Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.270
Reaction score
18.321
Локација
Kej Republika
Све иде ка томе да ће након ове сезоне Жељко имати конференцију као после ЕП 2005. И да неће говорити само о "државном пројекту" него и о нечем другом. Играчима нешто смета? Може да им смета једино тренер или неки саиграч. Треће нема.


Погледајте прилог 26255
A ti ga brate mračiš konstantno. Kao da prizivaš nešto. Te pogledajte facijalne ekspresije Željku, te čitajte između redova malo.

Ok, svi razmišljamo o tome da li ostaje ili ide. Odluka je samo njegova. Fokus treba da ide na tim i da se nekako sezona privede kraju kako dolikuje.

Ulazak u 10 EL i osvajanje ABA su realni ciljevi. Ciljevi koji bi ovu sezonu učinili uspešnom.
Korak po korak.
 

Cobi

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
104
Reaction score
306
Da u ekipi ima jedan ili 2 kancera koji prave bilo kakve konflikte eliminisao bi ih u roku od juce pa makar to bio i Lebron. A da ima 5 6 7 takvih u to ne mogu da poverujem.
Da je nekad losa atmosfera u to verujem jer je to apsolutno normalno za tim koji gubi.
Po meni je mentalna barijera i losa selekcija kljuc.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.444
Reaction score
2.210
Berlin moze da padne neku sledecu priliku daj vise neka zavrsi ova jebena sezona i da u sto bolje raspolozenje docekamo sledecu.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.315
Локација
Kipar
Propali transfer oca mirote je glavni razlog za ovakvu sezonu. Tim je trebao biti pravljen prema njemu a kada je bilo jasno da nas je prodao bilo je kasno za zaokret. Naucili smo na tezi nacin da rec ne znaci mnogo u ovom vremenu.
 

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
400
Reaction score
714
mislim da propali transfer mirotica nije razlog..mislim da bi smo bili slicni i sa njim..jer ko kaze da opet tu ne bi bio douzer ponitka kaboklo kaminski i sl...problem je u vise igraca ,a ne samo u jednom
ne verujem da dolazak mirotica menja pola nase trenutne ekipe sa nekim drugim igracima..pre mislim da bi bilo sve isto samo ne bi imali kaminskog
 

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
574
Reaction score
3.084
To nam je sto nam je.. Da je lako i lepo nije.. Teraj do kraja pa sta bude. Tu je uvek ss
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.218
Reaction score
33.553
Локација
vaginamandibularia
Propali transfer oca mirote je glavni razlog za ovakvu sezonu. Tim je trebao biti pravljen prema njemu a kada je bilo jasno da nas je prodao bilo je kasno za zaokret. Naucili smo na tezi nacin da rec ne znaci mnogo u ovom vremenu.
Preciznije, ne veruj govnima s balkana, narocito velikim smrdima, sve ce ti onecati i onda ce da te zajebu jer su kvarni u dusi, ma koliko crkava izgradili da okade svoj pilicarski vonj.
 

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
324
Reaction score
2.273
Локација
Novi Sad
Propali transfer oca mirote je glavni razlog za ovakvu sezonu. Tim je trebao biti pravljen prema njemu a kada je bilo jasno da nas je prodao bilo je kasno za zaokret. Naucili smo na tezi nacin da rec ne znaci mnogo u ovom vremenu.
Sreca pa je transer propao jer ne bi videli plej in sa njim i kolektivno bi svi pocupali kosu, jer je covek odigrao 16 utakmica od 29. Ovako jos borba traje!
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.280
Reaction score
10.727
Локација
underground
Da mirotic nije nikakva garancija videlo se u Milanu a boga mi i u Barseloni niz godina. Da Klajburn nije garancija vidi se u Efesu itd, itd. Najveca garancija je da mozes da zadrzis tim , plus pomalo ojacavas npr Monako u zadnje 2 sezone o Realu da ne pricam, ali mi nismo to nikad bili u mogucnosti. A cak ni to nije garancija da ces ponoviti dobar rezultat u ovakvoj evroligi, posebno ako si prethodno premasio ocekivanja.
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
840
Reaction score
3.754
Локација
#вчћпдр
Prošle sezone se slozilo par kockica više nego očekivano, ove sezone par panje. S‘tim da su nakon prošle sezone i očekivanja porasla malo iznad realnih, malo normalnim putem, malo onom ostijinom kampanjom „napadamo titulu“ prije prodaje sezonskih.

Boli svaki poraz, ne mogu reći da mi nije teško pao, ali ovo je za razliku od napr. Bayerna bilo očekivano. Ne vadiš se u Barseloni…
Spali smo na borbu za 10. mjesto, jbg. Sudeci po trenutnoj formi i igri, bojim se da ce nas i Efes i bayern prestici.

Jedno je sigurno - Zeljku ovo još teze pada nego nama. Podrška do samog kraja.
 

Kentucky

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2018
Порука
233
Reaction score
1.379
Локација
Western filmova
Ne znam, ni na koju temu ovo da pišem... Druga flajka Pelinkovca nestaje. Šurak i ja sklapamo neku policu. 22h petak veče, grupa JNA piči. Grmimo, pevamo... Mali od šuraka skače oko nas. Došla supruga, deca, da vide šta galamimo. PARTIZAN ljudi moji... Crno bele boje... I kad je najteže, nek boje se!!! Oni... Sa one strane to ne razumeju. I da smo 10-ti, da smo u 2 ligi, voleću taj klub, živeću za taj klub. Oni to ne razumeju... Glava gore, nek ponos puca! Jedan brat, je vredniji od 1000 cigana! Podrška, ljubav i ponos... Sve za ljubav, sve za PARTIZAN!
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.419
Reaction score
4.132
Локација
127.0.0.1
Ova pobeda Bajerna nas dovede u nerealna ocekivanja za ovih poslednjih 5 utakmica. U sustini, moramo dobiti 3 od 5 utakmica ako zelimo dalje. I tad se samo Bajern pita, ali svakako verujem da sa 3 pobede mozemo da ih otresemo sa pratnje.

Ovo je poslednji trenutak da igraci/ekipa/strucni stab prorade sto se sezone u EL tice. Svi vozovi su prosli, sve sto se moglo prokockati smo prokockali. Ostala jos dva vagona, u ekonomik klasi. Jedan je EL, drugi ABA. Poslednji je trenutak da se odluce da li hoce ili nece uopste da urade nesto u ovoj sezoni.
 
Top