Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.280
Reaction score
10.725
Локација
underground
Prosla sezona, prijatelju, i SP. Pogledaj, pa onda lupetaj. Nije svaki centar jebeni Jokic. Pa i Ledej ne igra na nivou jer mora sam da se ugurava u reket sa trojke. Samo mi pre nego sto napises da sam se nalupetao prvo napisi u cemu, pa da ti lepo objasnim. Paspalj, Beric, Grbovic, nemaju pojma sta pricaju, eto ti i Stojance ste najpametniji.
Ajde da demistifikujemo pitanje pleja. Koji bi se elitni plej uklopio u budzet ove ekipe ? Recimo da nismo doveli Doziera koji po recima Savica ima Eksumovu platu . Koji bi se elitni plej uklopio u platu koju prima Dozier ? Ja tvrdim nijedan od desetak elitnih. I Gos i taj Kalates imaju vecu platu da ne govorim o ovim sa vecim rejtingom.
Ili mislis da mozemo priustiti ko neki Kampaca a da mu Vildoza bude zamena , sto smo u prosloj sezoni videli da je garancija nicega ?
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Ау, каква хајка на Жељка. Гробари, ако имате мало мозга, станите на страну свог тренера, па нека је све наопако. Ако ми, навијачи Партизана у овим данима не станемо иза свог тренера и клуба, ми заслужујемо све ово што нам се последњих 12 година дешава.
 

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
324
Reaction score
2.273
Локација
Novi Sad
"Smailagić je bolestan, nije igrao Kup, on je na ispitivanjima, traže se razlozi zbog čega se to kod njega obnovilo" - Pešić

Valjda nije opet to sto je imao kad je smrsao i nije nedeljama bio u treningu?
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Po ovome bi rekao da jeste
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Losa karma jebem joj mater.
Opet i opet, ocekujem reakciju.
Ne moraju svi da reaguju, ali kapiten mora da pocne pa pogadja, Aleksa da probija a Naneli da kaznjava..
 
Учлањен(а)
23.07.2018
Порука
366
Reaction score
2.283
Локација
Kraljevo
Naslov u stilu, Bil Gejts i ja imamo preko 100 milijardi.
:pop
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Mislim da ce se protiv Efesa srusiti Arena. Apsolutno svaki Grobar koga sretnem mi kaze isto - ne mogu da docekam utakmicu. Zeljko je zasluzio bezrezervnu podrsku. A i napad na njega je, u poremecenoj drzavi, napad i na klub, jer znamo sta sledi posle Zeljka. Ikebana. To bi oni i hteli, ali za sada mogu da dobiju samo kurcinu.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.270
Reaction score
18.316
Локација
Kej Republika
Jebote ja pomislih pauza sad, taman malo da se trenira vise, skupi ekipa. Kad ono prc.

Jebale vas repstacije, da vas jebale...

Podsetimo da je Ledej (Azerbejdžan) među osam reprezentativaca koji trenutno igraju u Partizanu. Za nacionalni tim Srbije igraju Aleksa Avramović, Uroš Trifunović, Balša Koprivica i Ognjen Jaramaz. Mateuš Ponitka je otišao za Poljsku, Džejlin Smit za Hrvatsku, a Bruno Kaboklo je u Brazilu.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Vazno je da ovi sto ostaju rade oporavak, suteve, izvodjenje lopte iz auta, suteve,da se zdravo hrane, sutiraju, ds lepo spavaju i odmore se i opet sutiraju.
Ostalo ce doci na.svoje.
 
Top