Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

nemavise

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
123
Reaction score
582
Dugogodisnji pusaci vodjinog kurca, to svako zna. Bili su jedno vreme vukovi u jagnjecoj koži, i p.net ih je forsirao sa snimcima, slikama, promovisanjem i proseravanjem da su to neki novi mladi momci, hoce to tako. Tako se redovno oglasavaju oko svake nebitne teme i "dokazuju" srpstvo, al zato protiv gazde koji jos malo pa ce da zatre to srpstvo nikada. Radja debil kao radja je potpuno nebitan
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.697
Reaction score
23.104
Локација
Академија
Срамотно мали број постова након што смо се победом опростили од евролигашке сезоне, у којој нам је, поред свих пехова и невоља, једна победа фалила да уђемо у плејин. Да смо изгубили јавило би се много притајених чланова, који се обично баш тада сете да су гробари (намерно малим словом!), и, гле курца, дођу да нешто паметно напишу!
 

Gabriel_Batistuta

Početnik
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
179
Reaction score
676
Локација
Beograd
Solidna sezona. 16-18 na kraju, skoro polovičan učinak. Ovo nam je drugo učešće u euroligi, pre toga nismo igrali 10 godina i nije nas bilo ni na mapi. Sada je najvažnije da Željko što pre produži ugovor i da se na vreme krene sa pravljenjem ekipe za sledeću sezonu.
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
335
Reaction score
1.759
Локација
Панчево

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.354
Локација
U pizdi materini
Opet se zbog nekakvih gluposti ne piše o utakmici. Ne razumem poentu sem da su im 90% deljenja po Tnjiteru - Cigani maderaši a ostalih 10% ljudi koji ih pljuju. Neverovatno kako smo spremni za auto-destrukciju i ako nije po nalogu onda da se zapitaju šta su postigli sa ovim i to koliko dana posle utakmice sa Realom.
 

Primorac

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
58
Reaction score
163
Lijepa pobjeda..Ovu utakmicu je bilo tesko igrati,jer sigurno je igracima tesko palo sto nisu i dalje u takmicenju.Nedostajale su one vec dobijene utakmice od Baskonje preko Olimpijakosa a posebno Bajerna i Virtusa..Prema ovim rezultatima nama je trebalo 18 pobjeda a imali smo ih u ovim nesrecnim porazima.Medjutim bitno je sada puna koncetracija,kvaliteta sigurno imamo da odbranimo titulu ABA pa ce biti lakse i za stalnu licencu.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.216
Reaction score
15.832
Локација
Beograd
Obradović na konferenciji.

"Kada sam pre tri godine došao u Partizan sa ciljem da ga vratim zu Evroligu, nisam ni mogao ni da zamislim da će biti ovako. Stvorili smo novu generaciju navijača. Ponosni smo na činjenicu da smo najgeldaniji tim u Evroligi drugu sezonu za redom, Partizovane utakmice su postale atrakcije. Nadam se će Partizan postati stalni član Evrolige. Partizan ima još stvari koje treba da poboljša da bi bio na još višem nivou, ali ništa ne bi bilo bez navijača. Ništa nije slučajno. Preraslio smo da je u sportu samo pobeda važna", rekao je Obradović.

"Mislim da su Partizanove utakmice prevazišle ono što je samo košarka. Ljudi ovde vide nešto što se ne vidi nigde u Evropi. Imaju i drugi klubovi odane navijače, ali Partizanovi su ubedljivo najbolji i to ćete čuti od svih ljudi. Danas sam u kraju gde živim slučano naleteo na čoveka koji je iz Turske, tražio da se slika i rekao mi da je iz Izmira, navijač Karšijake. Rekao je da je na početku sezone kupio kartu baš za ovu utakmicu. Čovek iz Izmira je došao u Beograd da gleda utakmicu Partizan - Valensija, tako da... Sada da ne pričam o navali za karte i kada ih nema koliko nas zovu. Mi pokušavamo da izađemo u susret, odakle god da dolaze. Stvarno mislim da su utakmice Partizana više od košarkaške utakmice. Dosta ljudi sa strane dolazi, benefit toga oseća i grad i država".

"Mi smo ponosni i mislimo da smo predstavljali i grad i državu na jedan veoma dobar način. Ponosan sam ovde gde sam, time što su utakmice Partizana postale to što jesu i trebamo svi biti ponosni. Kada sam pre tri godine na konferenciji za štampu rekao da mi je glavni cilj da vratim Partizan u Evroligu nisam pogao ni da pretpostavim da će ovo tako da izgleda. Da ćemo imati stalno ispunjenu halu do poslednjeg mesta, da će ljudi dolaziti sa svih strana sveta, ne samo iz Evrope i da smo stvorili novu generaciju navijača. Kada vidite ovu decu i roditelje, a vi ste svedoci, posle utakmice koliko dece čeka i igrače i mene za potpis i sliku, naravno da je to naša dužnost i obaveza, čast i zadovoljstvo da tako nešto radimo. Ja se samo nadam da će se to nastaviti i da ćemo imati priliku da šaljemo fantastičnu sliku iz Beograda", rekao je Obradović.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.546
Reaction score
3.848
Локација
Beograd
Sta reci kad ti najverniji useru jedno potencijalno lepo grobarsko vece. Ne radi se ovde o Radji. Koga boli kurac za Radju ali sta ga uopste potenciras. Igra Partizan alo. Ti posvecujes transparent Dinu Radji kome si vec pevao kad je bio tu. Pevas mu nekoliko minuta. Jasno je da ovo bilo dokazivanje upravo tom ostatku tribine koji je jos tada izvizdao pesmu.

I jos im nije dovoljno nego se nadglasavaju sa ostatkom hale.
Da im se ne daju ti pridevi a oni mogu da nam pokazuju kurceve, da se hvataju dole i slicno. Sramno.

Koliko ta juzna tribina daje sebi autogolova neverovatno. Potrebno je biti majstor i toliko praviti gluposti. Nemam reci.
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
335
Reaction score
1.759
Локација
Панчево
Hahaha koja komedija i ovde. Zamisli branis dina radju leb te jebo :D

Zeljko ovo pominje od kupa tako da sve je moguce a po njegovoj prici ne izgleda mi kao da se razmislja da li da produzuje ili ne.
Ne brani niko Dina Rađu, nego Partizan od svega što smrdi na sns sektu. Ali treba to razumeti. Ustaše nam štampaju udžbenike, jebem mu sve, i koliko još primera ustašluka (koristim jednu od omiljenih sektaških reči, inače bi je dekretom zabranio, pošto narod koji je od ustaša toliko i tako postradao poteže tu reč tako lako, svako malo, nazivajući njome i svoje sunarodnike) ima, pa ćutimo kao mule svi, ustaše nam se tukle na tribini jebote, i sad kao Dino Rađa problem, stvarno bre više čovek da poludi. Na stranu što jug ne blista, da budem blag, ni bez Rađe. A u kurac više. Ono, stop debilizmu, ne znam šta drugo da kažem.
 

Loki85

Grobar
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
851
Reaction score
876
Локација
Wien
Bravo momci, lepo zatvorena sezona u EL, ostaje žal za nekim glupo izgubljenim utakmicama ( Virtus jebeni), ali jebi ga, nije se dalo. Sad glave gore pa u lokalni mulj, da zatvorimo to sve. I još važnije, da Željko udari potpis na koliko on hoće. Napred Partizan.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.227
Reaction score
33.669
Локација
vaginamandibularia
Срамотно мали број постова након што смо се победом опростили од евролигашке сезоне, у којој нам је, поред свих пехова и невоља, једна победа фалила да уђемо у плејин. Да смо изгубили јавило би се много притајених чланова, који се обично баш тада сете да су гробари (намерно малим словом!), и, гле курца, дођу да нешто паметно напишу!
Bilo jos postova al jbg udarila nestasica neka pa nestali
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Meni je posle dešavanja na tribini utakmica pala u drugi plan. Baš sam popizdeo. On, koji je dobio kartu za džabe i koji je došao na dve, ponoviću: na dve utakmice u ABA ligi, nekome, koji je platio sezonsku 600 € i koji nije propustio ni jednu utakmicu ni u ABA ni u EL, pokazuje srednji prst i preti da će ga sačekati posle utakmice. Valjda sa kuvanom motkom.
Ne, nije izmišljena priča, video sam večeras svojim očima.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.629
Reaction score
5.412
Ne brani niko Dina Rađu, nego Partizan od svega što smrdi na sns sektu. Ali treba to razumeti. Ustaše nam štampaju udžbenike, jebem mu sve, i koliko još primera ustašluka (koristim jednu od omiljenih sektaških reči, inače bi je dekretom zabranio, pošto narod koji je od ustaša toliko i tako postradao poteže tu reč tako lako, svako malo, nazivajući njome i svoje sunarodnike) ima, pa ćutimo kao mule svi, ustaše nam se tukle na tribini jebote, i sad kao Dino Rađa problem, stvarno bre više čovek da poludi. Na stranu što jug ne blista, da budem blag, ni bez Rađe. A u kurac više. Ono, stop debilizmu, ne znam šta drugo da kažem.
Ma ode ti sad predaleko, pa kad ljudi brane radju branice i udzbenike. Koji ce nam kurac radje kukoci kakve oni veze imaju s Partizanom jebo im pas mater. Pritom kukoca ne znam da li je iko pomenuo, radja je vredjan zbog velicanja ustastva ( nisam video da je hezonja to radio @BoracNBGD) 90 posto arene tamo nema pojma ko je on uopste, ne znaju ni pola igraca veterana, mozda i znaju uz pomoc gugla. Kao ona na hepiju sto je guglala da vidi ko je Savic. I nisu se ustase tukle na tribini negu su ustase napale tribinu.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Ostaje zal za boljim rezultatom, cestitke momcina i Zeljku. Cestitke navijacima na ispunjenoj areni.
Posle kupa koraca sam rekao sta mislim o juznoj tribini. I dalje sam istog misljenja, prosto sa smradikalima nikad nista.
 

Bili

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2022
Порука
50
Reaction score
95
Локација
Beograd
Jesam ja jedini koji ne zna sta je radja rekao/uradio pa razocarao neke.
Ja ga znam kao osvedocenog ustasu koji svaku priliku koristi da velica i slavi njegove "bojovnike " branitelje i ostale "postrojbe "
 
Top