Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.437
Reaction score
40.890
Локација
Žrnov

Gabriel_Batistuta

Početnik
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
164
Reaction score
645
Локација
Beograd
Šteta za poraz. Aleksa i Andjuša dobri. Doužer opet bez učinka. Panter sebe izbacio iz igre. I dalje možemo u top 10, ali teško dalje od toga. Promašili smo sa selekcijom tima ove sezone, što se i dešava nekad jbg, pogotovo kad Mirotić potemeti planove. Bilo kako bilo, do kraja uz momke pa ćemo videti sledeće sezone ko ostaje od igrača.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Volim Ledeja kao brata, ali zasto jebeno ne bacis loptu Andjusicu koji je sam do tebe na trojci? Zastooooo jeboteeeee
Zato sto nemaš plejmejkera. U zadnja dva minuta smo usli sa Aleksom koji dribla loptu 24 sekunde i opali tojku preko ruke, onda u sledecem napadu isto radi Panter. Saigrače takve stvari ubijaju u pojam. Ledej je izborio loptu onim skokom kada je dao 2+1 i sigurno je bio u fazonu koga vi zajebavate sa vašim soliranjem. Zato i nije dodao loptu u zadnjem napadu. Jednostavno, svi ti problemi imaju pozadinu, ne desava se slučajno ništa.
 

pfc4ever

Grobar
Учлањен(а)
09.10.2006
Порука
284
Reaction score
634
Davno ja rekoh da losije igramo kad je Panter na parketu. Izgleda da je coveka pojeo pritisak, niko ne moze da mu zameri da se ne trudi, da ne trenira itd.. Al on ovo sto pokusava da igra ne mozeeee. Da prevodi loptu, da se zabija u igrace, pa onda svaki zadnji napad drzi 17 sek loptu nekolike prednje promene i opali trojku, svi su to vise provalili. Nema vise ni one poludistance sa vrha reketa. Nerealno mi je da za takvog sutera nemamo akcije da istrcava iz bloka, kao nekad za tripkovica, nego sve sam mora da kreira. Avramovic ih ubija prodorom i mesto da nastavi on pali trojke. Kad ste vi racunali da l cemo biti 4 ili 5 ja sam rekao da ce tesko i u 10 da udjemo. Kad se setim da ste molili boga da nas kalates ne pojaca...
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.902
Reaction score
7.791
Pa bitno je jer je ovo utakmica na 1 loptu bila i pokazuje tvoju nameru, a boga mi i karakter kao navijača.
Naravno, aku si navijač a ne neutrlani analitičar
Cinjenica je da mi u gostima ne mozemo nikoga da dobijemo, mora da vodimo +20 u 4/4 da bi imali sansu taj mec da dobijemo.
Na +2 smo propustili 3/4 napada da podebljamo vodjstvo i tu je bio kraj.
Kad je gusto, da mi izvines skupe se mooda nasim igracima.
Nismo ove sezone dobili nijednu utakmicu sutem na kraju, a izgubili smo bar 5, onako iz glave ( Francisko, nejpir, Moneke ).
Batalite sudjenje, nije direktno odlucilo pobednika.
Kako god, podrska, pa dokle budemo stigli!
 

Falcone

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
73
Reaction score
361
Локација
Beograd
Zato sto nemaš plejmejkera. U zadnja dva minuta smo usli sa Aleksom koji dribla loptu 24 sekunde i opali tojku preko ruke, onda u sledecem napadu isto radi Panter. Saigrače takve stvari ubijaju u pojam. Ledej je izborio loptu onim skokom kada je dao 2+1 i sigurno je bio u fazonu koga vi zajebavate sa vašim soliranjem. Zato i nije dodao loptu u zadnjem napadu. Jednostavno, svi ti problemi imaju pozadinu, ne desava se slučajno ništa.
Sve se slazem.
Nije slucajno kada po ko zna koji put odigras lose zavrsinicu.
 

SouthSide007

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
53
Reaction score
120
Локација
Novi Sad
Ali zar je moguce da se Ponitka ovako raspada cele sezone?! Nekoliko puta nas ukanalio veceras
 

pfc4ever

Grobar
Учлањен(а)
09.10.2006
Порука
284
Reaction score
634
Niko ne pominje koliko je falio Naneli. Ove godine najkonstantniji igrac. Ono kad smo divljali malo da smiri. Najveca mi je misterija sta je bilo sa PJ. pokazao je da zna, da je dobar igrac, skolovan, i umesto da jede sad malu decu lik se raspao... Kako je igrao u jednom trenutku mislio sam kako bude sezona odmicala da ce da kida.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.275
Reaction score
10.716
Локација
underground
Nemamo ni srece jbg. Pogadjaju sad i 2 ne vise jednu trojku na kraju preko ruke.
Momci su dali maksimum ali da bi se postiglo nesto vise u rezultatu morali bi imati za sledecu sezonu bar 2 igraca koji su dobri i u odbrani i skoku jer ovaj sastav zaista ne moze da odigra kvalitetnu kako individualno tako i kolektivnu odbranu jedan duzi vremenski period utakmice u kontinuitetu, uprkos trudu koji pokazuju.
Sudjenje standardno lose, oni celendzi su neverovatne odluke ali imali smo sansu, ne fali nam puno jer razlike su u evroligi medju timovima male , ali nas trenutni kvalitet je tu gde jesmo , eventualno par mesta vise u zavisnosti od srece kroz sezonu koju def ove sezone nemamo, i tu ne mislim samo na te suteve nego i na povrede ne samo u nasem timu nego i kod protivnika koji se kompletiraju bas kad im mi dodjemo na red, a pre toga pola sezone igraju desetkovani.
Na kraju krajeva kao sto sam rekao i ranije ucesce u doigravanju bi bilo 2 od 2 sto neki ne mogu nijednom odkako je uveden taj sistem , a nije zanemarljivo u tom nastojanju sto imamo bolji skor sad i od Milana.
Za vece domete morali bi sklopiti nekako tim koji je vise defanzivno i fizicki orjentisan .
No sad je mnogo veci problem od ovakvih poraza pitanje sta se desava u klubu i sta ce se desavati u narednim mesecima.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Veceras odlicna energija u odbrani… meni dobra utakmica sa nase strane pogotovo ovih “drugopozivaca”

Igrali smo protiv odlicne ekipe sa odlicnin trenerom…

Mogli smo pobediti, nismo, samo ekipa sad da nastavi sa ovakvom energijom na terenu
 

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
998
Reaction score
3.692
Локација
Ledej je vjerovao u sebe, i treba, drugi put će ući.
Mislim da to nije poenta. Nije čovek šutirao spot ap iz izgrađene akcije a la Novica protiv Reala pa da ga ne kriviš što je promašio, išao je coast to coast. Zek Ledej je u toj petorci bio najsporiji igrač, čak je i Kaboklo brži od njega sa onim njegovim dugim korakom, ali doduše sporiji sa loptom. Kako god okreneš, Ledej nikako nije smeo da uzima loptu 5 sekundi pre kraja i ide od koša do koša da bi šutnuo neki flouter iz dvokoraka preko 3 igrača. Čudi me da je zadržao i dribling. Na stranu i pas ka Anđušiću, mislim da nije bilo prostora ni za to jer je svetacsmrdljividušaodčoveka bio na liniji pasa, ali Ledej sa najgorom mehanikom šuta, slabim ball handlingom i u petorci gde imamo Avramovića jednostavno ne može da juri da rešava ovo. Otud i čuđenje i kod Anđušića, Avramovića i Pantera na kraju meča i pogled ka Obradoviću. Moralo je biti uručenje ako uopšte Ledej prima loptu da je da Avramu da ovaj proba da pretrči što veći deo terena za kratko vreme pa nekome pas na 3, bilo kome svi su mogli da pogode.

Utakmicu nismo izgubili zbog toga, ali treba se konstatovati da je ovo bio izuzetno neinteligentan poslednji napad.​
 
Последња измена:

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
324
Reaction score
2.273
Локација
Novi Sad
Jel opet igraci nisu culi Obradovica da prave faul??

Ma sto se i nerviramo po komentarima pre utakmice rekao bih da je najbitnije da je mirotic igrao i da nas je ukanalio.
 
Top