Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
659
Reaction score
5.286
Локација
Nis
Kakvo vece, jos sabiram utiske.
Moram da kazem sto su jos neke kolege pisale, ova atmosfera i energija mora da bude i na fudbalu, to nase Grobarcine koje nose sveti dres zasluzuju.
Sinoc u areni Taki, Natho, Jovanovic, Ovusu... Takii.jpg
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Iako nam je sezona rezultatski, imajuci u vidu kvalitet tima i trenera, poprilicno sranje do sada (moje misljenje), zaista mi je sinergija navijaca, podrska Zeljku i ekipi daleko daleko vrednija od svega.
I zelim da izjavim za dnevnik da i dalje jako verujem u velike, najvece uspehe na terenu ove sezone.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.947
Локација
Žrnov
Ne znam kako vi, ali ja skoro do 3 jutros nisam mogla da zaspim... prvo sam naravno po povratku sa utakmice odgledala snimak, pa onda konferenciju, pa sve klipove na YT koji su u međuvremenu postavljeni :buhaha

Elem, ovako:
1. Podrška Najvećem :respect
2. Konferencija :respect
3. Od jutros na društvenim mrežama (a i uživo) :picka-ciganska: kmeče - prelepost

Što se konferencije tiče, mislim da je ta neka višegodišnja licenca (3-5) godina skoro pa izvesna. Realno je da se tu najviše pitaju klubovi, vlasnici A licence. Tu možda i leži Želimirova pomirljivost i (pre)blage reakcije, neuobičajene za njega, i na neka suđenja, a posebno na ono iz Madrida prošle godine. Moja neka kontemplacija i zaključivanje, nemam nikakve informacije, da se razumemo.
Druga bitna stvar sa konferencije - Želimir je loptu prebacio na Ostoju smrdu na neki način - vrlo je bitno da se 31.3. plati taj ostatak poreza koji dugujemo! A i lepo mi je što je rekao da mu je najbitnija podrška stručnog štaba, igrača i navijača. Ja tu nigde Ostoju nisam pronašla.

Što se igre tiče, mislim da tu ne treba ništa previše analizirati jer su sinoć neke druge stvari bile bitnije. I drago mi je da su ljudi to prepoznali.

Sve u svemu, ja sam prezadovoljna. I bila bi stvarno sramota da se niko od igrača ne pojavi u subotu na JNA.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Aleksa je jedini igrač koji može da probije i u napadu odlično funkcioniše sa Kaminskim gde je ovaj sekundarni plej i širi i postavlja ljudske blokove. S druge strane kad Aleksa kamenjari pa idu ispod bloka skroz onda ni to ne vredi. Od Doziera se očekivalo slično ali on živi i umire od poludistance što je ok poenterski ali nije za protok lopte, a defanzivno je ponajbolji svakako.
Zato kad god od Doziera vidimo neku agresivnost napad obruča igru pod kontaktnom cela ekipa proigra.
E a brate kontam da ga i ubise ovi faulovi u napadu, sinoc je dva dobio na neke pokusaje ulaza.

Takodje, sinoc je lepo pretrcao Larkina i poentirao na ulazu, tacno ga je u prvom koraku ostavio, i nejasno mi je sto to ne radi, jer se vidi da zna i moze…
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.593
Reaction score
13.580
Локација
Yaoundé
Ne znam šta bih napisao, da već nije prethodno rečeno ovde...

Možda jedino da me zamalo srčka nije trefila kada je Anđušić (u grob će me oterati!) nakon par dobrih poteza napravio onaj faul na sredini terena, za koji je nakon prvog usporenog snimka bilo jasno kako će ga sudije okarakterisati. Srećom, i on se brzo vratio...

Ono što mi je zasmetalo bilo je da je, koliko mi je ciganski SK to omogućio da čujem, da je nekoliko puta počinjalo skandiranje žvalavom koje bi brzo bilo pokriveno drugim skandiranjem. Zaista je bilo tako ili je opet radila njihova montaža tokom prenosa?

Sad, nakon prospavane noći, zapravo je nebitno... :shal
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.458
Iako nam je sezona rezultatski, imajuci u vidu kvalitet tima i trenera, poprilicno sranje do sada
Ako se desi ono što svi priželjkujemo, a što je koleginica @JasminaT spomenula u postu ispod tvoga, onda je ova sezona rezultatski "nebitna". Odnosno, pobedili smo "najbitniju" utakmicu i dobili rat umesto jednu bitku.

Ali, dok zvanična potvrda ne stigne, a neće bar još 2 meseca, da se mi okrenemo otaljavanju posla u ABA i pokušamo da u EL uradimo sve što je do nas da uđemo u doigravanje sa najbolje moguće pozicije, da se tim konačno "očisti" od povreda i da krenemo da meljemo kada bude najvažnije.

kako ga grli Majk Dzejms i Vil Klajburn
Za ovog drugog ne priznajem ništa osim ako ga Savić nije nekim slučajem "sprečio" da odleti nazad za Stambol. :D

Ima sta da se probere u ovaj Efes za iducu sezonu
"Malo" sam dosadan, svaka čast svima, ali Klajburn je klasa za sebe. On i brat Lajsna, kakva bi to žurka bila... Kakvi Larkinii, Majk Džejmsovi i ostala boranija. :D
 
Последња измена:

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.903
Reaction score
7.797
Kako su lepa jutra nakon velike pobede, pa iskreno svakome su nedostajala.

Jutarnja kafica, obaveza bez, popodne ceka kafana, jedini je problem sto ja ne mogu tamo da dobijem Zoc pivo, al moze i skopsko :D

Poruka za goste, nece on nidje, kad vidite kako ga grli Majk Dzejms i Vil Klajburn gace ima dodatno da vam se tresu.

Ima sta da se probere u ovaj Efes za iducu sezonu :pfc:
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
pa nesto slabunjavo,ali bitno da se orilo. Doduse mnog manje bitno nego to sto je Zeljko ispostovan kao nikada.
Ima sta da se probere u ovaj Efes za iducu sezonu :pfc:
Ne znam da li slucajno,ali Zoc se pozdravi samo sa Larkinom i Clayburnom :cool:

Cestitke ekipi na pobedi,ali pre svega sto su izginuli na terenu. Pored ovih kosgetera koji su i odbranu kidali,velike pohvale i za Ponitku koji je igrao sa ogromnom energijom.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Ono što mi je zasmetalo bilo je da je, koliko mi je ciganski SK to omogućio da čujem, da je nekoliko puta počinjalo skandiranje žvalavom koje bi brzo bilo pokriveno drugim skandiranjem. Zaista je bilo tako ili je opet radila njihova montaža tokom prenosa?

Nisu ni montirali ni utisavali, cak naprotiv - cini mi se da je komentator svaki put ispostovao i odcutao dok traje skandiranje :clap
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
840
Reaction score
3.754
Локација
#вчћпдр
Konferencija za novinare stavila utakmicu i rezultat u drugi plan. Sjajno Grobarkso vece, ovo je trebalo i nama i ekipi I Zeljku.
Meni u par navrata krenule suze, a sigurno nisam jedini.

Fenomenalna izdanja kompletne vanjske linije plus Zakarije.
Bruno izgleda zaboravio kompas u Brazilu. U prvom poluvremenu izgubljen u vremenu i prostoru u odbrani (da ne bude da je sve bilo sjajno i bajno :) )
 

Magma84

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
204
Reaction score
1.476
Локација
Beograd
Ne znam kako vi, ali ja skoro do 3 jutros nisam mogla da zaspim... prvo sam naravno po povratku sa utakmice odgledala snimak, pa onda konferenciju, pa sve klipove na YT koji su u međuvremenu postavljeni :buhaha

Elem, ovako:
1. Podrška Najvećem :respect
2. Konferencija :respect
3. Od jutros na društvenim mrežama (a i uživo) :picka-ciganska: kmeče - prelepost

Što se konferencije tiče, mislim da je ta neka višegodišnja licenca (3-5) godina skoro pa izvesna. Realno je da se tu najviše pitaju klubovi, vlasnici A licence. Tu možda i leži Želimirova pomirljivost i (pre)blage reakcije, neuobičajene za njega, i na neka suđenja, a posebno na ono iz Madrida prošle godine. Moja neka kontemplacija i zaključivanje, nemam nikakve informacije, da se razumemo.
Druga bitna stvar sa konferencije - Želimir je loptu prebacio na Ostoju smrdu na neki način - vrlo je bitno da se 31.3. plati taj ostatak poreza koji dugujemo! A i lepo mi je što je rekao da mu je najbitnija podrška stručnog štaba, igrača i navijača. Ja tu nigde Ostoju nisam pronašla.

Što se igre tiče, mislim da tu ne treba ništa previše analizirati jer su sinoć neke druge stvari bile bitnije. I drago mi je da su ljudi to prepoznali.

Sve u svemu, ja sam prezadovoljna. I bila bi stvarno sramota da se niko od igrača ne pojavi u subotu na JNA.
O ovome razmišljam sve vreme. Željkovo ponašanje posle brutalnih pljački (Oly, Real, Virtus….) je potpuno u skladu sa cinjenicom da nam licenca zavisi od stava tih klubova. Mogli smo da dramimo, pišemo saopštenja, šiljimo kurac itd. Zeljko je izabrao da iskulira, sagleda siru sliku i fokusira se na dugoročni cilj a to je dobijanje A licence. Ako je tako, Želimir je najmudriji i najnamazaniji lik u sportu. Ja verujem da je tako!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.947
Локација
Žrnov
......Zeljko je izabrao da iskulira, sagleda siru sliku i fokusira se na dugoročni cilj a to je dobijanje A licence. Ako je tako, Želimir je najmudriji i najnamazaniji lik u sportu. Ja verujem da je tako!
Dosadna sam, ali moram, da bismo svi bili svesni - A licencu NEĆEMO dobiti. Nikada.
Dobićemo, zdravlja Bože, neku višegodišnju, koja će nam omogućiti veći prihod od tv prava i marketinga. Ali to neće biti A licenca.

Ponavljam ovo stalno da ne bi došlo do nekih razočaranja kada je ne budemo dobili.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.458
@Залад
Apsolutno razumem čoveka. Pa meni su suze krenule pre 15 minuta kada sam 17. put gledao Željkov ulazak u halu, više od 12 sati posle utakmice. Uz onakvu energiju, emociju i Grobarštinu dobro je pola ljudi živo dočekalo kraj.

@JasminaT
Mislim da većina po nekom default-u viče A licenca iako ne kapira značaj iste. Vlasnik A licence je tehnički (su)vlasnik lige. To nam neće dati nikada, ali nam ni ne treba. Dovoljno je da klub dobije bilo kakvu "mirnoću" i otklon od domaćih govana i njihovog blata. Za početak na 3-5-7 godina, kako god. Da najveći može da sedne, otvori ACME planove i žurka onda počinje.
 
Top