Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.702
Reaction score
22.685
Локација
Beograd
Čim su stavili ono govno da prenosi, znao sam da nam se ne piše dobro, bukvalno je navukao crnjak na sve.
Ali koji hrkljuš i loše vođenje Jasikevičijusa, pa bukvalno bezobrazluk. Vilbekin je izgubio, imao sam utisak 10 lopti.
A onda Real, jao!
Dva faula Hezonje i lažno nerviranje u zadnjem minutu i to na Hauardu je nešto najgadnije što sam dugo unazad video u sportu, a video sam svašta.
Pa ono pas s' maslom ne bi pojeo kako je odrađeno. Jezivo, jadno, bedno, još jednom su potvrdili da su najgadniji klub planete.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.142
Reaction score
4.577
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Kad imas najmanje asistencija od svih timova i nemas ni jednog pravog plejmejkera dok ostale ekipe imaju bar po dva onda tesko da mozes da uradis nesto ozbiljnije.
Bez tog famoznog pleja, sa Kaminskim,bez Jareta, povređenog Avramovića,Ponitke,nikakvog Anđušića,odbeglog Tristana,nedorečenog P.Ja,Izgubljenog Smajlija,Trife, nevidljivog Smita,Kabokla, Nanelija,umornog Zeka ,isprebijanog Pantera ostvarili smo dosad 15 pobeda i jedno 5-6poraza koji su mogli da budu pobede. Eh tada bi isti ti igrači dizani u nebesa i bukirale karte za Berlin ali već sam navikao na Grobare od sjaja do očaja. Ako ne prođemo dalje biću tužan ali ne i razočaran . Kad pogledam tabelu i vidim gde se nalazi kurva ciganska tugu zamenjuje osmeh uz pevušenje Vučiću pederu.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Da sumiramo, i s promašenim pojačanjima, i bez pleja, bez asistencija, kiksevima, nezalaganjem nekih igrača, i dodajte još po želji, da ne listam stranice ovde, ipak su morali da nas pokradu par puta, pa još i da mešetare na kraju, da bi nas izbacili, tj. da zasluženo ispadnemo.

E sad, ono najbitnije za ovu godinu, Željku višegodišnji ugovor, pa onda svima po zasluzi, jebati majku!

A samim tim će se i ovde malo vazduh pročistiti...
 

Špaca

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
260
Reaction score
1.042
U principu nebitno je jer ce oni iskoristiti tu utakmicu da testiraju takticke varijante kao sto su mali Lazarevic na pleju i Jago na centru, ali ne mogu da razumem da se stavlja mrznja prema njima pre rezultatskog benefita za nas, pogotovo jer njima pobeda ne donosi nista osim debilnih naslova u medijima.
Benefit za nas bi značio da navijam za njih protiv turskih govana. A pre bih izvršio samoubistvo nego što bih to sebi dozvolio.
 

StokuNaJug

Početnik
Учлањен(а)
26.07.2023
Порука
52
Reaction score
287
Локација
Smederevska Palanka
U principu nebitno je jer ce oni iskoristiti tu utakmicu da testiraju takticke varijante kao sto su mali Lazarevic na pleju i Jago na centru, ali ne mogu da razumem da se stavlja mrznja prema njima pre rezultatskog benefita za nas, pogotovo jer njima pobeda ne donosi nista osim debilnih naslova u medijima.
Замисли да спаднемо на то да навијамо за цигане да би нама било боље.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Jednostavno, tu smo gde po kvalitetu i pripadamo. Neki su to videli još u novembru, neki tek sada.
Neko je jednom napisao da je naš najveći problem ove sezone - prošla sezona. I mislim da je u pravu. Lesor, Exum i drugovi su postavili lestvicu veoma visoko.
Hoću da verujem da je Žoc mislio i na sezonu 2024/25. kad je potpisivao Kevina i Zeka. Hoću da verujem da nas čeka sezona za pamćenje.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Više upisa večeras nego sinoć kad smo pobedili... valjda i to govori o nečemu
Govori o iskrenoj frustraciji i besu koji svi osećamo. To je normalna emocija kad smo mi u pitanju. Mršava sezona gde sam u decembru video da smo na 15-17 pobeda do kraja. Izgubili smo 8 dobijenih utakmica, najviše jer nemamo pozicije 1 i 5.

Da smo zaslužili dalje, nismo.
Da smo ispali, pa još uvek nismo.
Da je zvezda kurva, daj da je jebemo.
Da potpiše Žoc, da licencu dobijemo.
U petak možda posle Valensije i jedan efes da popijemo.
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.151
Reaction score
27.977
Локација
Из Чикага (моји...)
Ово је свакако и дефинитивно крај било каквих очекивања од ЕЛ ове сезоне.

И би тако. Не треба жалити, ништа ова екипа не би урадила, само би се искидали у ових пар утакмица у плеј-ину. Остаје борба за домаће трофеје, мислим да ћемо играти и ЕЛ готово сигурно и догодине...многи од ових играча нису испунили очекивања, видећемо како ће екипа изгледати. Мора подршка против Валенсије!
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.630
Reaction score
8.791
Локација
"preko bare"
Ta
Imperativ je finale, a tamo znamo sta nas ceka.

Ne osvojimo li ABA, dzaba rekordi, podrska, najbolji navijaci, neuspesna sezona svakako.
Tako je! Ne osvojimo li ABA ligu, bolje da nismo ni igrali ovu sezonu. Ko jebe rekorde, podršku i najbolje navijače, kome je još to važno. Jer rezultati su najbitniji, je li tako?

Mnogi kao da zaboravljaju gdje i protiv koga mi igramo. Za mene je, u trenutnim uslovima, veći podvig osvojiti ABA ligu, nego se plasirati u play off Evrolige.

Prošle godine smo napravili sjajnu ekipu, koju su pratili isti takvi rezultati. Za to je trebalo mnogo stvari da se poklopi i imali smo pamet i znanje, uz malo sreće bez koje se ne može, da to ostvarimo. Ove godine su se mnogi pobrinuli da tako ne bude. Svi znamo šta se dešavalo, da ne idem opet u detalje.

Ja sam prvi koji misli da uvijek trebamo gledati u svoje dvorište i prvo kritikovati sami sebe. Ali za takvo nešto trebamo imati svoje dvorište, kojim mi upravljamo i koga kontrolišemo. To ni blizu nije tako u stvarnosti.

Ali smo zato mi državni projekat. Državni projekat protiv koga radi država, crkva i ko zna ko još. Ali daj da mi budemo objektivni, pa da udarimo po Žocu i Saviću. Jbg, morali bi oni to mnogo bolje.
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
284
Reaction score
1.303
Локација
Čačak
Govori o iskrenoj frustraciji i besu koji svi osećamo. To je normalna emocija kad smo mi u pitanju. Mršava sezona gde sam u decembru video da smo na 15-17 pobeda do kraja. Izgubili smo 8 dobijenih utakmica, najviše jer nemamo pozicije 1 i 5.

Da smo zaslužili dalje, nismo.
Da smo ispali, pa još uvek nismo.
Da je zvezda kurva, daj da je jebemo.
Da potpiše Žoc, da licencu dobijemo.
U petak možda posle Valensije i jedan efes da popijemo.
Promašena poenta skroz ali OK

Da su ovi drugi što će proći zaslužili pa i nisu
Da je Real zaslužio da osvoji prošle godine, pa i nije
Da je zvezda kurva jeste
Da imamo ko da misli o pozicijama 1 i 5 imamo
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.914
Da li moderatori imaju opciju da se samobanuju? Kolega @Rade možda poznaje etničke prilike u Španiji, ali mu je španska kuhinja apsolutna nepoznanica. :D

Takođe i Turci su pokazali da umeju da začine pošteno, Master Chef performansi na kanalima SK. :clap

Iskreno, ovako je i najbolje. Nismo bili na nivou, nismo zaslužili i ne volim da drugi odlučuju o našoj sudbini. Odigrati maksimalno ozbiljno protiv Valensije, napuniti Arenu u šta ne sumnjam i onda pokušati da govnima iz Železnika zagorčamo život u ABA.

P.S. Nisam vernik, ali ako je onaj gore i malo zaslužan hvala mu što ono ćelavo govno iz Fenerbahčea nije završilo kod nas. Pa on sa Brankovog mosta ne bi mogao Savu da pogodi.
Spance nisam gledao, a Turci nisu namestili sigurno.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Ima par igraxa koji ne doprinose a primaju platu, sto se mene tice jos veceras bih im se zahvalio na saradnji.
Nesrecan prelazni rok, koji na je doneo previse neizvesnih zavrsnica i previse poraza u njima.
Zbiti redove i pregaziti madnove, kao odgovor na sva sranja koja su nas snasla ove godine.
Iz nekog razloga sam ubedjen da baba ligu resavamo lakse nego sto se nadamo, jebemliga odakle mi takav osecaj.
Ko se uzdao u spansko i tursko postenje, taj je veci optimista, da ne kazem bas budala cak i od mene. A veliki sam optimista i dokazana dijabola po pitanju vere u Partizan.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.751
Reaction score
6.270
Tesko vece. Svi smo se potajno nadali da ce nas pogledati onaj odozgo ali jbg. svi se plase Zeljka.
Sezona El jeste neuspesna. Treba biti iskren i priznati. Da li svako a pogotovu Zeljko ima pravo na slabiju sezonu? Naravno.
Posle onakve prosle sezone mislim da smo se upgrejdovali na svim poljima. I budzet je veci, i celokupna logistika bolje izgleda i podrska je bila nikad veca. Jednostavno kao klub smo jednom recju porasli. Steta sto to rezultati na terenu nisu ispratili.
Sad prepuniti Arenu u petak I opet poslati poruku svima.
Vraticemo se sledece godine jos jaci i jebati majku svima. Sad bar znamo da smo sami protiv svih.
Osvojiti bar jedan trofej do kraja pa na leto totalni remont svih u klubu sem Zeljka.

P.s jam madar kakav jadnik i gubitnik godine
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.631
Reaction score
5.415
Свако ко је јуче и данас овде просипао памет како неће нико никога да пусти (ни Фенер Ефес, ни Реал Басконију) нека вечерас ужива. Није ово завера против Партизана већ нико није луд да омогући Жељку да игра опет плејоф, чак и са оваквим Партизаном. Реал поготово. Нама остаје да се опростимо од евролигашке сезоне у последњем колу како доликује. А догодине, Боже здравља, да играмо боље и паметније него ове.
А Лесору желим да освоји титулу.
Evo ja sam pisao da nece pustiti i nisu pustili. A te price neko nekome soli pamet i ja sam to mogao da ti pisem da je bilo obrnuto i sta je poenta? Pa nisam ja kladionicar da ovde razvijam teorije zavere ko ce koga da pusti ali ako cemo istini za volju rekao sam jos pre grckih cigana da ce real dati baskoniji pobedu...mozes naci u postovima. Mi smo sada kada se gleda prolaz ispustili ispustanjem 13 razlike protiv tih grka i to je jednostavno to. Nije nama kriv ni fener ni real krivi smo mi sami pre svega a i krivi smo sto smo dozvolili da zavisimo od izdrkotine gudurica ... kao i sad zavisimo od ovih. Ne treba nam od njih nista sto se mene licno tice navijacu za efes protiv cigana ali da smo se borili do kraja borili smo se i to je cinjenica,da smo osteceni u nekim utakmicama i to brutalno i to je cinjenica kao i da smo dobijene utakmice kao sto su baskonija bajern i olimpijakos sami izgubili i to je cinjenica.
 
Top