti brzi i bolji jer to uvek dovodi do lakih poena, kucanja koja dižu publiku, a realno je izvući i koš faul. Mislio sam da ce se situacija popraviti od povratka Alekse, ali mi se cini da je jos gora. Ja odbijam da poverujem da Panter, Naneli, PJ, Aleksa ne umeju pas da daju i verujem da cemo nesto od tih pasova videti u sledecim utakmicama.
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
466
Reaction score
2.594
Ono što svi vidimo, to se ogleda i u statistici. Ubedljivo smo posljednji u Evroligi po broju asistencija po utakmici. Kretanje lopte i igrača u napadu nam je na nuli, pa se sve svodi ili na isforsirane šuteve za tri (gdje takođe uopšte ne briljiramo, za razliku od prošle sezone), ili na harikiri prodore. Da je oktobar, pa da se nadamo da će se to nekako riješiti uigravanjem. Ali februar je, a mi igramo daleko gore nego u decembru. Sreća pa imamo lakši raspored do kraja, pa bi trebali uhvatili plej in, ali nam je valjda svima jasno da od ponavljanja prošlogodišnje igre nema ništa.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.316
Reaction score
37.436
Samo kod onih koji su "novi" u ovoj situaciji. Ja imam traume od protivničkog presinga još iz doba DV, meni ovo nije ništa novo. Ako zbog nečega prestanem da pratim košarku to će biti jebeno izvođenje auta i prenošenje lopte pod pritiskom. Lakše svarim 0/35 za 3 poena.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.749
Reaction score
6.268
Zek bez poena. Malo je igrao.
On je produktivan samo kad ide 30 minuta , da ne kažem 35+. gubimo po meni ključnog igrača sa ovako malom minutažom.
U odbrani krpi skoro sve. U napada nas je milion puta vadio iz govana kad nikom ne ide. Plus sto daje tu čvrstinu.
U sustini i dalje lutamo sa postavkama a dosao je februar.
Ne znam kako neko može da igra iole dobro a da ne igra u kontinuitetu . Gde je bio Ponitka u Monaku. Smit isto. Razumem specijale i da je Željko genije ali ova grupa momaka ga očigledno bas i ne kapira.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Samo kod onih koji su "novi" u ovoj situaciji. Ja imam traume od protivničkog presinga još iz doba DV, meni ovo nije ništa novo. Ako zbog nečega prestanem da pratim košarku to će biti jebeno izvođenje auta i prenošenje lopte pod pritiskom. Lakše svarim 0/35 za 3 poena.
Ма хвала ти брате, рестартова ме на фабричка :D

Ово сад је пи.кин дим шта ми је Тепа радио у младости.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.354
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Uf ovde se ne bih složio ni malo. Prvo da naglasim pre nego što neko skoči ja Zeka volim kao brata. Ali njegova odbrana skok i sve te neke stvari koje bi trebale da dolaze od četvorke su nisu na nekom nivou. Naravno on poništava sa milion malih stvari, sa tim što može da izmisli poen u napadu kad god, što može da preuzme dosta igrača itd
 

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.584
Reaction score
3.109
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD
Sta reci poslije onakve utakmice? Imam osjecaj da vecinu igraca boli kurac, kao da im nije bitno, sto sam i dobio informaciju jutros od ljudi koji su se zadesili sa njima na aerdromu u 04 ujutru na aerodromu. Mozemo mi braco pricati i o plej inu i F4 kad ove godine hemije nema i sve lose funkcionise. Brate iz Nikisica izdrzi! Volim Partizan!
 

Cobi

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
103
Reaction score
302
To sa asistencijama mi malo smeta. Ne mora nesto da se zove asistencija ako je plod timske igre. Dobar blok, livada, dobar povratni na klouzaut to je stvar opredeljenja trenera.
Ali jeste istina sto @Batallion kaze da nekad komplikujemo i nevidimo dobar pas pa na silu bi.
Mislim da ta iskakanja visokih igraca na nase bekove treba da rasevamo odmah pasom u sirinu pa rol igrac ili cosak ako neko skupi. U vecini situacija nasi bekovi mrče loptu dok ih visoki igrac pritiska. Fala bogu imamo masu igraca koje na koje visoki igraci moraju da iskacu i to treba pametnije da koristimo.
Cigani ce sve da preuzimaju protiv nas i treba nam efikasniji spacijali za to. Ionako sudije nista ne sviraju kad mlate Pantera Douzera...
 

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
339
Reaction score
837
Локација
Kraljevo
Zek se nije vracao kada nije pokrio sa strane akcije nakon sto je FK izasao da na sut ( na 45' ) na Belinelija, a onda Belineli spustio dole ne znam kome bese na lagano zakucavanje. Kadar ispod kosa na nasu klupu, a tamo svi od reda u neverici zbog Ledeja :).

Po meni defanziva nije toliko zatajila ( cak je bila izuzetno korektna ) koliko je zatajio napad.

Jel smo zaboravili kako je Vanja ubacivao lopte iz auta ?
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.316
Reaction score
37.436
Ма хвала ти брате, рестартова ме на фабричка :D

Ово сад је пи.кин дим шта ми је Тепа радио у младости.
Sve to ide sa godinama staža, iskustvom... Tako se meni pokojni ćale smejao kada sam se stresirao oko nekih "nebitnih" utakmica u fudbalu. On je preživeo Hejsel i Vasovića, ništa posle toga mu nije teško padalo. :D
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
490
Reaction score
1.754
Zek se nije vracao kada nije pokrio sa strane akcije nakon sto je FK izasao da na sut ( na 45' ) na Belinelija, a onda Belineli spustio dole ne znam kome bese na lagano zakucavanje. Kadar ispod kosa na nasu klupu, a tamo svi od reda u neverici zbog Ledeja :).

Po meni defanziva nije toliko zatajila ( cak je bila izuzetno korektna ) koliko je zatajio napad.

Jel smo zaboravili kako je Vanja ubacivao lopte iz auta ?
Koliko puta ostadose protivnicki igraci sami pod kosem? Evo ja cu ti reci 8 puta, ako je to odbrana onda jebiga.
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
335
Reaction score
1.759
Локација
Панчево
Ma nema sta, rezultati su na nasoj strani..
Tvoj odgovor veze nema sa kontekstom. Na stranu rekla kazala naklapanja kako si nešto čuo od nekog, a taj neko je subjektivno procenio da nekom trećem nije dovoljno stalo, iako nijedan argument nisi naveo, sad se prebacuješ na rezultate...pomešao si vodu i ulje, izgleda.
 

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.584
Reaction score
3.109
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD
Jeste kralju samo što je taj neko svaki put sa klubom na putovanjima, pa zna malo bolje od tebe i mene. A ti legendo ne trebaš braniti igrače i Partizan od mene.
Ps. Dihtung još nije za promjeniti, ne sikiraj se.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.623
Reaction score
5.384
Pa najjace da ce da pate 10 dana nema se vreemena za to... Zeljko ih odmah sprema za sledecu.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.543
Reaction score
3.822
Локација
Beograd
Pa izgleda da mora da ih brani kad siris ovakve stvari koje su kao sto je realno rekao subjektivna procena.
 
Top