Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
Opet nas Zeljko pustio, kako je to dobar covjek... Tesko da postoje rijeci sada, tako da samo cestitam nasim momcima, sad u Sarajevo pa ludnica u Bg da potvrdimo ovu pobjedu!
 

Martin

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
557
Reaction score
1
Dali ste znale da:

[size=+2] Partizan je treći put pobedio Panatinaikos u poslednja četiri meča! [/size]
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.466
Reaction score
38.370
Sad reče Tegi, četvrtak ujutru. Hajde da vidimo ljudi koliko nas ima. Kod mene x4:napred Partizan
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Pa to je kada gube po Americi sa 50 poena razlike,normalno je da ce da sibaju sve po evropi.DULE dodji ko BOGA te molim i uzmi raspali fk Partizan da i nama krene.Mozes ti to da postignes.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
JeNeA, čitam, ali reko da mi neko potvrdi (osim tebe), mnogo mi to rano, onda ujutru moraju da ustanu u 5. Ako može neko da ih kontaktira bilo bi super (MVP gde si)!

Nemoj me zajebavati. To oko dolaska (ujutro u 8:10h) je milijardu posto provereno i pre nego što sam napisao. Jedino ako u toku noći ne odluče da dođu iz Atine vozom ili busom a ne avionom! :)

PS
I zaboravio si da je u Grčkoj sat više nego kod nas. Poleću iz Atine oko 7:30 po njihovom, odnosno oko 6:30 po našem vremenu.
 

Daxy

Grobar
Учлањен(а)
13.01.2008
Порука
531
Reaction score
2
Локација
Beograd
@Zlazko
A i ti kvariš veselje...
A koliko je zvezdana uzela titula od poslednjih 10?
 

Jole

Grobarčina
Учлањен(а)
15.03.2007
Порука
1.076
Reaction score
58
Локација
Београд
25cmv.jpg
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.885
Reaction score
11.034
Неко рече да је играо двојку са и без хендикепа. Честитам на добитку, мало је фалило да буде удвостручено :).

Пао каро Пао каро:buhaha:buhaha:buhaha врх
 

Daxy

Grobar
Учлањен(а)
13.01.2008
Порука
531
Reaction score
2
Локација
Beograd
Ja dolazim :D

A ostali po mogućnosti, voleo bih da nas opet bude puno. Ovo će mi biti treći put :D
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
jebote,ne mogu da verujem sta ovi momci rade,ovo je nemoguce da se desava,pa oni u mecu top16 pobede prvaka evrope,na njihovom terenu i sve to bez najboljeg igraca !!!

svaka vam cast,nemam reci hvale za Duleta i momke :respect:respect:respect
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.466
Reaction score
38.370
Hajde ljudi, malo slavlja večeras pa pravac aerodrom, ne morate ni da ležete. Ko ne radi, ko ima neiskorišćen godišnji... da nas bude što više, zaslužili su momci i bez ovoga večeras.:s
 

Hiyavata

Početnik
Учлањен(а)
21.12.2007
Порука
74
Reaction score
0
Локација
nbgd
odigrao covek 2 plus sa hendikepom, ja ga poslusao, i sad imam kes i za put u atinu, cak i barsu....na singl kvota 11 bila, a hendikep +14 po 10e i cao zdravo...nikad lepse vece!! Ziv bio onaj ko je predlozio!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top