Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evrokup 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Prvi put ove sezone nisam baš optimista... Daleko se putuje, kad god se ide za Rusiju pretežno se najebe...

Ali ajde videćemo, neka je sa srećom sutra. Dosta će da zavisi i od toga koliko će naših biti tamo i hoće li biti ok podrška sa tribina
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
U aba ligi sada nas dolazi set laksih utakmica, mahom kod kuce, sto moze biti prilika za dizanje forme.

Pobjeda tamo bila bi jedan takmicarski super bonus zato sutra imamo priliku da po prvi put gledamo nas Partizan pod pritiskom.
Mislim da je mnogo veci pritisak pobediti u Francuskoj gde se pobeda ocekuje, a jako je tesko doci do nje, nego u Rusiji gde skoro niko ne ocekuje pobedu.
O "derbiju" da ne pricam.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Prvi put ove sezone nisam baš optimista... Daleko se putuje, kad god se ide za Rusiju pretežno se najebe...

Ali ajde videćemo, neka je sa srećom sutra. Dosta će da zavisi i od toga koliko će naših biti tamo i hoće li biti ok podrška sa tribina
Pa ne idemo tenkom nego avionom (civilnim) , ne mora da znaci da cemo po dobavezno najebati :) .
Kad god se krene na Rusiju, ja se setim Scepanovica i njegovog suterskog predavanja.
Nek se sutra neko isprsi po tom pitanju, pa da zaluvamo bar do pred kraj cetvrte, a tu ce se vec oni sami pobediti.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.158
Reaction score
3.675
Slazem se da imamo mnogo vaznijih utakmica od Lokmotive u Rusiji.

Vise sam mislio na dugorocni rezutat pobjede tamo. To bi bilo legitimna kandidatura za najbolji skor EC jer si pobjedio direktnog konkurenta u gostima. A od 'teskih' utakmica bi nam ostala samo Huventud u gostima. Naravno, ne podcjenjujem ni turke i litvance na strani.

Dobro je da Panter ide i to mi daje neki optimizam. Bice gadno na 3. ako ni Trifa ni Kurucs ne budu spremni.
 
Учлањен(а)
23.07.2018
Порука
366
Reaction score
2.284
Локација
Kraljevo
Mislim da momci ne trebaju da imaju nikakav pritisak u Rusiji, igramo protiv jednog od kandidata za prvo mesto u grupi. Bilo bi lepo da nas obraduju pobedom u ovako teskoj utakmici, obicno nismo dobro prolazili u Rusiji. Pobeda bi nam ulilo dodatno samopouzdanje da mozemo i da zasluzujemo da dodjemo do samog kraja takmicenja (trofeja), sto je momcima sigurno potrebno.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ova tekma nije matematički važna jer niti osvaja EC niti ga gubi ali je JAKO važna zbog naših oscilacija u igri. Mi uvek možemo da NEOČEKIVANO dobijemo ali i neočekivano da izgubimo tekmu /neku koja je potpuno očekivana da se dobije.

Ovde je situacija logična na sledeći način. Ako računamo na pobede protiv glavnih konkurenata kući, onda je logično da gubimo danas a da ih dobijemo u Pioniru. Imamo i tekmu u gostima sa Huventudom za koju verujem da se lakše može dobiti posebno jer sada imamo centra. Čak i u toj matematici mi smo PRVI. Na kraju, Huventud i Lokomotiva imaju međusobni duel u kome ko god da dobije, nama će da odgovara.

Međutim, imamo jako mladu ekipu sa puno oscilacija. Ne bi me iznenadilo da nas može iznenaditi neka tekma poput one u prošlom kolu EC-a koju umalo da izgubimo a bila je već upisana. Kada je tim ovako mlad, teško da se nešto može unapred upisati kao pobeda.

Zato mislim da je ovo večeras jakooo važno da se dobije jer ostavlja prostora za neka eventualno neprijatna iznenađenja.

Kuva mi nešto u stomaku da bi večeras Zagor konačno mogao da pokaže nešto i nekako tipujem na njega večeras.

Pa ne idemo tenkom nego avionom (civilnim)

Pobednički komentar, svaka čast na ideji! :buhaha :buhaha :buhaha
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Gledao sam malo raspored , posle ove utakmice , narednih 7 su pobede pod obavezno.

Živ nisam kako će se naša unutrašnja linija danas snaći sa Motley-im, mislim da će nam decu praviti.

Sta to ne štima kod njih ne znam. Igrački kadar im je bas dobar, ako neko uspe da ih zategne i upakuje biće jedni od konkurenata , neka igramo u finalu :D
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.476
Локација
Novi Sad
Uh, sta reci, negde i ocekivan poraz, uz podnosljivu razliku.

Da mi je neko rekao da ce Zagor biti najbolji..

Vidi se pauza kod Pantera.

Opet su nas nadskakali ali videcemo kako ce to izgledati sa Lesorom. Sad se vidi da mora jos jedan igrac iskusan spolja obavezno.

(da vidim gde cu omasiti ) :o-o:
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.476
Локација
Novi Sad

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.398
Reaction score
4.619
Локација
Zemun
Dajte link neki braco, da imam rezervu kad me Rokkr izbaci...
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.809
Kakav paradoks: utakmice koje smo odigrali očajno smo dobili, ovu koju smo većinom odigrali dobro, izgubili. Koštala nas gomila početničkih grešaka krajem 3/4 i skraćena rotacija. Čak je i Zagor proigrao, samo Mur nikako. Idemo dalje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top