Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Учлањен(а)
22.02.2023
Порука
278
Reaction score
2.565
Локација
Subotica
Vlada Androic koji place na klupi tokom skandiranja Zeljku je dovoljno da ja ni nocas posle pobede ne zaspim… ovo sto Partizan cini za sve nas i od svih nas je nesto neverovatno, rezultati ako dodju super, pamtite ovo i pricajte deci, unucima, kao sto Zeljko rece, za ovo se valja roditi. Bravo Grobari!
 

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
574
Reaction score
3.084
Јебем ти пичку од човјека кад сузе ми саме иду низ лице слушајући НАЈВЕЋЕГ.

Све нам је рекао :respect

Шаљите хитне на двије локације, једна правац Железник друга Андрићев венац.
Emocija .. to je Partizan nisi picka nego čovek..
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.559
Локација
Beograd
Divna podrška ocu Žocu, odlična igra i pobeda, ubitačna kzš!
Šta ćeš lepše! :clap

:napred-partizan:

Grobari, ne smemo nikako zaboravimo momke na fudbalu koji se takodje bore za sveti dres i koju zasluzuju istu podrsku kao i kosarkasi!

Moraju svi da shvate da Partizan nema nikoga osim nas i da MI, obični ljudi, navijači, simpatizeri - jesmo Partizan! I zato, ko god može, kad god može, ne samo uz košarkaše, nego i uz fudbalere...i uz bilo koji naš klub, ako nađe vreme i priliku!

:napred-partizan::napred-partizan:

Evo, kad već dođosmo do podrške našima, i kad je već ova tema o košarkašim tako posećena, hajde da vas i ovde pozovem da bar ,,južna pruga,, za vikend dođe u Niš i tamo podrži naše košarkašice koje su ušle u završnicu Kupa...

:napred-partizan::napred-partizan::napred-partizan:
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Svetislav Pesic! Svetislav Pesic! Poslali smo mu Ladu Nivu, vratio nam Aston Martina ❤️
Veliki Aleksa ceo tim na ledja i po pobedu. Sjajna podrska za ekipu i naravno pre svega za Zeljka...

SVI U MILANO!
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.817
Локација
Beograd
Aleksi pred neku odlučujuću utakmicu u sezoni organizovati prijateljski meč sa reprezentacijom protiv nekih anonimusa, tipa Trinidad i Tobagoa, dovesti mu kontigent dece iz VIII-2 da navijaju "Aleksa, Aleksa!" i da se nadamo da poludi kao uvek posle reprezentacije.
AJDE BRE!
Upravo sam isto to rekla i ja u hali... Prija mu...
 

Lazarus

Početnik
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
41
Reaction score
282
"Знам каква је моја будућност. Ја не видим себе нигде сем у овом клубу. Или ћу бити овде или нећу радити."
Рече Жоц.
... i zvanično postade najveći Partizanovac ikada.

Imali smo mi mnogo velikih ličnosti, u mnogim sportovima, ali ova izjava je potpuno drugi nivo.

Ova izjava je suština svega.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.212
Reaction score
15.801
Локација
Beograd
Licenca?

"Meni će uvek biti najvažnije mišljenje saradnika, igrača i navijača. Tu se sve završava. Klub raste, svi su to prepoznali u Evropi. Evroliga prepoznaje kada je jedan klub stabilan, to je kada ima sopstvene izvore finansiranja. To čine ovi navijači i da Partizan može da izađe pred Evroligom sa planom i programom koji je odličan i koji su klubovi prepoznali, ja sam veliki optimista, ali da ne žurimo, želim da se zahvalim svima. Mi drugu godinu za redom reprezentujemo i ovaj grad i državu na najbolji način, nadam se da ljudi to prepoznaju i da će prepoznavati i dalje."
 

vernijug1

Početnik
Учлањен(а)
01.04.2023
Порука
117
Reaction score
264
Локација
Zemun

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Uzivanje je bilo veceras gledati kako igramo, energija na visokom nivou, na momente sjajna odbrana i vidi se da ima mesta za napredak u istoj. Andjusic prijatno iznenadjenje, konacno da odigra jednu zrelu utakmicu, Ponitka isto bez obzira na ucinak od samo dva poena. Kevin veceras spustio gas, sutirao samo kad treba bez srljanja i brzopletosti.
Zek Ledej, sta reci. Covek zver! Onakvu energiju bez izlaska iz igre i ucinak u odbrani i napadu retko koji igrac moze da uradi.
Aleksa kao u transu, kad udje u mod tesko ga je zaustaviti. Dace bog da tako nastavi!
ZOC sve rekao. Ne bih ja tu nista dodao ni oduzeo.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.316
Reaction score
37.436
Па мајку му јебем шта је проблем да стално овако играмо :D
Nema tu draži. :D

Borba bre! Aleksa i Đuša uz kapitena i Zeka zaklali Murata. Ponitka se diže... biće to dobro.

Klajburna momentalno kidnapovati i ne puštati iz nekog podruma dok ne istekne ugovor sa Efesom.
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Hvala Željku i momcima na predivnoj večeri, naročito na ovoj legendarnoj konferenciji za štampu.
Prvi put i da se zahvalim zvalavom pederu, jer je zahvaljujući njegovoj brzopletoj glupoj reakciji ujedinio sve grobare, regrutovao nove i dobio još veću armiju, koja mu neće oprostiti sva njegova maltretiranja. I u znak zahvalnosti sad možeš da crknes kao pseto!!!
 
Top