Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.269
Reaction score
18.301
Локација
Kej Republika
Ove sezone jedino vredno pomena sa naših gostovanja su verni navijači.
Sve ostalo? Očajno. Neće, pa jebeno neće. Nikako. Preslikani porazi. I za sada samo 3 pobede na strani.

Šta očekivati u aba? U EL svuda imamo bar pola hale naših. U PG i u Areni, igraće protiv pune hale mrzitelja Partizana.

Ne miriše na dobro. Nadam se da grešim, debelo.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.903
Reaction score
7.791
@JasminaT
Sta je to bitno?

3 pobede na strani eeeej, od kojih jedna je Asvel.
Ima i ta Alba, mozda se popravi utisak.
Najgora napadacka ekipa, ubacila 16 trojki, ima nesto i do odbrane.
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
295
Reaction score
2.644
Локација
Beograd
Više mi je preko glave da slušam i čitam kukanja zbog Mirotića, Nejpira, ove trojke, one trojke. Kad god smo usmjerili energiju na nebitne stvari loše smo prolazili.
Šta vam je bre ljudi, šta se dešava sa mozgovima kod nas? Baksuz nas bije ove sezone, zašto ne znam, ali jeste baksuz. Ali u suštini do nas je i i dalje jedva čekam sledeći meč. Vidi se da smo jako blizu velikih koraka, a da li ćemo ih napraviti ne znam. Ovo je mnogo mnogo bolje nego prije mjesec, dva. Igramo i dobri smo. Sad treba da probamo da budemo još samo malo bolji i pada Barselona.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Вечерас смо чак били добри дефанзивно, пар пута им истекао напад, узели бруку лопти, ал' неко нас је проклео да шутеви ван баланса и преко руке улазе готово у 100% омјеру.

Чак смо и оно неписано правило да ће нам се негдје вратити сјебали, неће па неће.

Играчи не смију да падну, тјерај даље.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Andjusic stoji sam na 3 Lidej po cenu zivota ide on da zavrsi a protivnik i sudija i ceka hala i bog i svi vide da je nece dodati po cenu zivota. Mi nekako da se umuvamo u top 10,cisto da se lozimo jos malo ali smo generalno ok kod kuce ali u gostima se pravi prica,kao protiv Valensije sto smo igrali. Ceka nas Barsa u gostima to moze i da se igra rastereceno jer nisu ocekivanja velika.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.067
Reaction score
3.975
Локација
Beograd
Pritisak ako nije preko 200, eto vala.
Strašne odluke smo donosili u 4/4 da ja ne znam više šta da kažem.

Na stranu sve, imali smo ih i nismo znali da ovo dobijemo. Mučeni Željko, teško njemu.
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
977
Reaction score
309
Najače od svega smo mi koji kao cigani svoje greške svaljujemo na sudije!
Ova utakmica je dobro odigrana bolje nego ona u Beogradu. Nama je deseto mesto ove godine kao osvajanje Evrolige to je zaista veliki uspeh i moramo za to da se borimo.
Samo da prodje još Barsa, pa kreće naše vreme!
Ajmooo crno beli!
 

Monster

Početnik
Учлањен(а)
11.08.2011
Порука
116
Reaction score
311
Zasto naricete ko zadusne babe? Sva su nade propale? Gotovo je, nemamo vise sansi? Gospodo, sa vama nesto ozbiljno nije uredu.
Ledej je ono promasio namerno ili sto nije zeleo ili mozda,ali mozda je to sport i gde proturas loptu kroz obruc a ja jos ne videh da to prolazi u 100% slucajeva.
Panter je ocajan,zar ne? Ajde radi ti svoj prosecan posao, kakav god da je, dok te neko cupa,vice za usi i udara. Kada svoj posao odradis besprekorno u takvim uslovima,imas prava da opljunes na prvu loptu.
Od pobeda i poraza je u ovom trenutku bitnije da se klub stavi na zdrave noge i da budemo takmicarska ekipa u sezonama koje dolaze.

Ne, nije mi svejedno. Kada je sudija svirao kraj, imao sam osecaj kao da me neko kolenom udario u stomak...ali, zivot ide dalje, slede nove utakmice a za zadusne babe ima posla, sutra ceo dan.

Aj uzdravlje i u nove pobede.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.463
Локација
Novi Sad
Ma svi smo mi u pravu uglavnom ALI ljudi nemamo srece ni 1% koliko su oni imali danas u 10 situacija. Na perfektne odbrane dobili smo 6 trojki u zadnjem sekundu. Iz nasih presecenih oniiii dali 12 poena.
Neverovatno, zasto nemamo srece e i to je pitanje.

Pre 7 dana sam napisao da ce ovaj mandov igrati i da ce nam dati 27 poena.

Jedino sto zameram treneru je vidna nedisciplina nekolicine igraca i to je novo nesto sto nikad nisam video u njegovim ekipama.

10 situacija, jedna samo da se zavrsila na nasu vodenicu, mi bi dobili.
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.320
Reaction score
2.537
Локација
Humska 1
Stvarno smo bas malerozni ove sezone, ekipe se kompletiraju bas pred nas mec, danas frizider samo nisu ubacili, sudjenje standardno (kradu i ne staju). Dosta utakmica nam je isklizilo iz ruku ove sezone, i pored toga tu smo za taj plej-in, do kraja uz tim pa kako bude.
 

Mr Petrov

Početnik
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
149
Reaction score
1.142
Локација
Pozega
...kad znaš, al' 100% da ipak gubimo.
...ako je pot. igranje u ovoj kurčevoj iskompleksiranoj ligi, kakva je od kada je uleb(španski cigani) vode, na više godina, omča oko vrata klubu, da ćuti, i neoglašava se po pitanju kontinuirane pljačke svih sudija, koji nam sude, kao što je i včrs. bilo, ok. onda, da bar batalimo očekivanja, jer ma koliko smo prosečni včrs. bili, zaslužili smo pobedu. U ovo spada i masakriranje K.P. iz meča u meč, zbog čega je čovek isfrustriran i ja ga razumem i njegove lošije partije su samo reflex toga i ništa više.
S' druge strane, nemamo kontinuitet raspoloženih igrača, včrs. Aleksa i Andjuša sami protiv svih, a o zadnjem našem napadu, gde jedan naš igrač, koji je bio sjajan, na par prošlih mečeva, nedaje loptu na trojci, gde bi imali šut za pobedu.
Mnogo sam razočaran, nek ide sve u p.m.
P.S. svaka čast za navijače u dvorani. Neopisiv pogled na hiljade naših na tribinama. Bravo ljudi. Naklon do poda!!!
P.S. #2 nije čak ni kritika, ali P.J. dokle bre više??? Šta ti igraš čoveče? Neverovatno...
 

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
358
Reaction score
2.405
Локација
Pozega
Otvorili smo meč na strani kao nikada ove sezone i poveli 10:2 a onda za 50 sekundi primili 10 poena. Na kraju 1/4 vodimo 21:20 imamo napad od 12 sekundi, kapiten stigne da izgubi loptu i faulira broj 33 i pokloni 2 bacanja. Na 78:76 za nas odigrali smo 4 katastrofalna napada. Mnogo veća disciplina i koncentracija treba da bi dobijali utakmice na strani. Suđenje tamnoputog gospodina je bilo sramno u drugom poluvremenu.
 
Top