Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evrokup 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
430
Reaction score
2.792
Локација
Beograd
Kako je moguće da neko ima kartu, a da ne uđe?
Nemoguće je... zvanično je bilo oko sedam hiljada... što znači sezonske plus dnevne nisu bile pun kapacitet... što znači da većina orgamizovanih ne plaća niti se računaju u broj gledalaca ni na jednoj utakmici.
Znači njima se ostavlja deo tribine koji se ne prodaje.
Naviklo to sve na džaba i da se voza po Srbiji da ide po inostranstveštvu...
Trebalo je ovi što su izašli da kažu ej vi što imate karte evo uđite mesto nas... ono ipak su zbog njih protestvovali.
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Prvi put i razumem potez organizovanih jer je bilo jos mesta, a dosta Grobara je ostalo ispred hale oko 500 njih. Nevezano za to jako smo lose igrali i sigurno ovako losu igru necemo ponoviti tako da ako smo danas pobedili ne vidim ko moze da nas zaustavi.

I ja ih u potpunosti razumem i podržavam. Ujedno priželjkujem da se bunt neće reflektovati na jednoj utakmici. Jer, jedna ko nijedna.
Nadam se da će proglasiti višegodišnji bojkot i da će se tribina konačno rešiti te plaćeničke garde naprednjaka.
Kad je cela hala počela da im skandira "Cigani".. Pomislih da su ponovo krenuli da prevaspitavaju one čije skandiranje, ne prija uhu, njihovom vodji.
 

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
209
Reaction score
1.318
I ja ih u potpunosti razumem i podržavam. Ujedno priželjkujem da se bunt neće reflektovati na jednoj utakmici. Jer, jedna ko nijedna.
Nadam se da će proglasiti višegodišnji bojkot i da će se tribina konačno rešiti te plaćeničke garde naprednjaka.
Kad je cela hala počela da im skandira "Cigani".. Pomislih da su ponovo krenuli da prevaspitavaju one čije skandiranje, ne prija uhu, njihovom vodji.
[/QUOTE]
Prosto je, plati kartu i uci ces.
Kada je "velika" utakmica ispostuj jos jedno dodatno pravilo - dodji na utakmicu malo ranije.
Cuj: "ocekuju da budu ispostovani..."
Kao sto su oni ispostovali navijace koji su uzvikivali parole koje im se ne svidjaju pa presli na suprotnu tribinu da ih tuku?
Ovo je jos jedan strasan "fail" od ove grupe ljudi jer da su pravi navijaci Partizana ne bi svoje interese nikada stavljali ispred interesa kluba, voleli bi Partizan bezuslovno i postovali bi onu cuvenu Kenedijevu, doduse malo modifikovanu: "Ne pitajte sta vas klub moze da uvini za vas, vec pitajte sta vi mozete da ucinite za vas klub."
Pridruzujem se nadanju da ce se ovo pretvoriti u visegodisnji bojkot.

Zao mi je sto sam ovim postom i ja doprineo tome da se fenomenalan napor i dostignuce citave ekipe "bace u senku", zbog nebitne grupe ljudi.
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
Ponovo ste jedva docekali razlog da se opet popljune po juznoj tribini.
Eto imali ste sinoc priliku da povdete navijanje i da navijate bez organizovanih, sta vam sad ne odgovara.

Pricate kako se pre deset godina u "vase" vreme isto ulazilo na mufte i to sa sve odobravanjem i velicanjem toga, a onda kada ovde bude slicna situacija to je katastrofa.

Pricate cigani su tu, pa hajde nek mi neko nabroji bar pet ljudi za koje garantuje da su tu i da su cigani.

Kada na tribini budu vecinom stariji onda pricate kako su tu zbog interesa, posla picke materine. Sada kada su tu vecinom mladi momci, sad pricate kako su to klinci bez dva grama mozga i sta sve ne.

Vredjate ljude koji idu na juznu tribinu iz dana u dan bez ikakvog razloga.
Ovo prvenstveno mislim na to kad pljujete po celoj tribini, ajde majstori recite taj i taj mi smeta i pljunite po njemu ako smete, a ne po svima.


Banujte me radite sta hocete, ali pun mi je kurac vise citanje vredjana nas koji smo na toj tribina i koji sami sebi placamo prevoz, snalazimo se za taj isti i placamo uredno kartu.

Hocu da cujem ko je cigan tu?
Mozda su u stvari svi ovi momci iz Trstenika, Zrenjanina, Novog Sada, Loznica,Mladenovca sto se cimaju svaku utakmicu cigani ili sta
Da u vase vreme je bilo sve bajno.
Ako vam s ene svodja nemojte ici, ali nemojte ni pljuvati i sektasiti svaki dan.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.180
Reaction score
18.481
Локација
U Kinšasi
Ja ne znam da li su cigani, klinci, matorci, dileri, panduri ili slično, pošto ne idem na jug već 15 godina. Ali zato skoro 30 godina redovno idem na stadion, malo ređe u halu, i sa sigurnošću mogu da kažem da je jug u proteklih par godina najveća sramota SD Partizan.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.406
Reaction score
4.452
Dodatni utisak za mene je Avramovic. Ako nastavi ovako da igra, da se baca, da kida odbranu, licno po prvi se moze desiti da cu nekom igraču “oprostiti ružnu prošlost”. Odbrana mu je na nivou Gagija (oprostite za blud ako sam u zabludi)
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
"koji sami sebi placamo prevoz, snalazimo se za taj isti i placamo uredno kartu"
MA SVAKA ČAST
Meni tata plati ne platim ja.

Kada se kaže "cigani" misli se na model ponasanja a ne na navijacku opredeljenost. E sad sto se to dosta poklapa - jbg :)

A šta tek reći za one koji upaljacima i limenkama zasuše igrače Huventuda, dati im i mokraću da bude jači utisak- šta je to ako nije ciganski?!
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Clanak nije usko vezan za Evrokup vec jos koliko utakmica cemo igrati u Pioniru, posto je mnoge to zanimalo...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dvorana pretesna, deo navijača besan - Partizan će još deset mečeva igrati u Pioniru

Zbog Svetskog prvenstva u atletici, crno-beli od polovine januara do početka aprila neće moći da igraju u Beogradskoj areni

Na klubu i njegovim simpatizerima je da vide kako će slične situacije rešavati u budućnosti, jer Partizan ove sezone očekuje još deset utakmica u 'Pioniru'.

Prva je već u subotu kada u 7. kolu ABA lige crno-belima u goste dolazi FMP. Posle toga, Partizan će se vratiti u Beogradsku arenu sve do 12. januara. A onda zbog Svetskog prvenstva u atletici koje će zauzeti našu najveću dvoranu od polovine januara do 3. aprila, lider ABA lige i Grupe A Evrokupa, mečeve u dva takmičenja kao domaćin ponovo će igrati u 'Pioniru', a to su Hamburg (18. januar), Cibona (22. januar), Borac (5. februar), Andora (9. februar), Crvena zvezda (5. mart), Igokea (19. mart), Metropoliten (16. mart), Lokomotiva Kubanj (30. mart) i Mornar (2. april).


1635929918524_0MMM4266_(1).jpg
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.551
Reaction score
29.532
Локација
Novi Sad
I ovo sad sto ne igramo zbog boksa je katastrofa, gledao sam par meceva, pa tu nema ljudi ne za arenu nego ni za pionir....al ajde, ne pitamo se ni sekund....
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
U pravu je Kleo u ovom slucaju, ne valja kada jug pokaze mentalitet i izadje zbog ljudi koji su napolju, ne valja ovo ne valja ono. A lepo vam je kada vidite onu prejebenu setalicu i vrhunski trans, to je verovatno sa neba palo i niko se oko toga nije iscimao. Ono je u top tri stvari koje su izbacene na basket tribini unazad 30 godina, i setalica i trans. Ako je istina da je samo jedan covek koji je ucestvovao u izradi toga ostao napolju to je za solidarnost. A verujem da tu ima ljudi sa kartama koji nisu usli zbog satro punog kapaciteta, korona price itd.
Sinoc je jug pokazao mentalitet, cisto navijacki gledano. Mozete valjda nekada stvari objektivno sagledati.
 

harakiri

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
165
Reaction score
458
Локација
Vračar
Ne mogu to su sve cigani, sendvicari itd. Samo znaju da prozivaju decu od 18+ godina. Al zato onda slikaju koreografiju koja ko zna koliko kosta, to nikome ne pada napamet. Razuman je potez jer je bilo jos dosta mesta na ulazu D. I oni su trazili da samo deo ljudi udje dok ne bude puno.
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Kad se "Južna tribina" zvanično izvini zbog prebijanja navijača Partizana usled skandiranja psihopati i zviždanja onom mutavom kriminalcu ciganskom tad ću da budem objektivan.

Do tada, neka mi puše kurac svi. A evo kolega @Cleo neka mi se javi u PP ako moju ponudu smatra fer i korektnom da lično finansiram karte za nekog mlađeg navijača Partizana kome je usred finansijske situacije "Jug" jedini izbor. Da ga sklonim odatle.

P.S. Šetalice, vatrometi, transparenti i ostali kurci mi nikad ništa nisu značili. To je ciganski fazon. Grlo, dlan i šal su sasvim dovoljni na tribinama.
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Ponovo ste jedva docekali razlog da se opet popljune po juznoj tribini.
Eto imali ste sinoc priliku da povdete navijanje i da navijate bez organizovanih, sta vam sad ne odgovara.

Pricate kako se pre deset godina u "vase" vreme isto ulazilo na mufte i to sa sve odobravanjem i velicanjem toga, a onda kada ovde bude slicna situacija to je katastrofa.

Pricate cigani su tu, pa hajde nek mi neko nabroji bar pet ljudi za koje garantuje da su tu i da su cigani.

Kada na tribini budu vecinom stariji onda pricate kako su tu zbog interesa, posla picke materine. Sada kada su tu vecinom mladi momci, sad pricate kako su to klinci bez dva grama mozga i sta sve ne.

Vredjate ljude koji idu na juznu tribinu iz dana u dan bez ikakvog razloga.
Ovo prvenstveno mislim na to kad pljujete po celoj tribini, ajde majstori recite taj i taj mi smeta i pljunite po njemu ako smete, a ne po svima.


Banujte me radite sta hocete, ali pun mi je kurac vise citanje vredjana nas koji smo na toj tribina i koji sami sebi placamo prevoz, snalazimo se za taj isti i placamo uredno kartu.

Hocu da cujem ko je cigan tu?
Mozda su u stvari svi ovi momci iz Trstenika, Zrenjanina, Novog Sada, Loznica,Mladenovca sto se cimaju svaku utakmicu cigani ili sta
Da u vase vreme je bilo sve bajno.
Ako vam s ene svodja nemojte ici, ali nemojte ni pljuvati i sektasiti svaki dan.

Druže, nakon onakve veličanstvene utakmice od sinoć. Sada treba da se troluje tema odgovorima koje tebe zanimaju.
Pitaš i tražiš poimence da ti se nabroji, ko je medju vama "Ciganin". Nakon što ste izopšteni i provaljeni od strane svih ostalih. Morate nositi natpise "Grobari" na majicama, kako bi ste se "uniformisali", odvojili.. A ujedno i ne zaboravili gde se u datom trenutku i na kojoj tribini nalazite.
Nema tu petoro, desetoro.. Nema tu poimence, ovaj ili onaj.
SVI vi, koji ste deo ekipe, koja je ništa drugo do organizovana falanga naprednih smradova.
Vi koji ste do juče bili pod barjakom "Janjičara"
Vi, koji ste obezbedjivali mitinge naprednjaka, maltretirali i davili one koji ne misle kao Vaš vodja.
Vi, koji preskačete stolice kako bi šamarali sve one koji nisu ljubitelji Psiha i koji vas kao marionete postavi onde na tribini da "prevaspitavate" neposlušne.
Svi Vi, koji ste produžena ruka vladajućeg režima. Istog onog koji godinama unazad, na čelu sa iskompleksiranim vam Vodjom, koji sistematski uništava sve što ima prefiks crno-belog u sebi.
"Cigani" je samo blagi termin, kako vas ostatak tribine, onih kojima je Partizan u srcu, sa pravom doživljava i proziva.

Zadnja četvrtina, kada je rec o navijanju, je bila prava čista emocija. Nešto prepoznato od svih. Kako igrača Partizana, tako i Španaca (Kojima ovom prilikom čestitam na prikazanom. Retko gotivan tim)
Sinoć su svi bili svedoci nečeg što će se pamtiti. Nadam se i početak konačnog oslobodjenja tribine od tih "Cigana", koje Psiho instalirao onde, već i previše dugo.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Ma boli me kurac vise da imam "razumevanje" za tu jebenu tribinu vise. Placenici, picke male i dileri droge, kojima je bitnija "kombinacija za dop" neki kafic ili splav da cuvaju, i naravno da obezbedjuju prvu picku Smrdije i njegovog prestolonaslednika, umesto Partizana, dok stoje na tribini sa koljacima i ubicama Grobara i napadaju prave Grobare u hali i na stadionu. I sad su nasli da nesto moralisu? Ma napusite mi se kurca svi vi "Ispravni, Iz Principa" dao bog da se i nikada ne vratite...
Moderacijo ako treba ban, nije problem, ali dosta mi je vise da ih slusam kako seru o "Juznoj tribini".
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
Ne treba dozvoliti da sinoćni ispad "najvernijih" pomrači veličinu pobede momaka, čisto zbog mentaliteta koji su igrači pokazali.

A to - mi smo tu na svakoj utakmici - to mogu nekom drugom da pričaju. Gde su bili protiv Surdulice, Metalca... evo videćemo i protiv FMP-a koliko će ih biti.

Naravno da nije ok ako su ljudi koji su imali kartu ostali napolju, ali verovatno se to desilo jer su pre njih ušli njihovi drugari bez karata. To bi trebalo između sebe da raščiste.

Ovim potezom su pokazali da su sami sebi najbitniji, da stavljaju sebe iznad kluba.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.186
Reaction score
7.000
Локација
NbG
Trebala nam je jedna ovakva utakmica da se lomi do poslednje sekunde. Realno ne bi bilo nezasluzeno i da su Spanci dobili ali to je ta razlika koju trener, atmosfera i muda donose. Na mene je posle utakmice dodatan utisak ostavilo Zeljkovo izlaganje na kzs - grobarska lektira! Jos na kraju kad nas pr konstatuje da nema vise pitanja, a Zeljko ce imam ja sta da kazem i pozove nas sve na novu zurku protiv jednog od fmp-ova :ziveli
Moram da kazem za jt- odlicna parola i prelepa setalica. Korektno navijanje i onda sve prosuto. Koliko smo mi ostali "kivni" na njih pa se odmah krenulo sa cigani, cigani bez da smo znali o cemu se radi. To dovoljno govori koliko je dubok taj jaz i podela i kakve su im prethodne zasluge. Opet, cudan smo mi svet- na fudbalu na pokusaj zajednickog navijanja dobiju stativu (pa i ne pokusavaju) a u hali (pogotovo Pioniru) im se nekako "damo" od prve pesme (sve za ljubav sve za Partizan).
Steta sto pored kodeksa nije bilo i navijacke svesti pa da su rasirili Zeljkovu setalicu da popuni prazan prostor koji je ostao na D ulazu. Na taj nacin bi i publika drugacije reagovala, da ne pricamo koliko bi bila lepsa slika.
Ostatak hale svaka čast, vajb od samog početka je bio pobednički, osetilo se staro grobarsko ludilo u vazduhu. Bilo je tu i dvoglasa i svakakvih pokušaja ali kada se lomilo hala je grmela i nosila ekipu. Meni lično dolazak u Pionir posle dugo vremena je toliko prijao da sam i danas opijen na poslu. Sretanje starih grobarskih drugara sada rasutih po svim ulazima, parterima... I to je ta nova grobarska realnost na koju moramo da se privikavamo ili još bolje kako bi to rekao jedan od naših generala "da se ne obaziremo"
I na kraju svako bira svoj put, a nama je najvaznije koji je put Zeljko sa svojim timom izabrao. Na nama je da im budemo podrska i vetar u ledja na tom putu ma gde se nalazili.
Smrt fasizmu, ziveo Partizan.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Статус
Затворена за писање одговора.
Top